Results from Austrian Open 2008 - Junior 6 Dance 14. marraskuuta 2008
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Austrian Open 2008
Itävalta - Vienna 14. marraskuuta 2008

Junior 6 Dance 14. marraskuuta 2008

Finaali

1  Georgi Ganev & Veronika Gadzheva Bulgaria
2  Maksim Orlov & Darya Grishko Venäjä
3  Andriy Pyatakha & Aleksandra Atamantseva Venäjä
4  Maxim Sosunov & Evgenia Kazarina Saksa
5  Kirill Medyanov & Eliza Lozhnikova Venäjä
6  Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Puola
7  Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova Tšekki
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

8  [26] Leonid Khokhlov & Yulia Koshkina Venäjä
9  [23] Trifon Parushev & Ekaterina Draganova Bulgaria
10  [21] Adrian Kopczynski & Natalia Glebocka Puola
11  [18] Dimitar Stefanin & Daniela Makneva Bulgaria
12  [16] Hristo Grachki & Vesela Dimova Bulgaria

Neljännesfinaali

13  [25] Todor Atanasov & Pavlina Georgieva Bulgaria
14  [24] Kirill Kuznetsov & Tatyana Paramonova Venäjä
14  [24] Jokubas Laukaitis & Patrisia Belousova Liettua
14  [24] Vadim Likhovtsev & Alina Epeykina Venäjä
17  [20] Milan Martinek & Katerina Krejcikova Tšekki
17  [20] Massimiliano Urban & Ylenia Dalla Bona Italia
19  [19] Oskars Karklins & Elina Muceniece Latvia
19  [19] Valentin Pozdnyakov & Elena Tikhonova Venäjä
21  [14] Andrejs Moisejenko & Laura Valta Latvia
22  [13] Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Liettua
23  [10] Daniel Artur Kolosin & Alexandra Elert Saksa
24  [9] Pawel Urbanski & Karolina Szostek Puola

2. Kierros (37 parasta)

25  [27] Egor Kondratenko & Anna Isakovich Venäjä
25  [27] Karlis Lapins & Sarlote Jakse Latvia
27  [26] Vadim Lehmann & Milena Girivenko Saksa
27  [26] Vadim Maslov & Yana Cherepanova Venäjä
27  [26] Nikita Roman & Elena Kononenko Venäjä
30  [25] Iordan Dulev & Spasimira Pandeva Bulgaria
30  [25] Oleksander Panchuk & Yuliya Sorokata Ukraina
32  [24] Yuriy Pinkovskiy & Mariya Matrosova Venäjä
33  [23] Vladislav Adamovich & Ilona Suvorova Ukraina
34  [22] Radim Stupka & Kristyna Hlavicova Tšekki
35  [21] Vasil Pavlov & Vanesa Maneva Bulgaria
36  [20] Edvin Belousov & Ieva Jasaite Liettua
36  [20] Glib Emelyanov & Olena Ablitsova Ukraina

1. kierros (58 parasta)

38  Michal Hornicek & Yana Grishchenko Tšekki
38  Vladyslav Shpota & Darya Goncharova Ukraina
40  Dusan Grula & Alexandra Ksiazekova Slovakia
41  Mantas Brazaitis & Viktorija Senker Liettua
41  Richard Gruber & Irina Awick Saksa
41  Denys Vlasov & Vyktoryya Chernykh Ukraina
44  Alex Ionel & Cordula Patricia Beckhoff Saksa
44  Bohdan Stefanjuk & Alina Sokolova Ukraina
46  Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Liettua
47  Kristaps Mikuckis & Inese Zarina Latvia
48  Lukas Markevicius & Gabija Tuinaite Liettua
49  Maksim Osetrov & Maria Vakhnina-Kleinschmidt Saksa
50  Ovidiu Mihai & Cristina Ana-Maria Danu Romania
50  Nicolai Samuelsen & Mie Lincke Funch Tanska
52  Alexander Novac & Bianca Pavel Romania
53  Ewgenij Matskewitch & Valentina Esau Saksa
54  Jacob Grin & Lisa Kononenko Saksa
55  Roman Pynzenyk & Valentyna Shytiv Ukraina
56  Arsen Yakovyan & Veronika Pidvalna Ukraina
57  Ruslan Dynya & Olena Prokofyeva Ukraina
57  Christoph Poschner & Janine Göschl Itävalta
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}