Results from 48. Goldstadtpokal - IDSF International Open Latin 31. tammikuuta 2009
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

48. Goldstadtpokal
Saksa - Pforzheim 31. tammikuuta 2009

IDSF International Open Latin 31. tammikuuta 2009

Finaali

1  Alexei Silde & Anna Firstova Venäjä
2  Evgeniy Imrekov & Elizaveta Divak Venäjä
3  Nikolai Voronovich & Maria Nikolishina Venäjä
4  Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Saksa
5  Valentin Voronov & Alina Imrekova Venäjä
6  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Saksa
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Aleksandr Makarov & Anastasia Balaeva Venäjä
7  Yuriy Simachev & Anastasia Klokotova Venäjä
9  Nikita Bazev & Marta Arndt Saksa
10  Sergey Tatarenko & Viktoria Tatarenko (aka Lyschinska) Saksa
11  Sergiy Georgiyev & Roswitha Wieland Itävalta
12  Marius Balan & Sarah Sophie Ritz Saksa

Neljännesfinaali

13  Roger Romero & Tamara Sommer Espanja
14  Denis Weinberg & Helena Kaschurow Saksa
15  Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Puola
16  Christoph Kies & Blanca Ribas-turon Saksa
17  Michal Stukan & Susanne Miscenko Saksa
18  Stiapan Hurskiy & Tasja Schulz Saksa
18  Sergiu Luca & Maria Pia Arces Romania
20  Stanislav Galinov Kaltschev & Mihaela Hari Ganeshavel Saksa
20  Valera Musuc & Nina Trautz Saksa
22  Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Saksa
22  Konstantin Niemann & Anastasia Davydova Saksa
24  Anatoly Novoselov & Ilona Cutenco Saksa

2. Kierros (50 parasta)

25  Joel Gonzalez & Ariadna Gil Espanja
25  Daniel Juvet & Zuzana Sykorova Englanti
27  Marvin Nigg & Claudia Obmascher Itävalta
27  Piotr Szelest & Dorota Ciok Puola
29  Sergey Plyuta & Debbie Seefeldt Saksa
30  Andrei Scrab & Sabine Vorbrodt Saksa
31  Gerard Perez & Arismel Naya Espanja
32  Johann Deter & Victoria Aidel Saksa
32  Kirill Ganopolskyy & Kim Pätzug Saksa
32  Jan Knoll & Nina Mishchenko Saksa
32  Jakob Stühler & Ekaterina Kalugina Saksa
36  Alexandr Chudin & Lyudmila Ismagilova Saksa
36  Piotr Krajewski & Malgorzata Rozanska Puola
38  Andriy Plotkin & Jorlanda Geier Saksa
39  Dimitriy Barov & Tasmin Spamer Saksa
40  Bogdan Boie & Alexandra Jolobceastai Romania
41  David Jutge & Celine Leorat Ranska
42  Christoph Henkel & Olga Pereshitova Saksa
43  Alexander Horn & Anna Pachla Saksa
43  Fabian Taeschner & Karina Rudi Saksa
45  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Saksa
45  Thomas Holzinger & Pia Sulzbacher Saksa
45  Silvio Ilardo & Carmen Ludwig Saksa
45  Rik Jansen & Ilse Vogt Alankomaat
45  Ernst Rych & Franziska Becker Saksa
45  Michal Vajcik & Jannic Schneider Sveitsi

1. kierros (61 parasta)

51  Sebastian Triebel & Michaela Kemnitzer Saksa
52  William Gauthier & Vanessa Leorat Ranska
53  Serghei Gherman & Bourla Vasiliki Kreikka
54  Gabriel Floarea & Hannah Kleinhans Saksa
55  Michael Mudrik & Ina Sieling Saksa
56  Domenico Franzo & Jessica Eisenkrein Saksa
57  Andreas Bachler & Vlada Arbatakikh Saksa
58  Andre Reinhardt & Selma Berberich Saksa
59  Arthur Weingardt & Victoria Chumakova Saksa
60  Walter Hirning & Meike Schmid Saksa
61  Oliver Rosin & Sandra Lazzarini Saksa
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}