Results from 36th Blue Band of the River Spree - IDSF Senior II Standard 21. maaliskuuta 2008
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

36th Blue Band of the River Spree
Saksa - Berlin 21. maaliskuuta 2008

IDSF Senior II Standard 21. maaliskuuta 2008

Finaali

1  Bernd Kiefer & Monika Kiefer Saksa
2  Bernd Farwick & Petra Voosholz Saksa
3  Michael Lindner & Beate Lindner Saksa
4  Claus Halfmeier & Britta Halfmeier Saksa
5  Raymond Reimann & Antje Reimann (aka Schulz) Saksa
6  Jari Redsven & Anne Redsven Suomi
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Alexander Hick & Petra Alexandra Lessmann Saksa
8  Wolfgang Koschier & Birgit Koschier (aka Fehrmann) Saksa
8  Norbert Schade & Arne Marina Schade Saksa
10  Hans Arnold Büscher & Heidi Büscher Saksa
10  Roland Taron & Siegrun Taron Saksa
12  Holger Kohlschmidt & Sabine Kohlschmidt Saksa
13  Dieter Keppeler & Manuela Schraut Keppeler Saksa

Neljännesfinaali

14  Jouko Leppala & Helja Leppala Suomi
14  Anton Novak & Susanna Novak Itävalta
16  Robert Dub & Sylvia Schäfer-nouza Itävalta
17  Rainer Quenzel & Astrid Quenzel Saksa
17  Michael Wierzbicki & Grazyna Wierzbicki Saksa
19  Ivone Donello & Daniela Pupin Italia
20  Georg Mertens & Mariele Wedam Saksa
21  Karl-Heinz Reimann & Vera Krewerth Saksa
21  Wilfried Seidel & Annette Seidel Saksa
23  Michel Heggen & Tonny Heggen Belgia
23  Manfred Otto & Andrea Otto Saksa

3. Kierros (48 parasta)

25  Jürgen Kosch & Katrin Kosch Saksa
25  Jorg Stoffels & Karin Stoffels Saksa
27  Peter Fischer & Regina Fischer Saksa
27  Rainer Grasmaier & Christine Hiller Saksa
27  Hannu Kursu & Suvi Lukkari Suomi
30  Bohumil Cech & Pavla Cech Tšekki
30  Manfred Haerer & Birgit Haerer Saksa
32  Jiri Plsek & Jana Plskova Tšekki
33  Erland Feigenbutz & Mania Feigenbutz Saksa
33  Horst Otto & Gabriele Otto (aka Junck) Saksa
35  Hansjörg Spiecker & Petra Carstensen Saksa
35  Marius Torka & Barbara Torka Saksa
37  Olaf Paul & Christl Eva Paul (aka Renno) Saksa
37  Theodor Rulofs & Eva Rulofs Itävalta
39  Michele Menniello & Cinzia Todini Italia
39  Seppo Mustonen & Rita Nevaste Suomi
41  Peter Bruckner & Susanne Stuber-Bruckner Saksa
41  Markus Eggert & Angela Nielandt (aka Josteit) Saksa
41  Manfred Kerschner & Monica Kügler Itävalta
41  Dario Vignando & Sandra Bomben Italia
45  Erich Tremetzberger & Eva-maria Tremetzberger Itävalta
46  Thomas Fiege & Sigrid Fiege Saksa
47  Frank Roscher & Kerstin Roscher Saksa
48  Thomas Dose & Marlis Dose Saksa

2. Kierros (81 parasta)

49  Dirk Keller & Heidemarie Schulz-Brüsewitz Saksa
49  Uwe Vornkahl & Bettina Mangeng Saksa
51  Ralf Bode & Mechthild Bode Saksa
51  Edgar Kobinger & Lilo Kobinger Saksa
51  Wolfgang Dieter Schmitt & Angelika Schmitt Saksa
54  Jörg Monse & Beate Monse Saksa
54  Volkert Wanner & Franziska Baumgarten Saksa
56  Detlev Kox & Martina Ehrhardt Saksa
56  Jan Pincsek & Edith Carder (aka Pincsek) Itävalta
56  Rainer Rasper & Judith Rasper Saksa
56  Ralf Rösch & Nursen Rösch Saksa
56  Erik Winkler & Bettina Winkler Saksa
61  Dieter Behnke & Gabi Tasler Saksa
61  Wolfgang Drewitz & Eva Mary Kohn Saksa
61  Berthold Kröger & Astrid Kröger Saksa
64  Gerhard Baier & Ingrid Cloos Saksa
64  Tilo Kaiser & Kerstin Kaiser Saksa
64  Hans Jürgen Klatt & Susanne Klatt Saksa
64  Hilmar Schlager & Sylvia Schlager Saksa
68  Stephan Laue & Marion Laue Saksa
69  Hans-Peter Mehlau & Ute Mehlau Saksa
69  Ekkehard Neumann & Anette Neumann Saksa
71  Giuseppe Iannazzi & Silvana Uzzoli Italia
71  Gerd Ohnesorge & Helma Ohnesorge Saksa
71  Gerhard Winkler & Monika Winkler Saksa
74  Wolfgang Wiese & Petra Wiese Saksa
75  Karl Kunstfeld & Lilo Kunstfeld Saksa
76  Karl Ludwig Glöckner & Heidemarie Glöckner Saksa
76  Jurgen Sperwien & Manuela Sperwien Saksa
76  Lothar Troesch & Ulrike Troesch Saksa
79  Jürgen Klein & Gabriele Klein Saksa
79  Michel Müller & Elke Rüffler Saksa
79  Jürgen Stahnke & Patricia Stahnke Saksa

1. kierros (106 parasta)

82  Detlef Hildebrandt & Sabine Hildebrandt Saksa
83  Steffen Blunck & Birgit Blunck Saksa
83  Thomas Führt & Susanne Steffen (aka Führt) Saksa
83  Volker Münch & Petra Münch Saksa
86  Karl Hengl & Silvia Schernberger Itävalta
86  Hartmut Schlieker & Helma Schlieker Saksa
88  Torsten Flentge & Kerstin Meyer Saksa
89  Michael Schneider & Monika Schneider Saksa
89  Hans-Jürgen Schulze & Sigrid Schulze Saksa
91  Olaf Geisler & Petra Geisler Saksa
91  Leo Rein & Ursula Rein Saksa
91  Günther Rossmann & Edith Barthold (aka Sander) Saksa
91  Detlef Zinnendorf & Andrea Schlüter (aka Grünewald) Saksa
95  Georg Haag & Michaela Haag Itävalta
95  Gunnar Wagner & Helga Biernoth Saksa
97  Jürgen Seifert & Petra Mansbart Saksa
98  Michael Tonko & Sylvia Tonko Saksa
99  Rolf Dieter Wand & Dorit Wand Saksa
100  Peter Kindler & Cornelia Kindler Saksa
100  Ulrich Spreng & Ute Maria Heinz Saksa
103  Bernd Dürre & Petra Dietrich (aka Lehmann ) Saksa
103  Andreas Koczwara & Anne Koczwara Saksa
105  Klaus Wendl & Ruth Wendl Itävalta
106  Günter Andersch & Mechthild Andersch-Gerber Saksa
106  Günter Denk & Regina Graf Itävalta
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}