Results from Amber Couple 2011 - IDSF International Open Latin 8. toukokuuta 2011
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Amber Couple 2011
Liettua - Kaunas 7. toukokuuta 2011

IDSF International Open Latin 8. toukokuuta 2011

Finaali

1  Nikita Brovko & Anastasiya Melnikova Venäjä
2  Krystian Radziejowski & Sylwia Maczek Puola
3  Jevgenijs Suvorovs & Tina Bazokina Latvia
4  Igor Makarov & Anna Baklanova Venäjä
5  Joonas Piippola & Laura Wimmer Suomi
6  Gediminas Grigonis & Sandra Kniazeviciute Liettua
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  [26] Konstantin Gorodilov & Yuliya Krepchuk Viro
7  [26] Marts Smolko & Viktorija Puhovika Latvia
9  [25] Vladislav Inostrantsev & Marina Nikolajeva Viro
10  [21] Maxim Stepanov & Viktoriya Konstantinova Saksa
11  [20] Kirill Kartavtsev & Evgenia Golikova Venäjä
12  [19] Evgeniy Firstov & Darya Zhubareva Venäjä

Neljännesfinaali

13  [28] Daniel Falkenberg & Anna Kapliy Tanska
13  [28] Evgeniy Mazeiko & Ksenia Kotochigova Valko-Venäjä
15  [27] Roman Denisenko & Tamara Prochnova Venäjä
16  [26] Rihards Eglitis & Egle Straleckaite Liettua
17  [25] Artsiom Kazyra & Anastasia Veslova Valko-Venäjä
18  [21] Sergei Belyaev & Malene Meihlen Tanska
18  [21] Evgeniy Oreshnikov & Darya Kasparova Venäjä
20  [18] Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Liettua
21  [13] Maksim Stepanov & Kerstin Kruuse Viro
22  [12] Deividas Uzkurys & Zivile Vasiliauskaite Liettua
23  [7] Edgaras Baltaragis & Indre Kucinskaite Liettua
24  [6] Liudas Tamulaitis & Mona Vinkleryte Liettua

2. Kierros (36 parasta)

25  [34] Mikhail Koptev & Aleksandra Atamantseva Venäjä
26  [32] Azer Ashrafov & Olga Tovstashova Azerbaidžan
27  [31] Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Venäjä
28  [28] Marts Punins & Dana Jakobsone Latvia
29  [27] Adrian Dreling & Julia Adamczyk Puola
30  [26] Mindaugas Strazdas & Evelina Butkaite Liettua
31  [25] Aurimas Bartkus & Klimate Auguste Liettua
32  [24] Vadim Gorbach & Elena Rabinovich Venäjä
32  [24] Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Liettua
34  [17] Arkadiusz Sosnowski & Joanna Rolecka Puola
35  [14] Vytautas Vizbaras & Gintare Malinauskaite Liettua
36  [8] Silvestras Koroliovas & Gabriele Rackauskaite Liettua

1. kierros (58 parasta)

37  [21] Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Liettua
38  [20] Maksim Zadanov & Valeria Inostrantseva Viro
39  [19] Andrius Backys & Laura Talmantaite Liettua
40  [18] Petr Tischenko & Alena Ivanova Venäjä
41  [15] Lukasz Gilewicz & Patrycja Komonska Puola
41  [15] Stefan Velberg & Sofia Kipjatkova Viro
43  [14] Ignat Calasnic & Olivia Gjelfort Tanska
43  [14] Matas Norkus & Diana Tamosauskaite Liettua
43  [14] Stanislav Savickij & Laura Karalkeviciute Liettua
46  [13] Joris Sangavicius & Gabiya Venskute Liettua
47  [12] Evaldas Racys & Julija Baneviciute Liettua
48  [10] Dangis Salaviejus & Viktorija Naumick Liettua
49  [6] Aleksandras Pasinas & Ugne Vysniauskaite Liettua
50  [3] Nerijus Kimbirauskas & Agne Baldauskaite Liettua
50  [3] Evgeniy Vorobiov & Anastasiya Sokolchik Valko-Venäjä
52  [2] Tautvydas Baranauskas & Neringa Vysniauskaite Liettua
52  [2] Aleksejus Janovskis & Karina Kazakova Liettua
54  [1] Povilas Lasas & Egle Kaledaite Latvia
55  Lukas Alisauskas & Emilija Martisiute Liettua
55  Alexei Denisov & Yulia Stepanova Venäjä
55  Marius Mince & Lina Jukneviciute Liettua
55  Rafalas Narkevicius & Malisa Valinovic Liettua
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}