Results from Amber Couple 2006 - IDSF International Open Standard 6. toukokuuta 2006
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Amber Couple 2006
Liettua - Kaunas 6. toukokuuta 2006

IDSF International Open Standard 6. toukokuuta 2006

Finaali

1  Arunas Bizokas & Edita Daniute Liettua
2  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Liettua
3  Simone Segatori & Annette Sudol Saksa
4  Marek Kosaty & Paulina Glazik Puola
5  Julius Seniauskas & Iveta Pauryte Faraci Liettua
6  Roman Goncharov & Mariya Sekistova Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Imantas Joneckis & Martyna Mickute Liettua
8  Timur Imametdinov & Ekaterina Nikolaeva Venäjä
8  Edgaras Saldukas & Giedre Kukucionyte Liettua
10  Andrejs Rogovenko & Viktorija Triscuka Latvia
11  Vladislav Ivanovich & Olga Tribushevskaja Valko-Venäjä
12  Grzegorz Brzeszczak & Egle Sakalauskaite Liettua

Neljännesfinaali

13  Ilya Zakharov & Suzanna Morbin Valko-Venäjä
14  Maksim Martynov & Julia Lupanova Venäjä
14  Dmitri Shcheblinov & Anastasya Tenyakova Venäjä
16  Vilius Ignatavicius & Aiste Vilcinskaite Liettua
17  Kaspars Banders & Zane Tisina Latvia
18  Tomas Slausgalvis & Gintare Bankauskaite Liettua
19  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Itävalta
20  Alanas Gunko & Julija Pavliukevic Liettua
21  Pawel Wlodzimierz & Julita Krasnoborska Puola
22  Marko Kiigajaan & Mari Piksar Viro
23  Jakub Cymbor & Agnieszka Olszewska Puola
24  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Liettua

2. Kierros (37 parasta)

25  Pawel Sobieszek & Anna Bocian Puola
26  Rihards Mailitis & Anna Voroncuka Latvia
27  Janis Kukainis & Ieva Kemlere Latvia
28  Viktors Haritonovs & Olga Haritonova Latvia
29  Fedor Polyanskiy & Anastasia Gorbonosova Venäjä
29  Artur Zorin & Aleksandra Samorodskaya Valko-Venäjä
31  Pavel Alexeevsky & Ekaterina Slesarenko Venäjä
32  Alari Liiv & Veronika End (aka Korotnikova) Viro
33  Jüri Kagan & Margarita Kagan Viro
34  Sergejs Kulepovs & Natalija Grigorjeva Latvia
35  Aleksandr Kurash & Ekaterina Chistaya Valko-Venäjä
36  Aleksejs Malisevs & Krista Erina Latvia
37  Egidijus Liaudanskas & Justina Inkrataite Liettua

1. kierros (48 parasta)

38  Artur Lubin & Birgit Usin Viro
39  Vytautas Dudenas & Lina Geseviciute Liettua
39  Aleksejs Livcaks & Julija Ganzula Latvia
39  Dmitry Sviridov & Natalia Korsak Valko-Venäjä
42  Andrius Jarackas & Agne Satkauskaite Liettua
43  Sharone Levit & Julia Vokhmina Kanada
44  Mikhail Bogoslavtsev & Alisa Nikulina Venäjä
45  Nikita Tsernov & Marina Fadeitseva Latvia
46  Motiejus Bagdonas & Kristina Bagrova Liettua
46  Sergey Timoshenko & Nadezhda Feoktistova Valko-Venäjä
48  Aleksandr Kolesnikov & Jurgita Vaisnyte Liettua
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}