Results from Amber Couple 2011 - IDSF International Open Standard 7. toukokuuta 2011
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Amber Couple 2011
Liettua - Kaunas 7. toukokuuta 2011

IDSF International Open Standard 7. toukokuuta 2011

Finaali

1  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Saksa
2  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Liettua
3  Andrejs Rogovenko & Anna Voroncuka Latvia
4  Vaidotas Lacitis & Veronika Golodneva Liettua
5  Evaldas Sodeika & Ieva Zukauskaite Liettua
6  Lukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak Puola
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Rares Cojoc & Katarzyna Kapral Romania
8  Szymon Kulis & Margarita Zvonova Viro
8  Pasquale Nudo & Yulia Saikina Italia
10  Stanislav Portanenko & Nataliya Kolyada Ukraina
11  Piotr Purchala & Anastasja Ermolenko Puola
12  Edgars Linis & Eliza Ancane Latvia

Neljännesfinaali

13  Andres Liiv & Kristin Vaha Viro
13  Andrei Motyl & Diana Korotina Viro
15  Aleksandr Koshkin & Aleksandra Rygina Venäjä
15  Georgiy Markaryan & Marina Dorokhova Venäjä
15  Anton Trubin & Valeriya Lebedeva Venäjä
18  Konstantin Gorodilov & Yuliya Krepchuk Viro
19  Artsiom Kazyra & Anastasia Veslova Valko-Venäjä
20  Egor Dulebenets & Aleksandra Samorodskaya Valko-Venäjä
20  Gerds Ivuskans & Beate-katrina Zeltina Latvia
20  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Liettua
23  Gundars Kalnins & Madara Freiberga Latvia
24  Marts Punins & Dana Jakobsone Latvia

2. Kierros (36 parasta)

25  Edgaras Baltaragis & Indre Kucinskaite Liettua
26  Alessandro Bosco & Urte Januskeviciute Liettua
27  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Liettua
28  Mikhail Koptev & Aleksandra Atamantseva Venäjä
29  Vilius Jakas & Eidvile Jonikaite Liettua
30  Sergey Lazunkov & Anna Radetskaya Valko-Venäjä
31  Deividas Kacinauskas & Gabriele Sabaliauskaite Liettua
32  Dmitriy Piletskiy & Vita Porshina Valko-Venäjä
33  Yriy Afonin & Darya Kushnir Suomi
34  Vjaceslavs Suhtins & Anastasija Volkonska Latvia
35  Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Liettua
36  Daniil Varlamov & Margarita Angudovich Venäjä

1. kierros (51 parasta)

37  Marcin Tichoniuk & Agnieszka Gajak Puola
38  Argo Oblikas & Laura Puusepp Viro
39  Jacek Stefanski & Joanna Korab Puola
40  Artem Mironchik & Alesya Lisukova Valko-Venäjä
41  Darius Ivanovas & Agne Valiukeviciute Liettua
42  Tautvydas Sinkevicius & Ieva Dautartaite Liettua
43  Petr Tischenko & Alena Ivanova Venäjä
44  Rolands Malcans & Kristine Lopeta Latvia
45  Zygimantas Tuskevicius & Kamile Sukeviciute Liettua
46  Egidijus Vaitkus & Justina Valaityte Liettua
47  Darius Zitinevicus & Viktorija Saulyte Liettua
48  Aleksey Babets & Yuliya Akulova Valko-Venäjä
48  Modestas Krecius & Meda Simaityte Liettua
48  Arthur Niin & Mari-Liis Tali Viro
48  Egert Tomingas & Anelle Trepp Viro
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}