Results from Austrian Open 2008 - Junior II Standard 15. marraskuuta 2008
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Austrian Open 2008
Itävalta - Vienna 14. marraskuuta 2008

Junior II Standard 15. marraskuuta 2008

Finaali

1  Valts Liepnieks & Daniela Diure Latvia
2  Artem Bronnikov & Darya Morozova Venäjä
3  Valeriy Pavlov & Karolina Maevskaya Venäjä
4  Andriy Pyatakha & Aleksandra Atamantseva Venäjä
5  Hristo Grachki & Vesela Dimova Bulgaria
6  Maxim Sosunov & Evgenia Kazarina Saksa
7  Ivan Kazakevich & Elizaveta Shibaeva Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

8  [22] Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova Tšekki
9  [20] Nikolai Mikadze & Alena Parkhomenko Venäjä
10  [19] Michal Le & Izabela Skierska Puola
11  [18] Leonid Akulenko & Ekaterina Bykova Venäjä
12  [15] Maksim Orlov & Darya Grishko Venäjä

Neljännesfinaali

13  [25] Zymantas Kucikas & Agne Peceliunaite Liettua
13  [25] Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Romania
15  [24] Peteris Lapins & Eliza Lake Latvia
16  [21] Massimiliano Urban & Ylenia Dalla Bona Italia
17  [20] Arturs Freimanis & Agate Labalaika Latvia
17  [20] Adrian Kopczynski & Natalia Glebocka Puola
19  [18] Andrejs Moisejenko & Laura Valta Latvia
19  [18] Matteo Trincia & Giulia Di Nardo Italia
21  [17] Trifon Parushev & Ekaterina Draganova Bulgaria
22  [16] Ferenc Bandi & Dorottya Dávid Unkari
23  [12] Vadim Maslov & Yana Cherepanova Venäjä
24  [9] Leonid Khokhlov & Yulia Koshkina Venäjä

2. Kierros (36 parasta)

25  [33] Georgi Ganev & Veronika Gadzheva Bulgaria
26  [30] Julius Bandikas & Jurga Gustaite Liettua
26  [30] Pawel Urbanski & Karolina Szostek Puola
26  [30] Denys Vlasov & Vyktoryya Chernykh Ukraina
29  [28] Daniel Artur Kolosin & Alexandra Elert Saksa
29  [28] Karolis Varkalys & Gabriele Juskenaite Liettua
31  [26] Karlis Lapins & Sarlote Jakse Latvia
32  [22] Jokubas Laukaitis & Patrisia Belousova Liettua
32  [22] Nikita Roman & Elena Kononenko Venäjä
34  [18] Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Puola
35  [17] Edvin Judicki & Kamila Drozdz Liettua
35  [17] Dimitar Stefanin & Daniela Makneva Bulgaria

1. kierros (67 parasta)

37  [30] Michal Hornicek & Yana Grishchenko Tšekki
37  [30] Kristaps Mikuckis & Inese Zarina Latvia
39  [27] Radim Stupka & Kristyna Hlavicova Tšekki
39  [27] Ioan Bogdan Talpiga & Ana Mirela Talpiga Romania
41  [24] Todor Atanasov & Pavlina Georgieva Bulgaria
42  [22] Shamil Nigmatullin & Darya Mityurina Venäjä
43  [21] Teodor Zlatarev & Iva Georgieva Bulgaria
44  [20] Milan Martinek & Katerina Krejcikova Tšekki
45  [19] Dusan Grula & Alexandra Ksiazekova Slovakia
46  [18] Alex Ionel & Cordula Patricia Beckhoff Saksa
47  [15] Ewgenij Matskewitch & Valentina Esau Saksa
47  [15] Vasil Pavlov & Vanesa Maneva Bulgaria
49  [14] Richard Gruber & Irina Awick Saksa
50  [13] Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Liettua
51  [12] Vladislav Adamovich & Ilona Suvorova Ukraina
51  [12] Aleksandr Buskin & Sofiya Gorbunova Venäjä
53  [10] Marjan Bilonic & Paula Jericevic Kroatia
53  [10] Krisjanis Brizga & Sabine Vilka Latvia
53  [10] Krystian Lema & Iga Koch Puola
56  [9] Iordan Dulev & Spasimira Pandeva Bulgaria
56  [9] Ovidiu Mihai & Cristina Ana-Maria Danu Romania
56  [9] Alexander Novac & Bianca Pavel Romania
59  [8] Maksim Osetrov & Maria Vakhnina-Kleinschmidt Saksa
60  [6] Yuriy Pinkovskiy & Mariya Matrosova Venäjä
61  [5] Kevin Kreuzbichler & Verena Grubinger Itävalta
61  [5] David Palkovic & Jovana Joka Jugoslavia
63  [4] Viktor Hrebacka & Barbora Fischerova Tšekki
64  [3] Mantas Brazaitis & Viktorija Senker Liettua
64  [3] Jiri Vala & Jana Dostalova Tšekki
66  [2] Bohdan Stefanjuk & Alina Sokolova Ukraina
67  Christoph Poschner & Janine Göschl Itävalta
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}