Results from Austrian Open Championships - IDSF Youth Latin 19. marraskuuta 2010
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Austrian Open Championships
Itävalta - Vienna 19. marraskuuta 2010

IDSF Youth Latin 19. marraskuuta 2010

Finaali

1  Nikolay Andruschenko & Darya Seyko Venäjä
2  David Manukyan & Karolina Maevskaya Venäjä
3  Malthe Brinch Rohde & Camilla Melania Christensen Tanska
4  Nikita Golota & Kristina Androsenko Venäjä
5  Andrey Semakin & Yuliya Kulmatitskaya Italia
6  Jokubas Venckus & Jomante Dapkeviciute Liettua
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Maksim Blinov & Mariya Astafeva Venäjä
7  Adrian Kopczynski & Natalia Glebocka Puola
9  Marco De Angelis & Alice Fabrizi Italia
10  Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Valko-Venäjä
10  Vladimir Vasilevich & Anna Magdeeva Venäjä
12  Sebastian Mroz & Joanna Szumkowska Puola

Neljännesfinaali

13  Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir Islanti
13  Giacomo Lazzarini & Roberta Benedetti Italia
15  Gregor Bronstein & Aigulim Gerich Saksa
15  Miroslav Randjelovic & Sonja Ilic Jugoslavia
17  Ivan Karastoianov & Nikol Nikolova Bulgaria
18  Valeriu Leontiev & Alexandra Jolobceastai Romania
19  Frank Zegels & Danique Zegels Alankomaat
20  Valters Janis Frickauss & Liva Orleane Latvia
21  Andrea Civita & Eleonora De Mitri Italia
22  Nikita Moisejenko & Ieva Miklasevskaja Liettua
23  Krists Ciapas & Anna Andreicuka Latvia
24  Artemiy Martynov & Polina Lisechko Venäjä
25  Andrey Trubaenko & Olga Chivozertseva Venäjä
26  Edgaras Brazas & Viktorija Gaidyte Liettua

2. Kierros (48 parasta)

27  Marts Punins & Dana Jakobsone Latvia
28  Igor Holovaci & Alina Koshlakova Ukraina
28  Paul Adrian Moldovan & Cristina Maria Tatar Romania
30  Gergö Simon & Anna Jeszenszky Unkari
30  Arturs Voicehovics & Anastasija Golubova Latvia
32  Szabolcs György Zilahy & Krisztina Kovács Unkari
33  Dmytro Palchonkov & Anastasiya Galkevich Ukraina
33  Nikita Pavlov & Dariya Palyey Venäjä
35  Igor Gutsan & Diana Maidanic Moldova
35  Josef Just & Helena Birgusova Tšekki
37  Artem Podolskiy & Sofya Zhilenkova Venäjä
37  Stefan Varlan & Gratiela Terlai Romania
39  Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Liettua
40  Patrik But & Barbara Crnjac Slovenia
41  Andriy Nikitchenko & Zlata Prykhodko-bosova Ukraina
41  Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Liettua
43  Vasil Pavlov & Gabriela Burgazlieva Bulgaria
44  Marco Di Filippo & Alessia Biondi Italia
44  Razvan Stoian & Albena Dascalova Romania
44  Kristian Yordanov & Veronika Gadzheva Bulgaria
47  Dániel Kaszás-tóth & Dorottya Dávid Unkari
48  Arthur Ankerstein & Vivien Kreiter Saksa

1. kierros (75 parasta)

49  Daniel Shapilov & Jessica Eisenkrein Saksa
50  György Forgách & Róza Bíró Unkari
50  Ivan Kazakevich & Jurga Gustaite Liettua
50  Peter Pipp & Eva Osolnik Slovenia
53  Kasper Korup & Line Schmidt Tanska
53  Robert Poklitar & Valentina Vilchak Ukraina
55  Roberto Imperatori & Beatrice Tiberia Italia
56  Milos Adzic & Ksenija Lakusic Montenegro
57  Ondrej Babjak & Marcela Babjakova Slovakia
57  Aleksandr Klimkin & Tatyana Zhilkina Venäjä
59  Roman Mikin & Polina Perova Venäjä
60  Umar Dyallo & Kristina Tsibizova Ukraina
61  Miha Gracner & Urska Tivadar Slovenia
62  Andraz Koritnik & Tjasa Repic Slovenia
63  Lukas Markevicius & Viktorija Zaicenko Liettua
64  Thomas Kern & Nora Hubegger Itävalta
65  Nikita Goncharov & Alina Siranya Muschalik Saksa
66  Daniel Turcan & Helene Buchner Itävalta
67  Toni Tomov & Ivelina Kadiyska Bulgaria
68  Julian Krimplstaetter & Nikole Berger Itävalta
69  Klemens Hofer & Julia Kaiser Itävalta
69  Enesio Iudicone & Mariasofia Degiuli Italia
69  Vladislav Kilimnik & Anastasyya Melnyk Ukraina
72  David Rehrl & Marina Hillebrand Itävalta
73  Mario Duda & Johanna Rührlinger Itävalta
73  Christoph Holczik & Bettina Finek Itävalta
75  David Palkovic & Jovana Joka Jugoslavia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}