Results from 38th Blue Band of the River Spree - Adult A Standard 3. huhtikuuta 2010
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

38th Blue Band of the River Spree
Saksa - Berlin 2. huhtikuuta 2010

Adult A Standard 3. huhtikuuta 2010

Finaali

1  Phil Schwarick & Olga Golikow Saksa
2  Nikolas Krause & Theresa Meindl Saksa
3  Emanuel Fronhofer & Nina-maria Goldhahn (aka Fronhofer ) Saksa
4  Benjamin Böhme & Ina Gröbe Saksa
5  Adrian Obladen & Nadine Oeser Saksa
6  Hannes Voidel & Sandra Lossin Saksa
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  [20] Christian Brinkmann & Gillian Kespohl Saksa
7  [20] Oliver Stachetzky & Lisa-Sophie Runge Saksa
9  [19] Eugen Boos & Franziska Schöne Saksa
10  [18] Maximilian Labe & Constance Labe Saksa
11  [15] Axel Molle & Reenste Seidenberg Saksa
12  [8] Oliver Klepsch & Jennifer Woska Saksa

Neljännesfinaali

13  [20] Tobias Krüger & Regina Volkova Saksa
13  [20] Marcel Wagner & Denise Egenolf Saksa
15  [19] Florian Hansel & Linda Wulfes Saksa
15  [19] Fabian Rudolph & Anette Harms Saksa
15  [19] Paul Schwarze & Nina Horn Saksa
18  [18] Sven Glass & Judith Holzwarth Saksa
18  [18] Sebastian Rost & Anja Lohr Saksa
20  [17] Benjamin Schulze & Sandra Rebentrost Saksa
21  [14] Roman Svatos & Ruzena Hartmanova Tšekki
22  [11] Rafael Jucha & Maria Hirnich Saksa
23  [9] Gerald Kranewitter & Katrin Kranewitter Itävalta
24  [8] Philipp Schultz & Kathy Stefanowicz Saksa

2. Kierros (45 parasta)

25  [22] Alexej Scheremetjew & Justine Rodewald Saksa
26  [21] Christian Beckerat & Anja Beckerat Saksa
26  [21] Kai Arne Feldhusen & Mieke Groeneveld Saksa
28  [17] Arnd Steinhäuser & Martina Lotsch Saksa
29  [15] Manuel Müller & Diana Materi Saksa
30  [14] Gleb Belov & Felicitas Timmler Saksa
31  [12] Carsten Senge & Inka Harder Saksa
31  [12] Martin Wolf & Karin Waldinger Saksa
31  [12] Martin Zehle & Isabel Möller Saksa
34  [11] Florian Flege & Katharina Meissner Saksa
34  [11] Alexander Grabowski & Angela Sauer Saksa
34  [11] Daniel Reker & Helena Schardt Saksa
37  [10] Sebastian Laube & Laura Korndörfer Saksa
38  [9] Torsten Schriewer & Melanie Weidlich Saksa
39  [7] Marcus Knappe & Diana Pritzsche Saksa
39  [7] Martin Kröger & Friederike Kröger (aka Klinzing) Saksa
39  [7] Sebastian Röhl & Sarah Leopold Saksa
42  [6] Christian Freisens & Jacqueline Kusserow Saksa
42  [6] Heiko Weidlich & Melanie Marx Saksa
44  [5] Mark Klinkenberg & Anne Katrin Ross Saksa
45  [4] Nico Säring & Nicole Säring Saksa

1. kierros (61 parasta)

46  [11] Marco Albrecht & Constanze Nicklisch Saksa
46  [11] Bogdan Kostov & Megumi Miyashita Tšekki
46  [11] Christopher Melzer & Monika Libske Saksa
46  [11] Horst Schinkel & Isabell Meides Saksa
50  [9] Moritz Frommolt & Ilka Paulß Saksa
50  [9] Roman Pulz & Katharina Kulmann Saksa
52  [8] Matthias Muller & Judith Maretzky Saksa
53  [7] Jeremy Prasetyo & Katja Jagiello-debinska Saksa
54  [6] Enrico Eilert & Jana Eilert Saksa
54  [6] Constantin Von Saucken & Sabrina Kösters Saksa
54  [6] Bernd Skora & Susan Borowitz Saksa
57  [5] Holger Schilling & Susanne Felber Saksa
58  [4] Henning Badrow & Frauke Dullek Saksa
59  [3] Matthias Schmitt & Diana Schatz Saksa
60  [2] Thorsten Kragh & Carina Rein Saksa
61  Stefan Möllmann & Katja Cornelius-keller Saksa
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}