Results from Aarhus International Galla 1997 - IDSF International Open Standard 13. syyskuuta 1997
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Aarhus International Galla 1997
Tanska - Aarhus 13. syyskuuta 1997

IDSF International Open Standard 13. syyskuuta 1997

Finaali

1  Michele Bonsignori & Monica Baldasseroni Italia
2  Linas Koreiva & Aira Bubnelyte Liettua
3  Allan Frank & Pamela Frank Saksa
4  Peep Vardja & Ave Vardja (aka Soomets) Viro
5  Erkki Aas & Siret Siilak Viro
6  Bojan Fesel & Gordana Grandosek Slovenia
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Peter Stokkebroe & Kristina Juel Tanska
8  Marcel Gebert & Lenka Gebert (aka Strakosova) Tšekki
9  Vesa Anttila & Tuula Raukovaara Suomi
10  Mikhail Avdeev & Irina Chuprakova Venäjä
10  Dale Bennett & Vickie Jo Ringgaard Tanska
12  Tibor Varga & Ivana Bacikova Slovakia

Neljännesfinaali

13  Sami Yli Piipari & Karita Lehto Suomi
14  Jesper Lindhardt & Benita Kidmose Tanska
14  Marcus Weiss & Anja Schramm Saksa
16  Martin Odstricil & Renata Odstricil Tšekki
16  Morten Sell & Pernille Oddershede Tanska
16  Nicolai Tuure & Jaenette Damgaard Tanska
19  Krzysztof Tretowski & Dorota Tretowska Puola
20  Frank Radich & Susanne Holde Tanska
20  Aleksi Seppanen & Sanna-marie Raisanen Suomi
22  Andreas Dale & Michelle Lindoe Norja
22  Christian Krenthaller & Agnes Twaroch Itävalta
24  Gerwin Biedermann & Betty Urbeinz Saksa

1. kierros (48 parasta)

25  Mirko Gozzoli & Alessia Betti Italia
26  Brian Greve & Stina Dons Tanska
27  Stefan Assow & Frida Bergström Ruotsi
27  Johan Blanken & Chantal Hopman Alankomaat
27  Slawomir Lukawczyk & Edna Klein Puola
27  Brian Aaboe Sörensen & Iben Marie Nicolaisen Tanska
31  Jannick Kjersgaard & Nete Gregerson Tanska
32  Bernhard Geissler & Tatjana Kraska Sveitsi
33  Tomasz Kaluzny & Dorota Kaluzna (aka okon) Puola
34  Xander Jager & Yvette Jager Alankomaat
34  Pavel Yartsev & Marina Baslyk Valko-Venäjä
36  Jan Henrik Opsahl & Gigi Fredie Pedersen Tanska
37  Jasper Petersen & Stine Heerwagen Tanska
38  Dmitri Antoshin & Alla Kolobova Venäjä
38  Christian Auer & Renate Kriegel Itävalta
38  Alexei Galchun & Tatiana Demina Venäjä
38  Rolf Lindberg & Helena Fransson Ruotsi
38  Thomas Poulsen & Vicki Thybo Tanska
38  Tobias Wallin & Anna Olsson Norja
44  Agnis Ruja & Sandra Suharevska Latvia
45  Patrick Trojer & Johanna Handl Itävalta
47  Ingo Hohn & Diana Meldgaard Tanska
48  Martin Bayer & Jennifer Dulau Saksa
48  Geir Gundersen & Ingunn Soerlie Norja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}