Results from All England - Amateur Latin 30. huhtikuuta 2006
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

All England
Englanti - Grays 30. huhtikuuta 2006

Amateur Latin 30. huhtikuuta 2006

Finaali

1  Peter Stokkebroe & Kristina Juel Tanska
2  Matej Krajcer & Iwona Golczak Slovenia
3  Rachid Malki & Anna Suprun Ruotsi
4  Emanuele Soldi & Elisa Nasato Italia
5  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Slovenia
6  Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Saksa
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  [20] Nino Langella & Nataliya Maidiuk Italia
8  [18] Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Tanska
9  [15] Andrius Kandelis & Egle Kandelis Liettua
10  [12] Ferdinando Iannaccone & Yulia Musikhina Italia
  Gabriele Goffredo & Ekaterina Vaganova Italia
  Alex Zampierollo & Yulia Podshivalova Italia

Neljännesfinaali

13  [16] Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Puola
13  [16] Stephen Mccann & Asta Sigvaldadottir Englanti
15  [15] Marco Mancini & Giada Filacchione Italia
17  [9] Gennady Bondarenko & Natalija Veremeeva Saksa
18  [7] Erich Klann & Mirona Toncean Gliga Romania
19  [6] Cristian Bertini & Lucia Bertini Italia
19  [6] Carlos Custodio & Elena Custodio (aka Plescenco) Portugali
21  [2] Nathan Meyers & Karina Schembri Australia
22  [1] Troels Bager & Ina Ivanova Jeliazkova Tanska
22  [1] Simone Franco & Sara Casini Italia
  Wladislaw Lalafarjan & Maya Tochelovich Saksa

2. Kierros (46 parasta)

25  W Stefano Terrazzino & Ewa Szabatin Saksa
26  [22] Giancarlo Salvati & Ornella Boccafoschi Italia
27  [20] Joshua Keefe & Annalisa Zoanetti Australia
28  [19] Sergey Maksyuta & Charlotte Stella Tanska
29  [18] Joonas Piippola & Katri Mäkinen Suomi
30  [12] Yassine Bouabdallah & Serena Cavedagna Italia
30  [12] Aric Yegudkin & Maria Belash Australia
32  [10] Stefano Moriondo & Sabrina Manzi Italia
32  [10] Thanh Tran & Yvonne Hemlein Saksa
34  [8] Albert Naydenov & Anna Snigur Venäjä
35  [7] Eksteen Traut & Abbey Ross Australia
36  [6] Oliver Papp & Laura Wimmer Suomi
37  [5] Marvin Nigg & Claudia Obmascher Itävalta
38  [3] Richard Still & Morgan Hemphill Englanti
39  [2] Péter Kecskemethy & Reka Balogh Unkari
39  [2] Mark-bruce Sasnovski & Lizl Jooste Etelä-Afrikka
42  Damien Hey & Hannah Davis Englanti
42  Hiroaki Koike & Rikako Ota Japani
42  David Meighan & Elizabeth Elves Skotlanti
42  Tristan Neagle & Indika Gunaratne Englanti
42  Cyril Passerat & Lucie Jeanne Ranska
42  Rodd Ramzani & Lara Izlan Englanti
42  Simon Richardson & Melanie Lowe Englanti

1. kierros (58 parasta)

49  [23] Florent Trarieux & Ksenia Zsikhotska Englanti
51  [22] Vyacheslav Klimkin & Joanne Barnett Englanti
52  [16] Dominique Paineau & Lydie Ydier Ranska
53  [14] David Weston & Sharon Withers Englanti
54  [11] Antony Rau & Popi Spyridis Etelä-Afrikka
55  [10] Marius Iepure & Daniela Beckmann Saksa
56  [9] Vlad Konovalov & Maria Nikolich Englanti
57  [8] Darren Darton & Stephanie Weiss Englanti
58  [1] Adam Edwards & Caroline Mitten Englanti
59  Cody Stephens & Nicole Louise Uusi-Seelanti
59  Péter Timer & Veronika Kvitova Unkari
  Andras Zsak & Lisa Luck Englanti
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}