Results from 2nd King's Cup 2011 - WDSF International Open Standard 6. elokuuta 2011
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

2nd King's Cup 2011
Thaimaa - Bangkok 7. elokuuta 2011

WDSF International Open Standard 6. elokuuta 2011

Finaali

1  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Saksa
2  Emanuel Valeri & Tania Kehlet Tanska
3  Simone Segatori & Annette Sudol Saksa
4  Evgeni Moshenin & Genny Favero Italia
5  Salvatore Todaro & Violeta Yaneva Bulgaria
6  Csaba László & Anna Mikes Unkari
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  [12] Yuri Soldatov & Ekaterina Kirillova Venäjä
8  [7] Igor Ammosov & Lyubov Vasileva Venäjä
9  [6] Si Cheng Li & Zhou Man Ni Kiina
9  [6] Vladimir Shelomitskiy & Olga Shelomizkaia Venäjä
11  [4] Antonio Micheli & Ekaterina Maksimova Australia
12  Pavel Krivonogov & Yana Minaeva Venäjä

Neljännesfinaali

13  [31] Zhao Peng & Wang Qi Kiina
14  [22] Chen Long & Wang Xujing Kiina
15  [14] Wang Likai & Zhao Ling Yi Kiina
16  [10] Ryo Yoshikawa & Ema Ishii Japani
17  [8] Apichai Prumboon & Pakaorn Kuytuan Thaimaa
17  [8] Georgy Tretiakov & Alyona Sentyabreva Uzbekistan
19  [5] Tomoya Kawashima & Matsuri Kojima Japani
20  [4] Wu Hongbo & Yin Si Jun Kiina
20  [4] Izzat Rajabov & Zoya Boldova Uzbekistan
22  [3] Vilen Solodky & Svetlana Rakhmankulova Kazakstan
22  [3] Filipp Yaganov & Veronika Kan Uzbekistan
24  [2] Jin Bo Sung & Lim Da Hye Korean tasavalta

2. Kierros (36 parasta)

25  [39] Wang Qin & Zhang Yan Thaimaa
25  [39] Pawatpong Racha-apai & Thitiyapa Potimu Thaimaa
27  [26] Chaloemchai Kamonchtt & Kanjana Dissaman Thaimaa
28  [23] Atis Horthong & Chanikarn Kallayawanich Thaimaa
29  [11] Parithat Thaithale & Oraphan Phongkitkarun Thaimaa
30  [10] Chainuwat Saengkat & Sasiwan Nareusajayarn Thaimaa
31  [9] Mark Jason Gayon & Alexandra Blay Filippiinit
32  [6] Hin Ting Lam & Chan Chui Mei Hongkong
33  [5] Tristan John Ducay & Willanne Rose Ducay Filippiinit
34  [3] German Enriquez & Danella Publico Filippiinit
34  [3] Egor Remezov & Anastasiya Muhamadieva Uzbekistan
36  [2] Anthony Chua Wee Yee & Anita Tan Siow Fung Malesia

1. kierros (58 parasta)

37  [22] Suthad Dudduem & Chanisara Pithanpuwakorn Thaimaa
38  [16] Edwin Bonus & Marian Camacho Filippiinit
39  [13] Suvitawat Hiransinsoonthorn & Benjaporn Hiransinsoonthorn Thaimaa
39  [13] Jing Hua Xu & Wing Ling Tseung Hongkong
41  [8] Romel Reyes & Juliet Genio Yhdysvallat
42  [7] Elmer Fernando & May Ng Singapore
42  [7] Wan Man Ho Gordon & Ng Ka Hei Hongkong
44  [6] Tan Duc Chu & Thi Hong Tam Nguyen Vietnam
44  [6] Worawit Pradittakarn & Penpitchaya Manoppong Thaimaa
44  [6] Kritthawit Satthachai & Wasinee Piti Thaimaa
47  [4] Do Hoang Anh & Nguyen Ngoc Diep Vietnam
47  [4] Russell Lim Liang & Esther Foo Malesia
49  [3] Chan Kwok Choi & Po Chun Lau Hongkong
50  [2] Neung Tim Kong & Suk Fong Yu Hongkong
51  [1] Nawamin Lerson & Chanida Sawangsri Thaimaa
51  [1] Ho Sum Yuen & Lok Wa Laura Leung Hongkong
53  Jonathan Fam & Yin Ying Lee Malesia
53  Lim Yee Loon & Lam Li En Malesia
53  Peter Tan Choon Soon & Chen Foo Yoong Malesia
53  Nguyen Ngoc Tu & Phan Thanh Huyen Vietnam
53  Sorapop Yodchai & Rattiyaporn Soeyruk Thaimaa
53  Randell Lim Xiu Zhen & Cindy Chung Sin Yee Malesia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}