Results from Austrian Open 2005 - Youth Latin 19. marraskuuta 2005
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Austrian Open 2005
Itävalta - Vienna 18. marraskuuta 2005

Youth Latin 19. marraskuuta 2005

Finaali

1  Jevgenijs Suvorovs & Nina Bezzubova Latvia
2  Dmitriy Pugachev & Ulyana Fomenko Venäjä
3  Sergey Tatarenko & Viktoria Tatarenko (aka Lyschinska) Saksa
4  Vadim Garbuzov & Kathrin Menzinger Itävalta
5  Urban Aljancic & Katsiaryna Mychkova Slovenia
6  Paul Lorenz & Kristina Mertin Saksa
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Vladimirs Kurcevskijs & Ekaterina Selitskaia Latvia
8  Filip Swetik & Tereza Starichna Tšekki
9  Pol Chamorro & Lorena Bargallo Espanja
10  Kyrylo Radostev & Iryna Dubinska Ukraina
11  Jozsef Schmidt & Madlena Fejer Unkari
12  Bence Farantai & Maryna Steshenko Unkari

Neljännesfinaali

13  Konstanty Kolesinski & Ksenia Bobrovskaia Puola
13  Miha Vodicar & Anna De Domizio Slovenia
15  Matic Rodica & Ana Jurenec Slovenia
16  Lukas Bartunek & Aneta Karlickova Tšekki
17  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Tšekki
17  Stefan Hold & Julia Burghardt Itävalta
17  Dmytro Rosenko & Dariya Babay Ukraina
20  Vladimir Rudko & Mariya Ivanova Venäjä
21  Evgeniy Selin & Ekaterina Cherkashina Venäjä
22  Daniils Kutuzovs & Madara Liepniece Latvia
23  Nikita Kolomeets & Michaela Haladova Tšekki
23  Matej Kralj & Spela Kralj Slovenia

2. Kierros (49 parasta)

25  Markus Hackl & Stefanie Krausz Itävalta
25  William Pfäffli & Tamara Sommer Sveitsi
25  Simeon Timov & Dimitra Nikiforova Bulgaria
28  Sergey Kiselev & Darya Khoroshilova Valko-Venäjä
29  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukraina
30  Dimitri Neuendank & Lilia Garkuscha Luxemburg
31  Adam Vasina & Natalie Szeligova Tšekki
32  Aurelien Milhau & Marika Doshoris Ranska
33  Tomas Antalek & Andrea Zelinkova Slovakia
33  Aleksandrs Kravcuks & Ieva Petrovska Latvia
33  Aleksandr Muratov & Elena Markelova Venäjä
33  Viktors Shruboks & Darja Burova Latvia
37  Kirill Ganopolskyy & Nelli Reiser Saksa
37  Tomasz Kowalski & Katarzyna Kokoszka Puola
39  Andrea Cailotto & Adriana Sigona Italia
39  Vilem Matyas & Libuse Chytkova Tšekki
41  Atanas Mesechkov & Ana Doncheva Bulgaria
42  Alari Lukk & Dina Syritsa Viro
42  Valentin Savin & Alina Glazkova Venäjä
44  Damir Haluzan & Tadeja Haluzan Slovenia
45  Daniel Ciml & Daniela Pospisilova Tšekki
45  Andrey Lugin & Alina Belousova Ukraina
47  Svetlin Dimitrov & Ralitsa Merdzhanova Bulgaria
47  Olegs Kuznecovs & Jekaterina Perederejeva Latvia
49  Artur Zorin & Aleksandra Samorodskaya Valko-Venäjä

1. kierros (79 parasta)

50  Michele Meneguez & Ilaria Longini Italia
50  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Liettua
52  Dainius Mikolaitis & Ieva Zukauskaite Liettua
52  Andrius Uksas & Elena Uksaite Liettua
54  Kristijan Burazer & Aleksandra Dukic Slovenia
54  Marek Hrstka & Marketa Smrzova Tšekki
56  Aleksandar Vachev & Tsveta Tsocheva Bulgaria
57  Radek Mucha & Alice Stodulkova Tšekki
58  Henri Ranta & Kira Salonen Suomi
59  Motiejus Bagdonas & Kristina Bagrova Liettua
59  Egidijus Liaudanskas & Justina Inkrataite Liettua
61  Anatoliy Kulay & Anastasiya Amelina Ukraina
61  Péter Szokodi & Anna Mikes Unkari
63  Bartosz Abramyk & Marion Hopf Saksa
64  Bostjan Potocnik & Helena Cej Slovenia
65  Klement Kuralt & Katja Kuralt Slovenia
67  Domen Planinsic & Melanija Straus Slovenia
68  Jaroslav Bittner & Regina Zelinska Slovakia
68  Dusan Dragovic & Marina Soldatovic Jugoslavia
68  Christian Langert & Jenny Müller (aka Jähne ) Saksa
68  Björn Langpaap & Elena Schmidt Saksa
72  Vladimir Hamza & Katarina Kmecova Slovakia
73  Arnas Jaksevieius & Vilma Sargautaite Liettua
73  Pavel Sluka & Sarka Valentova Tšekki
75  Fabian Glänzer & Melanie Hasenauer Itävalta
76  Lukas Musinka & Lenka Korpova Slovakia
77  Michal Hudak & Floriana Hudakova Slovakia
77  Dany Vieira & Vania Borges (aka Caixeiro) Luxemburg
79  Bostjan Boltezar & Anja Zupan Slovenia
80  Patrick Klein & Jacqueline Schartl Itävalta
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}