Results from Austrian Open Championships 2004 - Junior II Standard 21. marraskuuta 2004
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Austrian Open Championships 2004
Itävalta - Vienna 19. marraskuuta 2004

Junior II Standard 21. marraskuuta 2004

Finaali

1  Oleksandr Kravchuk & Anzhelika Kumar Intia
2  Valentin Savin & Alina Glazkova Venäjä
3  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Venäjä
4  Eimantas Kalinauskas & Austeja Pukaite Liettua
5  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Tšekki
6  Ilya Rubtsov & Olga Romanenko Venäjä
7  Denis Tagintsev & Svetlana Borisova Venäjä
8  Egidijus Liaudanskas & Justina Inkrataite Liettua
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

9  Vladimirs Kurcevskijs & Elina Ozolina Latvia
10  Motiejus Bagdonas & Gabriele Brazauskaite Liettua
11  Alen Pavlec & Katja Orgl Slovenia
11  Vladimir Rudko & Kristina Romanenko Venäjä
13  Ilia Kutsenko & Yelizaveta Kolodiy Ukraina

Neljännesfinaali

14  Dominykas Dauksas & Olga Nikolajeva Liettua
15  Dusan Dragovic & Marina Soldatovic Jugoslavia
15  David Odstrcil & Aneta Adamcova Tšekki
17  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukraina
18  Rares Cojoc & Beatrice Balasz Romania
18  Alexander Parhomovski & Tasja Schulz Saksa
20  Maxim Furtuna & Ksenia Spinu Moldova
21  Alexandre Panasik & Ekaterina Popova Valko-Venäjä
21  Guillem Pascual & Cristina Suarez Espanja
23  Klemen Prasnikar & Urska Vodicar Slovenia
24  Marek Haris & Simona Cechova Tšekki

2. Kierros (32 parasta)

25  Matej Filipancic & Tara Bohak Slovenia
26  Zhivko Ivanov & Aleksandrina Stoikova Bulgaria
26  Marco Tocchini & Pamela Tocchini Italia
28  Mikhail Ostryakov & Olga Tarasova Venäjä
29  Janis Briksis & Gabriela Grinberga Latvia
30  Simon Suchal & Kristina Raczova Slovakia
31  Rene Rak & Aneta Janoviakova Slovakia
32  Georgiy Cholan & Iryna Pidchibiy Ukraina

1. kierros (42 parasta)

33  Mihai Dima & Catalina Filip Romania
34  Maurizio Schirato & Katharina Würrer Itävalta
35  Maksym Mazurenko & Yevgeniya Gnatyuk Ukraina
36  Manuel Demic & Julia Hauzmayer Itävalta
37  Miha Stefl & Ursa Tomazic Slovenia
38  Dominykas Gesevicius & Agnija Leonova Liettua
38  Tomas Mikulicka & Alena Stareckova Tšekki
40  Arturs Olekss & Sanija Senhofa Latvia
41  Edgars Ozerskis & Alina Staruk Latvia
42  Atanas Lozanov & Maria Delitoneva Bulgaria
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}