Results from Austrian Open 2008 - Youth Latin 16. marraskuuta 2008
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Austrian Open 2008
Itävalta - Vienna 14. marraskuuta 2008

Youth Latin 16. marraskuuta 2008

Finaali

1  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Latvia
2  Rihards Eglitis & Elza Pole Latvia
3  Pavel Zvychaynyy & Jacqueline Cavusoglu Saksa
4  Andrey Semakin & Luize Darzniece Latvia
5  Aleksandr Shapovalov & Valeriya Ryabova Venäjä
6  Petar Daskalov & Elena Merdjanova Bulgaria
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Cristian Pontarelli & Giorgia Migliorati Italia
8  Ilya Mazurov & Svetlana Tikhonova Venäjä
9  Vsevolod Bezruchenko & Darya Kasparova Venäjä
10  Jakub Drmota & Lenka Navorkova Tšekki
11  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Puola
11  Andrey Kitsun & Yuliya Krepchuk Valko-Venäjä

Neljännesfinaali

13  Kiryl Putryk & Magdalena Roderova Tšekki
14  Liudas Tamulaitis & Ieva Konopliovaite Liettua
15  Roman Chetvergov & Zhanna Sablina Venäjä
16  Ivan Karastoianov & Nikol Nikolova Bulgaria
17  Edgars Jekabsons & Aleksandra Povare Latvia
18  Bojan Lazareski & Sonja Ilic Jugoslavia
19  Adam Fedko & Paulina Majewska Puola
20  Adam Katona & Alexandra Dáné Unkari
21  Stefan Grigore & Laura Filipescu Romania
22  Vladimir Ciric & Irina Perovic Jugoslavia
22  Andras Szeles & Boglarka Czina Unkari
24  Lars Erik Pastor & Malika Dzumaeva Saksa

2. Kierros (44 parasta)

25  Andrej Mesojedec & Lea Perovsek Slovenia
26  Robert Beitsch & Jana Ryvkina Saksa
26  Philipp Clemens & Weronika Slotala Saksa
26  Nikola Korac & Sonja Dragutinovic Jugoslavia
26  Arturs Prikulis & Anna Budreiko Latvia
30  Gustavs Ernests Arajs & Marika Zelencova Latvia
30  Bryan Lidy & Malene Meihlen Ranska
30  Itxasai Mediavilla & Neus Mestres Julian Espanja
33  Marek Kypus & Klara Chovancikova Tšekki
34  Gianluca Gerardi & Silvia Testa Italia
34  Marius Toperczer Muresan & Sandra Sorensen Tanska
36  Sergiy Stoyanov & Kateryna Burdeyna Ukraina
37  Filip Cipar & Janka Cizikova Slovakia
38  Karol Gawel & Karolina Skowyrska Puola
38  Edgars Orda & Valerija Tormozova Latvia
40  Dzintars Jaundzeikars & Marta Kaleja Latvia
41  Petyo Stoyanov & Yana Staleva Bulgaria
42  Matic Breskvar & Saba Stancic Slovenia
43  Plamen Penchev & Galina Veleva Bulgaria
44  Alex Gerlein & Karolina Bauer Saksa

1. kierros (58 parasta)

45  Marco Ferdinandi & Jessica Di Russo Italia
45  Bogdan Kolos & Karina Zubzhutska Ukraina
45  Andrei Minchev & Elena Dumanova Bulgaria
48  Dino Alic & Dina Imamovic Bosnia ja Hertsegovina
48  Adam Brestansky & Dominika Chrapekova Slovakia
50  Giuseppe De Bari & Enrica Campari Italia
51  Gianmarco Rossi & Sharon Bisbano Italia
51  Armand Spilmann & Barbara Westermayer Itävalta
53  Igor Glushko & Valeriya Yunchuk Ukraina
54  Edgars Gribusts & Jana Skaba Latvia
55  Lars Gümperlein & Katharina Dahm Saksa
56  Oleksandr Prygora & Tetyana Chylipka Ukraina
57  Davide Boneccher & Daniela Mayer Itävalta
58  Razvan Socol & Bianca Socol Romania
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}