Results from 4 Stage of Italy Championship Class A - Senior II A Standard 20. maaliskuuta 2010
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

4 Stage of Italy Championship Class A
Italia - Fabriano 20. maaliskuuta 2010

Senior II A Standard 20. maaliskuuta 2010

Finaali

1  Fabrizio Bruni & Ornella Colosi Italia
2  Nazzareno Carradori & Silvana Spiazzi Italia
3  Gianni De Matteis & Tiziana Monisi Italia
4  Sergio Gritti & Francesca Filippini Italia
5  Armando Zero & Licia Varesano Italia
6  Gennaro Emendato & Francesca Noviello Italia
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Lorenzo Bevilacqua & Claudia Felesini Italia
8  Valtere Brestolli & Roberta Minelli Italia
8  Mario Chianese & Maria Saveria Migliaccio Italia
8  Luca Durazzi & Barbara Lorenzoni Italia
11  Michele Bianchi & Marilena Santi Italia
11  Stefano Proietti & Marina Ischiboni Italia

Neljännesfinaali

13  Franco Ascione & Antonella Colli Italia
14  Gaetano Zonta & Nadia Soffiati Italia
15  Lino Muzi & Cinzia Pontecorvo Italia
15  Michele Tramutola & Daniela Cabrini Italia
15  Giuseppe De Vitis & Antonella Lepore Italia
18  Patrizio Ziviani & Antonella Molinari Italia
19  Alessandro Fontana & Gina Ponte Italia
20  Diego Civiero & Sandra Rosada Italia
20  Nervano Tondini & Laura Galasso Italia
22  Secondo Fantegrossi & Elisabetta Cenciarelli Italia
22  Francesco Picco & Sabina Albanesi Italia
24  Stefano Nocentini & Alessandra Curri Italia

2. Kierros (48 parasta)

25  Nunzio Destefano & Marianna Genovese Italia
25  Giuseppe Grilli & Patrizia Maria Guilli Italia
25  Silvano Guindani & Maria Grazia Frosi Italia
25  Luciano Poggi & Grazia Sacci Italia
25  Riccardo Ridda & Simonetta Deangelis Italia
30  Riccardo Altieri & Marzia Cecconi Italia
30  Mario Cinosi & Candida Crisci Italia
30  Loris De Pellegrin & Donatella Nicoletti Italia
30  Stefano Tani & Marzia De Grandis Italia
34  Francesco Pomello Chinaglia & Roberta Pro Italia
35  Fabio Alessandrelli & Gloria Giovagnoli Italia
35  Vito Cutrone & Gina Focarazzo Italia
37  Roberto Brizzi & Antonella Pagnotta Italia
37  Mariano D'este & Isabella Vidal Italia
39  Domenico Esposito & Lucia De Crescenzo Italia
39  Carlo Meloni & Luciana Bonafortuna Italia
41  Luigi Pensa & Claudia Bacchin Italia
41  Gianni Proietti & Daniela Ciappici Italia
43  Giovanni Marzullo & Anna Epicoco Italia
43  Sergio Molino & Arlette Jacquet Italia
45  Stefano Cantalini & Daniela Filoni Italia
46  Paolo Rosati & Lorena Mazza Italia
47  Ulderico Corasaniti & Carla De Angelis Italia
47  Carlo Perdomini & Lucia Mantelli Italia

1. kierros (66 parasta)

49  Giancarlo Marino & Mimma Romanelli Italia
50  Guido Tedesco & Franca Marchello Italia
51  Claudio De Cubellis & Carla Masutti Italia
51  Alberto Mataloni & Antonella Roncolini Italia
51  Sandro Raggi & Patrizia Pasquini Italia
51  Carlo Sassi & Monica Simi Italia
55  Gabriele Zanardi & Assunta Mattei Italia
56  Tiziano Loffredi & Marina Castagnacci Italia
56  Giorgio Tomasi & Grazia Tonoli Italia
58  Saverio Calio & Marinella Prospero Italia
58  Raffaele Ferrandino & Anna Rosaria Caracozzi Italia
60  Umberto Cellino & Giuseppina Epicoco Italia
60  Valerio D'eramo & Vanda Benedetti Italia
60  Antonio Lacroce & Silvana Astorino Italia
63  Giuseppe Zichella & Lolita Mariettini Italia
64  Pasquale De Caterina & Angela De Maria Italia
65  Luigi Pirilli & Elisabetta Menzica Italia
66  Paolo Sain & Enza Orlandini Italia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}