Results from Austrian Open 1998 - IDSF International open Latin 21. marraskuuta 1998
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Austrian Open 1998
Itävalta - Vienna 21. marraskuuta 1998

IDSF International open Latin 21. marraskuuta 1998

Finaali

1  Neilas Katinas & Anita Pocz Saksa
2  Alexander Polyakov & Julia Perfilieva Venäjä
3  Dmitri Ostashkin & Svetlana Ostashkina Venäjä
4  Lars Kromann & Rikke Grundtvig Tanska
5  Jerry Abrate & Samantha Togni Italia
6  Sören Hougaard & Mette Georgio Tanska
Mainokset
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Peter Majzelj & Patricija Rot Slovenia
8  Andrea Placidi & Samanta Poletti Italia
9  Zdenek Rezler & Pavla Pazdirkova Tšekki
10  Alessandro Toffoletto & Roberta Zoia Italia
11  Zoran Plohl & Gordana Grandosek Slovenia
12  Mark Seibert & Jolanta Berzinia Saksa
13  Vitalijs Polikarpovs & Olga Barashihina Latvia
14  Volodymyr Marchenko & Olena Pavlova Ukraina
15  Gunnar Grabmair & Romana Mayr-zaininger Itävalta

Neljännesfinaali

16  Michal Soukup & Zuzana Paskova Slovakia
17  Dirk Bastert & Alla Tkachenko Venäjä
17  Jiri Kosydar & Martina Kocikova Tšekki
19  Roberto Albanese & Uta Deharde Saksa
20  Felice Alviani & Lucia Kofler Italia
20  Lucas Caparotto & Stefania Prete Italia
20  Simone Zat & Tatiana Banko Italia
23  Rostislav Liduch & Petra Chovancova Tšekki
24  Sebastian Lins & Jasmin Fuhrmann Saksa

2. Kierros (48 parasta)

25  Lucio Cocchi & Federica Malaguti Italia
26  Aleksandrs Gulko & Olga Ivancova Latvia
26  Mauro Rossi & Monica Crocetta Italia
26  Alex Zaglmaier & Nicole Kuntner Itävalta
29  Dennis Ciomber & Swetlana Kirchkessler Saksa
29  Stefan Erdmann & Gaby Breuer Saksa
29  Marek Swetik & Dagmar Polakova Tšekki
32  Mitja Slevec & Iris Igic Slovenia
33  Vladimir Velev & Michaela Otte Itävalta
34  Agris Bertulsons & Jolanta Kirgicka Latvia
34  Marek Dvornik & Katerina Kolmanova Tšekki
34  Matev Ogorelec & Nina Medja Slovenia
37  Dusan Bogunovic & Marija Jevtovic Jugoslavia
37  Miroslav Hartman & Andrea Deskova Tšekki
37  Ales Kocjancic & Sasa Renko Slovenia
40  Nikola Mandic & Darinka Divljak Itävalta
40  Sandor Virag & Katalin Merkovics Unkari
42  Andris Miezitis & Ilze Pigita Latvia
42  Radim Sluzy & Lucie Skopalikova Tšekki
42  Heiko Straile & Meike Fimpel Saksa
45  Ojars Bacis & Santa Lodina Latvia
45  Regis Capparotto & Giulia Gorgoglione Italia
45  Grzegorz Lugowicz & Khrystyna Vorobyova Puola
45  Stefan Meissner & Maike Ebsen Saksa

1. kierros (93 parasta)

49  Lubomir Nevrla & Lucie Krejci Tšekki
50  Hrvoje Krasevac & Ivana Vukmirovic Kroatia
51  Eduard Pümpel & Babette Herzog Itävalta
52  Harijs Loze & Inga Vitenberga Latvia
52  Róbert Magyari & Orsolya Darazsi Unkari
52  Bor Pantic & Maja Gersak Slovenia
52  Miro Perat & Nejka Lovsin Itävalta
52  Alessandro Testa & Daniela Frangipane Italia
57  Janos Elbs & Monika Elbs (aka Florczyk) Saksa
57  Stefano Ubaldi & Arianna Rossi Italia
59  Bekim Neziri & Agnes Forrai Saksa
60  Markus Nörpel & Karin Fischbacher Itävalta
60  Martin Petrik & Katerina Horakova Tšekki
60  Jan Vic & Vengula Stmadlova Itävalta
60  Tomaz Vratar & Vesna Soster Slovenia
64  Micha Christof & Tanja Lochner Itävalta
64  Robert Kovarik & Martina Ludwig Saksa
66  Pavel Badoucek & Simona Svrckova Tšekki
66  Bojan Fesel & Liljana Androvic Slovenia
66  Emiliano Gallucci & Manuela Mancini Italia
66  Bratislav Rankovic & Ana Tomic Jugoslavia
70  André Frintrop & Anita Mothes Saksa
70  Günther Kazianka & Alexandra Hribernig Itävalta
70  Jozef Koubek & Jana Krtickova Tšekki
70  Timo Kulczak & Sabrina Böhm Saksa
74  Matija Gikic & Tamara Despot Kroatia
75  Marcin Niewiadomski & Katarzyna Zurawska Puola
76  Ronnie Boehler & Sylvie Roemer Saksa
77  Petr Kovac & Sarka Stepankova Slovakia
77  Uros Kramar & Mojca Erbert Slovenia
77  Csaba Radvanyi & Barbara Pantya Itävalta
80  Radek Malenovsky & Petra Zradickova Tšekki
80  Pedro Mendes & Caterina Fonseca Portugali
82  Jan Ondrias & Hana Starostkova Tšekki
82  Lumir Zoufaly & Barbora Davidkova Tšekki
84  Christian Lachmuth & Birgit Jung Itävalta
85  Milorad Milutinovic & Sanja Svorcan Jugoslavia
85  Simon Rimrod & Sieglinde Funderburk (aka Fahmüller) Itävalta
87  Michal Parma & Petra Vladovona Tšekki
88  Tomas Ozana & Lenka Krainova Itävalta
88  Paolo Santin & Chiara Nardotto Italia
90  Miroslav Havlicek & Pavla Rotbauerova Tšekki
90  Martin Navratil & Michaela Volna Tšekki
92  Tomas Sieder & Magdalena Teslikova Tšekki
93  Jiri Vagner & Sarka Hladikova Tšekki
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}