Results from 36th Blue Band of the River Spree - IDSF Senior I Open Standard 23. maaliskuuta 2008
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

36th Blue Band of the River Spree
Saksa - Berlin 21. maaliskuuta 2008

IDSF Senior I Open Standard 23. maaliskuuta 2008

Finaali

1  Jörg Hillenbrand & Ute Hillenbrand Saksa
2  Thorsten Strauss & Sabine Jacob Saksa
3  Jens Neumann & Anke Gillner Saksa
4  Gert Faustmann & Alexandra Kley Saksa
5  Heinz Josef Bickers & Aurelia Bickers Saksa
6  Marco Wittkowski & Petra Fischer Saksa
Mainokset
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Bernd Ketturkat & Sandra Ketturkat Saksa
8  Fabian Lohauss & Simone Braunschweig Saksa
9  Jürgen Stellmacher & Anne Stellmacher Saksa
10  Rene Seyboth & Heike Seyboth Saksa
11  Patrick van der Meer & Sabrina van der Meer (aka Beck) Saksa
12  Michael Gross & Angelika Gross Saksa

Neljännesfinaali

13  Klaus Padberg & Dunja Jansen Saksa
14  Dirk Alefsen & Miriam Alefsen (aka Canrinus) Saksa
14  Jens Ladiges & Anja Wittkowski Saksa
16  Hendrik Claassen & Claudia Schmidt (aka Schäfer) Saksa
16  Juha Pihlman & Tiina Toivonen Suomi
18  Jürgen Beck & Claudia Kleineheismann Saksa
19  Nils Goral & Anja Goral Saksa
20  Robert Panther & Birgit Panther Saksa
21  Damian Kukowka & Bettina Weimann Saksa
22  Kim Bartels & Silke Bartels Saksa
22  Holger Eissing & Birgit Tomesch Saksa
22  Norbert Jäger & Beate-christine Jäger (aka Eberhardt) Saksa
25  Detlef Krebs & Andrea Peters Saksa

3. Kierros (51 parasta)

26  Thorsten Berthold & Sabine Reuter (aka Schiffmann) Saksa
26  Ulrich Lindecke & Manuela Schulze Saksa
28  Michael Sipek & Susanne Sipek Saksa
29  Raymond Reimann & Antje Reimann (aka Schulz) Saksa
30  Thomas Meintrup & Beate Meintrup Saksa
31  Diethard Govekar & Kerstin Kunzmann Itävalta
31  Mikhail Kotsar & Olga Melnik Venäjä
33  Alexander Hick & Petra Alexandra Lessmann Saksa
33  Clemens Kalmer & Petra Kalmer (aka Dippl) Saksa
33  Andreas Kraushaar & Anja Hesele Saksa
36  Götz Bierbaum & Maren Bierbaum (aka Muller) Saksa
36  Uwe Bodinet & Cornelia Bodinet Saksa
38  Bernd Steines & Annette Bauer Saksa
38  Wolfgang Walter & Ilse von Beyer Saksa
38  Thomas Will & Sandra Will (aka Schulze) Saksa
41  Roland Mayr & Annette Hühn Saksa
42  Massimiliano Ciardi & Patrizia Discalzi Italia
42  Andreas Kindt & Anne Hinz Saksa
44  Stefan Isenecker & Diane Mongellaz Saksa
44  Hannu Kursu & Suvi Lukkari Suomi
46  Thomas Leinhäupl & Ingrid Greck Saksa
46  Kai Schönherr & Silke Ludwig Saksa
48  Juerg Briner & Katharina Egli-Gubelmann Sveitsi
48  Volker Conrad & Cornelia Conrad Saksa
48  Oliver Dräger & Andrea Simon-dräger Saksa
48  Christoph Rummel & Jutta Wießmann Saksa

2. Kierros (80 parasta)

52  Axel Bauer & Silke Sowade Saksa
53  Seppo Mustonen & Rita Nevaste Suomi
53  Josep Maria Poza & Celia Sansano Espanja
55  Klaus Meng & Gabriele Kunau Saksa
55  Marius Torka & Barbara Torka Saksa
57  Mario Müller & Michaela Frahm Saksa
58  Gordan Bedenikovic & Susanne Krieger Saksa
58  Friedrich Hoppe & Regine Riechers Saksa
58  Vitaliy Lakhman & Svetlana Yakovishina Venäjä
58  Marco Masini & Sabine Masini Saksa
62  Thomas Busta & Manuela Busta Saksa
62  Ralf Rösch & Nursen Rösch Saksa
64  Juri Henning & Iris Pernat Saksa
64  Ulf Nagel & Doris Nagel Saksa
64  Holger Wenzel & Monika Schmitt Saksa
67  Markus Eggert & Angela Josteit Saksa
67  Helge Neuner & Tanja Neuner (aka Gödecke) Saksa
67  Dirk Rapröger & Claudia Thies Saksa
70  Rudiger Herrmann & Barbara Herrmann Saksa
70  Andrey Ivanov & Anna Ivanova Venäjä
70  Bernward Kett & Christine Kett Saksa
70  Thomas Resch & Susanne Schade Saksa
74  Matthias Schoof & Anja Eilers-Schoof Saksa
74  Volker Stoermer & Sandra Stoermer Saksa
76  Michael Borchardt & Anita Borchardt Saksa
77  Ulrich Conrad & Sibylle Conrad (aka Hepp ) Saksa
77  Bernhard Hoff & Angela Hoff Saksa
79  Guido Pohlmann & Ulrike Meyer Saksa
79  Ramen Sen & Fides Matzdorf Englanti

1. kierros (99 parasta)

81  Gerhard Baier & Ingrid Cloos Saksa
82  Kai Hildebrandt & Anke Tiedemann Saksa
82  Jan Pincsek & Edith Carder (aka Pincsek) Itävalta
84  Indulis Martinsons & Baiba Martinsone Latvia
84  Uwe Vornkahl & Bettina Mangeng Saksa
84  Reinhard Wasmund & Yvonne Henze-hentzschel Saksa
87  Bernhard Starz & Barbara Starz Saksa
88  Steffan Vogel & Ute Retzlaff Saksa
89  Mario Weidner & Susanne Weidner Saksa
89  Uwe Wittmann & Sabine Wittmann (aka Dehl) Saksa
91  Peter Jöckel & Teresa Jöckel Saksa
92  Michel Müller & Elke Rüffler Saksa
93  Helmut Harrer & Alexandra Braun Saksa
94  Sven Karsten & Claudia Karsten Saksa
94  Manfred Nell & Alexandra Würzbauer Saksa
96  Reelf Gerdes & Mirja Locnikar Saksa
96  Ulrich Scherb & Petra Walliser Itävalta
98  Marko Holopainen & Ritva Holopainen Suomi
98  Hans-Jürgen Schulze & Sigrid Schulze Saksa
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}