Results from 35th Blue Band of the River Spree - Adult II A Standard 7. huhtikuuta 2007
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

35th Blue Band of the River Spree
Saksa - Berlin 6. huhtikuuta 2007

Adult II A Standard 7. huhtikuuta 2007

Finaali

1  Norbert Heusel & Kessrin Gevert Saksa
2  Martin Reinecke & Isabel Möller Saksa
3  Dennis Ciomber & Franziska Wetjen Saksa
4  Lars Olav Harnisch & Ina Zemmrich Saksa
5  Heiko Schwerin & Bente Paasch Saksa
6  Konstantin Maletz & Corina Maletz (aka Schott) Saksa
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Philipp Caffier & Rena Kohinata Saksa
7  Daniel Strauss & Martina Pfeiffer Saksa
9  Marco Klapötke & Anne Steinmann Saksa
9  Christian Neher & Tatiana Windbühl Saksa
11  Thorsten Berthold & Sabine Reuter (aka Schiffmann) Saksa
11  Gunnar Zidella & Karin Oberleiter Saksa
13  Roland Tines & Heidrun Puskas Saksa
14  Alexander Horn & Nicole Gräf Saksa

Neljännesfinaali

15  Rainer Choinatzki & Jessica Küster Saksa
16  Stefan Hellmann & Andrea Hellmann Saksa
17  Raimond Creusen & Nicol Erens Saksa
17  Kai Fischer & Silvia Gorlach Saksa
19  Lukas Krebser & Corinne Michel Sveitsi
20  Peter Chen & Ursula Robl Itävalta
20  Nick Gul & Alona Pogouliaeva Saksa
20  Armin Hirt & Denise Hirt Saksa
23  Sebastian Christoph & Daniela Gand Saksa
23  Ronald Kühn & Beate Fricke Saksa
25  Thomas Anhofer & Cordula Gehring Saksa

1. kierros (50 parasta)

26  Gunther Klich & Svenja Klich Saksa
26  Jens Hendrik Siebert & Sabina Marina Cremerius Saksa
28  Sascha Tafelski & Anja Kruse Saksa
29  Stephan Kramer & Katarzyna Wasilczuk Saksa
29  Stefan Rosik & Tanja Wernetshammer Saksa
31  Sascha Linden & Nadja Linden Saksa
31  Timo Ruhrmann & Irina Gotlibovych Saksa
31  Stefan Trippler & Dana Poeplau Saksa
31  Stefan Ulrich & Nadine Brunsendorf Saksa
35  Dennis Frisch & Christiane Lang Saksa
35  Wilfried Kukowski & Andrea Kukowski Saksa
37  Christian H Hoffmann & Heike Lorenz Saksa
37  Sascha Zehrfuss & Anne-christina Zehrfuss (aka Fischer) Saksa
39  Erwin Hämmerle & Andrea Swoboda Saksa
40  Achim Meuser & Petra Meuser Saksa
40  Wolfgang Schuh & Birgit Schuh Saksa
42  Andreas Brockop & Miriam Stanko Saksa
42  Roman Pulz & Antje Faust Saksa
42  Detlef Tramsen & Birgit Tramsen (aka Eckstein) Saksa
42  Burkhard Wagener & Julia Knappe Saksa
46  Markus Kröller & Katja Liebig Saksa
47  Andreas Traut & Loreen Kalesse Saksa
48  Nils Wassmann & Bianca Lehmkuhl Saksa
49  Alexander Lind & Nicola Hugel Saksa
50  Tillmann Weisser & Bettina Uebe Saksa
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}