Results from 36th Blue Band of the River Spree - Amateur C Standard 21. maaliskuuta 2008
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

36th Blue Band of the River Spree
Saksa - Berlin 21. maaliskuuta 2008

Amateur C Standard 21. maaliskuuta 2008

Finaali

1  Rainer Pokoj & Ricarda Kissler Saksa
2  Christian Spiegel & Carina Hassenewert Saksa
3  Ronald Pux & Sabine Pux (aka Möstl) Itävalta
4  Alexander Höller & Elisabeth Margreiter Itävalta
5  Robert Kunz & Viktoria Renpenning Saksa
6  Andre Wichmann & Juliane Bagdasarjan Saksa
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Reinhard Müller & Annett Neumann Saksa
7  Sebastian Rost & Anja Lohr Saksa
7  Dierick Schröder & Ulrike Kasper Saksa
10  Fabian Völz & Christina Ulherr Saksa
11  Benjamin Schulze & Sandra Rebentrost Saksa
11  Michael Sommerer & Miriam Lindner Saksa
13  Maximilian Arlt & Sarah Gentzsch Saksa
13  Stefan Gailer & Julia Mildenberger Saksa

Neljännesfinaali

15  Maximilian Paul & Sonja Richter Saksa
15  Christoph Stelzer & Linn Frohse Saksa
17  Daniel Mertens & Indra Wetzel Saksa
18  Maurizio Bonura & Anna Bonura Saksa
18  Sebastian Huth & Alexandra Oly Saksa
18  Karsten Voigt & Nicole Biebig Saksa
18  Philipp Wortmann & Julia Okatz Saksa
22  Peter Schemel & Anja Werner Saksa
23  Kushtrim Demolli & Sabrina Haase Saksa
23  Marek Ponca & Ewa Drapala Saksa
25  Marco Baumann & Julia Roth Saksa
26  Chris Krauser & Anne Albe Saksa
27  Martin Hotzel & Linda Bleul Saksa
27  Simon Zbikowski & Marina Gilfer Saksa

2. Kierros (52 parasta)

29  Klas Hatje & Gesa Ringe Saksa
29  Tristan Helwig & Lilli Koch Saksa
29  Waldemar Kleinschmidt & Marina Kleinschmidt Saksa
29  Andreas Lemm & Janina Reinhardt Saksa
33  Andreas Eppleé & Sandra Müller Harboe Saksa
33  Markus Kränzel & Desiree Schöndeling Saksa
33  Jan Max Reinhardt & Hauke Fenner Saksa
33  Christian Roessler & Katharina Dombrowski Saksa
37  Martin Just & Pia Kruger Saksa
37  Axel Wittmann & Sonja Bahalwan Saksa
39  Holger Boelitz & Anja Queißner Saksa
39  Jens Hemmerling & Tanja Maske Saksa
39  Jochen Luther & Janine Mühlmann Saksa
42  Johannes Benedix & Jennifer Reers Saksa
42  Christoph Dorber & Cathleen Haake Saksa
44  Christoph Wendel & Sarah Engelbrecht Saksa
45  Harald Gneiting & Elke Gneiting Saksa
45  Robert Kromberg & Romy Becker Saksa
45  Claudio Di Lorenzo & Anne Kisser Saksa
45  Tobias Neugebauer & Erika Aretz (aka Neugebauer ) Saksa
49  Mathias Buhrow & Manuela Rudolph Saksa
50  Sebastian Gemmecke & Hanne Lucas Saksa
50  Sebastian Wagner & Janina Everding Saksa
52  Tim Ramke & Ramona Reich Saksa

1. kierros (99 parasta)

53  Florian Schmidbauer & Yvonne Leschner Saksa
53  Alexander Stang & Anna Gerich Saksa
55  Marcus Buchel & Yvonne Seidel Saksa
55  Thorsten Hambörger & Susanne Krummrei Saksa
55  Sebastian Sennewald & Cornelia Kowtsch Saksa
55  Marco Walz & Kay-yvonne Campe Saksa
60  Andreas Koelen & Suzanne Koelen (aka Hofmiller) Saksa
60  Florian Pickart & Katharina Lamp Saksa
60  Johannes Prodinger & Monika Buchberger Itävalta
60  Alexander Schmalz & Ina Groß Saksa
64  Fabian Becker & Vera Wackeren Saksa
64  Thiemo Meyer & Sarah Engels Saksa
64  Sven Overbeck & Christiane Rössner Saksa
67  Matthias Gehre & Stefanie Schlegel Saksa
67  Thomas Stark & Julia Hertel Saksa
67  Daniel Wothe & Galina Konovalova Saksa
70  Carsten Euler & Katharina Wilmsen Saksa
70  Christoph Kämmerer & Andrea Koppers Saksa
70  Thomas Keßler & Katrin Daniel Saksa
70  Michael Kielburger & Verena Tophofen Saksa
70  Manuel Maier & Dorothea Wolf Saksa
70  Uwe Schnellrath & Brigitte Ulrichs Saksa
70  Peter Schumann & Agnes Schumann Saksa
77  Claas Benner & Mareike Rösler (aka Gabriel) Saksa
77  Corbinian Butz & Sabine Lonitz Saksa
77  Thorsten Grigat & Meike Burian Saksa
77  Thomas Metje & Constanze Fierenz Saksa
77  Gerald Schneider & Melanie Aigner Itävalta
82  Tom Henschel & Sandra Flierl Saksa
82  Robert Liebers & Franziska Grube Saksa
82  Marcus Meinhardt & Lena Flamm Saksa
82  Christoph Preiss & Nadine Fischer Itävalta
82  Philipp Reichert & Julia Hoffmann Saksa
87  Daniel Althoff & Madeleine Prell Saksa
87  Tobias Euler & Sylvia Beckers Saksa
87  Stefan Kos & Katharina Pils Saksa
87  Lars Rattig & Andrea Schluter Saksa
87  Rico Von Ziegler & Eileen Raschdorff Saksa
92  Björn Lünert & Johanna Marten Saksa
92  Uwe Wernz & Silke Bentzinger Saksa
95  Sören Bankrath & Daniela Weber Saksa
96  Sonke Haseloh & Sandra Meyrowitz Saksa
96  Thomas Lorgi & Tina Lorgi Saksa
96  Torsten Preissner & Carolin Euler Saksa
96  Oliver Schweer & Liliya Azvolynska Saksa
100  Sebastian Bigdon & Geraldine Kaiser Saksa
100  Mario Illinger & Stephanie Stock Saksa
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}