Results from 23. German Open Championships - Juniors I Standard 21. elokuuta 2009
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

23. German Open Championships
Saksa - Stuttgart 18. elokuuta 2009

Juniors I Standard 21. elokuuta 2009

Finaali

1  Sergey Rozhkov & Marina Zakharova Venäjä
2  Alexandru Birca & Alina Milinceanu Moldova
3  Yuriy Lioli & Darya Shishkina Venäjä
4  Evgeniy Nikitin & Ekaterina Sharanova Venäjä
5  Zurab Turava & Darya Ispodkina Venäjä
6  Nikita Pavlov & Veronika Dichka Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Yuriy Batyrev & Anna Mordanenko Venäjä
8  Oliver Kips & Kristina Morozjuk Viro
9  Glib Emelyanov & Olena Ablitsova Ukraina
9  Evgeniy Ozhiganov & Alina Voyna Venäjä
11  Ilya Gavryukhin & Sofia Afanasenko Venäjä
11  Evgeniy Pavlos & Ulyana Maksimkina Venäjä
13  Aleksandr Kuriganov & Alla Tsveleva Venäjä

Neljännesfinaali

14  Karls Aniscenko & Paula Kukute Latvia
15  Aleksandr Ryabtsev & Yekaterina Maksimova Venäjä
16  Tymur Abbasov & Anastasiya Molchanova Ukraina
17  Vladislav Baksheev & Kristina Garifullina Venäjä
18  Kirill Shvaibovich & Polina Matskevich Valko-Venäjä
19  Aleksey Ermilov & Anna Ilina Venäjä
19  Kaspars Ivanovs & Jelizaveta Jermilova Latvia
21  Vladimir Neykshin & Elina Kalvane Latvia
22  Anton Dobriyan & Angelina Batrasheva Venäjä
23  Andrei Filonenco & Henrieta Buga Moldova
24  Victor Catalin Cauca & Nicole Denise Racovitan Romania
24  Ivan Efimov & Aleksandra Livinskaya Venäjä

2. Kierros (48 parasta)

26  Ernestas Davidovich & Diana Mackevica Liettua
26  Michail Dezhurov & Alina Epeykina Venäjä
26  Natans Katkovskis & Jelizaveta Manija Latvia
26  Marcin Kleist & Adrianna Zymek Puola
30  Aleksandrs Aniscenko & Katrina Kora Klapere Latvia
31  Marius Vilcu & Diana Cojuhar Moldova
32  Egor Dyakov & Regina Naumova Venäjä
33  Kewin Espenszyt & Jowita Misiakowska Puola
33  Ravil Shafiev & Viktoriya Pechenik Kazakstan
35  Dmitry Khukhko & Sofia Smirnova Venäjä
35  Petr Kulikov & Olga Alekseenko Venäjä
37  Ilya Egorov & Veronika Petrova Venäjä
38  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Venäjä
39  Gleb Mishin & Aleksandra Piskulina Venäjä
40  Vladislav Tammi & Diana Gavrilova Viro
41  Maxim Chirikov & Anastasiya Melchinskaya Venäjä
42  Casian Tudosie & Paula Diana Otiman Romania
42  Gleb Vinogradov & Elena Sarkisyan Venäjä
44  Nikolai Solujazikov & Sofia Kipjatkova Viro
45  Andrey Davydik & Jeva Skarlet Viro
45  Stepan Prochazka & Anne Jägerova Tšekki
47  Anton Rakov & Kristina Liventseva Venäjä
48  Andrey Kuzmin & Varvara Shatalova Venäjä

1. kierros (77 parasta)

49  Dragos Ana & Diandra Aniela Illes Romania
50  Zigmars Lapa & Anna Marija Morozova Latvia
51  Ranno Aigro & Carmen Kreinin Viro
51  Victor Emilian Saceleanu & Miruna Racoceanu Romania
53  Ilya Stepanov & Polina Kulikova Venäjä
54  David Costea & Katarina Zajarnyj Saksa
54  Nikita Olinichenko & Mariya Maksina Venäjä
56  Dmitriy Borisevich & Anna Lavrenteva Venäjä
56  Ila Shabunya & Zhanna Galeeva Valko-Venäjä
58  Nurhan Isarulov & Zhaniya Zharmenova Kazakstan
58  Vladimirs Volozaninovs & Estere Beatrise Klapere Latvia
60  Andrey Gerasimov & Aleksandra Antonenko Venäjä
61  Yuriy Limanskiy & Tatyana Medelyan Ukraina
62  Magnus Ginge & Emma Greve Tanska
63  Miron Mihnea & Silvia Mihaela Strahotin Romania
63  Dmytro Zruynovanyy & Anna Ustenko Ukraina
65  Mansur Yanberdin & Elizaveta Basyuk Venäjä
65  Ayan Zhumataev & Liya Kazbekova Kazakstan
67  Arman Makash & Vilena Makash Venäjä
68  Jan Plsek & Renata Plskova Tšekki
69  Natanael Saldamand & Asuka Kasuo Venäjä
69  Dominik Vodicka & Jaroslava Sklenarova Tšekki
71  Aleksandr Agapitov & Mariya Porokhina Venäjä
72  Hugo Gustafsson & Paulina Andersson Ruotsi
72  Stephan Klein & Karolina Gaar Saksa
72  Aleksandr Romanenkov & Alisa Strogaya Venäjä
75  Olexander Konyk & Darjya Andrejeva Ukraina
75  Daniel Krysa & Klara Maroszova Tšekki
77  Konstantin Lushin & Tatyana Shander Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}