Results from 36th Blue Band of the River Spree - Senior I C Standard 21. maaliskuuta 2008
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

36th Blue Band of the River Spree
Saksa - Berlin 21. maaliskuuta 2008

Senior I C Standard 21. maaliskuuta 2008

Finaali

1  Jürgen Vosskamp & Beate Vosskamp Saksa
2  Roman Fischer & Anita von Hertel Saksa
3  Jens Wolfram & Silke Wolfram Saksa
4  Hagen Winterfeldt & Katrin Winterfeldt Saksa
Mainokset
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

5  Martin Görisch & Anette Bauer Saksa
5  Andreas Gropengiesser & Susanne Tietje-gross Saksa
5  Gunnar Harms & Kirsten Berndt Saksa
5  Manfred Houben & Martina Houben Saksa
5  Bert Jacobs & Susanne Jacobs Saksa
5  Ralf Lederer & Petra Lederer Saksa
5  Hendryk Schwarz & Martina Folladore Itävalta

Neljännesfinaali

12  Karl Appel & Anja Wilhelm Saksa
12  Rainer Niltop & Pia Niltop Saksa
14  Karl-Heinz Berg & Anke Hillger Saksa
14  Gerhard Kollmann & Susanne Kollmann Itävalta
14  Jan Steinmetzer & Doreen Steinmetzer Saksa
17  Eckhard Junge & Petra Von Thaden Saksa
18  Frank Dempewolf & Daniela Dempewolf Saksa
18  Mario Klein & Catharina Klein Saksa
20  Bernd Stephan & Ina Stephan Saksa
21  Peter Reinhardt & Heike Reinhardt (aka Corodonoff) Saksa

2. Kierros (36 parasta)

22  Jens Bode & Stefanie Bode-glatz Saksa
22  Jürgen Lüders & Karin Lüders Saksa
22  Jörg Von Bussche & Maren Langfeldt Saksa
25  Matthias Holtschlag & Lucia Holtschlag Saksa
25  Mario Steinmeyer & Eliane Schröder Saksa
27  Günter Mehringer & Caterina Vogel Saksa
27  Serge Millrose & Ilona Beer Saksa
27  Mike Peters & Kerstin Peters Saksa
30  Martin Brinker & Martina Brinker Saksa
31  Lutz Hoscheck & Jana Hoscheck Saksa
32  Wolfgang Bandel & Christine Bandel Itävalta
32  Evgeniy Mochkin & Leni Mochkina Saksa
34  Lupo-Detlef Wolff & Rebecca Wolff Saksa
35  Sven Barwanitz & Michaela Barwanitz Saksa
35  Egon Pircher & Lydia Pircher Itävalta

1. kierros (69 parasta)

37  Roland Adam & Beate Fischer Saksa
37  Hans Ulrich Bucek & Daniela Gdaniec Krakau Saksa
37  Dirk Höpfner & Brit Kirsten Höpfner Saksa
37  Joachim Moser & Hildegard Goger Itävalta
37  Uwe Pessel & Elke Pessel (aka Steiner) Saksa
37  Thomas Schluter & Petra Dalldorf Saksa
37  Jürgen Schmidt & Kirsten Schmidt Saksa
37  Horst Sobotta & Birgit Sobotta Saksa
45  Heinz Brack & Anke Wernicke Saksa
46  Frank Braun & Jutta Spiess Saksa
46  Thomas Diekmann & Andrea Diekmann Saksa
46  Peter Holzner & Ulrike Holzner Saksa
46  Reiner Ölschläger & Beate Ölschläger Saksa
46  Gunter Reichel & Ina Reichel Saksa
46  Udo Schulte & Angelika Schulte Saksa
52  Thorsten Reinhardt & Corinna Kock Saksa
53  Wolfgang Kallasch & Martina Kallasch Saksa
53  Ulrich Linnemann & Andrea Linnemann Saksa
53  Michael Stöckl & Andrea Stöckl Saksa
53  Wolfgang Zander & Martina Zander Saksa
57  Heiko Gorski & Maren Gorski Saksa
58  Michael Rodemann & Nicola Rosenkranz Saksa
59  Wolfgang Bannies & Martina Bannies Saksa
59  Rudolf Schütte & Jungfang Lü Saksa
59  Axel Schypulla & Angela Klinge Saksa
59  Klaus Weselmann & Maria Weselmann Saksa
63  Frank Große & Eveline Große Saksa
63  Karl-Heinz Lachmund & Petra Lachmund Saksa
63  Peter Stoltefuss & Petra Stoltefuss Saksa
66  Franz Dörnemann & Ute Dörnemann Saksa
66  Karl Matthias Vetter & Cornelia Mästle Saksa
68  Harald Fried & Caroline Fried Saksa
68  Frank Niklas & Kerstin Niklas (aka Funk) Saksa
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}