Results from 2nd Grand-Prix de la ville Esch/Alzette - IDSF Senior Open Standard 5. kesäkuuta 2004
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

2nd Grand-Prix de la ville Esch/Alzette
Luxemburg - Esch/Alzette 5. kesäkuuta 2004

IDSF Senior Open Standard 5. kesäkuuta 2004

Finaali

1  Stefano Bernardini & Stefania Martellini Italia
2  Vladimir Scherbakov & Natalia Ovcharenko Venäjä
3  Guido Pellegrini & Angela Petrini Italia
4  Giorgio Morniroli & Viviana Baia Italia
5  Eric Voorn & Charlotte Voorn Alankomaat
6  Stefan Kolip & Inge Kolip Saksa
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Walter Valenta & Irmtraud Maurer Itävalta
8  Aldo Capitani & Michela Ferraris Italia
9  Claus Halfmeier & Britta Halfmeier Saksa
10  Jürgen Stein & Karin Streckeisen Sveitsi
11  Bernd Ketturkat & Sandra Ketturkat Saksa
12  Fred Lavin & Annette Lavin Saksa
13  Andrea Petaccia & Stefania Sabini Italia

Neljännesfinaali

14  Roland Holub & Eleonore Holub (aka Gerl) Itävalta
15  Jürgen Beck & Martina Ball Saksa
16  Robert Dub & Sylvia Schäfer-nouza Itävalta
17  Frank-Michael Weiler & Gabriella Kläser-weiler Saksa
18  Thomas Weirich & Ingrid Weirich Saksa
19  Uwe Timrott & Isolde Förtsch Saksa
20  Pascal Bey & Mercedes Bey Ranska
21  Ronny Romijn & Anne Romijn Alankomaat
22  Martin Braun & Betina Braun Saksa
23  Michel Heggen & Tonny Heggen Belgia
24  Frans Seij & Boukje Seij Alankomaat

2. Kierros (36 parasta)

25  Holger Eissing & Birgit Bogaerts Saksa
25  Richard Funnell & Jenny Funnell Englanti
25  Gunther Nagel & Antje Nagel Saksa
28  Uwe Hans & Christine Hans (aka Jörg) Saksa
29  Jaap Willemstein & Marianne Willemstein Alankomaat
30  Jean Yves Murzin & Christine Murzin Ranska
31  Rudiger Seeger & Beatrix Lilienthal Saksa
32  Franz Peter Schwindling & Cornelia Schwindling Saksa
33  Christian Hoffmann & Martine Hoffmann Ranska
33  Jörg Holzhäuser & Petra Holzhäuser Saksa
35  Philippe Valade & Sylvie Van Mullem Ranska
36  Werner Theis & Marianne Theis Saksa

1. kierros (50 parasta)

37  Edgar Kobinger & Lilo Kobinger Saksa
38  Gunther Müller & Petra Wagner Saksa
39  Daniel Kössler & Angela Kössler Itävalta
40  Josef Feltes & Petra Feltes Saksa
41  Herbert Wunderle & Yvonne Rücker Wunderle Saksa
42  Gerd Breinig & Sabine Rupp Saksa
43  Wolfgang Richter & Cornelia Richter Saksa
44  Jörg Saalmann & Kerstin Kobluhn Saksa
45  Wolfgang Wedam & Regina Krol Saksa
46  Andreas Krönchen & Annegrete Krönchen Saksa
47  Günther Lutz & Monika Lutz Saksa
47  Michel Müller & Katy Müller-kriegel Saksa
47  Fon Van De Riet & Marga Van De Riet Alankomaat
50  Claude Bonneau & Jeanine Bonneau Ranska
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}