Results from Austrian Open Championships 2012 - AOC Junior I Latin 18. marraskuuta 2012
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Austrian Open Championships 2012
Itävalta - Vienna 16. marraskuuta 2012

AOC Junior I Latin 18. marraskuuta 2012

Finaali

1  Semen Khrzhanovskiy & Vitalina Bunina Venäjä
2  Nikita Olinichenko & Elizaveta Pustornakova Venäjä
3  Yuriy Schegolevatykh & Sofya Sarycheva Venäjä
4  Denis Gudovskiy & Elena Zenfirova Venäjä
5  Daniil Porcesco & Nina Dudoglo Moldova
6  Daniel Schmuck & Veronika Obholz Saksa
Mainokset
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Daniil Distergov & Dariya Marinesku Ukraina
8  Ilya Khaushkin & Ekaterina Kulikova Venäjä
9  Vladislav Velikotskiy & Tatyana Ustinova Venäjä
10  Danila Kazakov & Arina Kan Venäjä
10  Danila Mazur & Anastasiya Polonskaya Venäjä
12  Daniil Savin & Agata Pugacheva Venäjä
13  Anton Bondarenko & Elizaveta Bondarenko Venäjä
14  Viktor Shumilo & Valeriya Bykova Ukraina

Neljännesfinaali

15  Dmitry Ronzhin & Aleksandra Raskatova Venäjä
15  Daniels Simosons & Sara Zuberga Latvia
15  German Zernov & Anastasiya Belyakova Venäjä
18  Eduard Florentin Coman & Ilona Arabadji Romania
18  Nikita Morgun & Anna Petrova Ukraina
20  Aleksandr Borisov & Irina Kryukova Venäjä
20  Kacper Czajka & Oliwia Drozdz Puola
22  Marik Scherbak & Anastasiia Demianenko Ukraina
23  Claudiu Ana & Jennifer Kunz Saksa
24  Maksim Pugachev & Kira Oksas Venäjä

2. Kierros (36 parasta)

25  Alexander Kalist & Karolina Kourilova Tšekki
25  Georg Kiryakov & Hristiana Burgazlieva Bulgaria
25  Igor Kolotov & Ekaterina Logacheva Venäjä
25  Grigoriy Rayskin & Anastasiya Golubeva Venäjä
29  Alik Bilyalov & Maryya Vysotskaya Ukraina
29  Maksim Tsenbalov & Alla Drigina Venäjä
29  Catalin Valcu & Olga Moraru Moldova
32  Anton Filippenko & Anna Maslova Venäjä
32  Artur Grigoryan & Nataliya Grigoryan Venäjä
34  Kostyantin Geraymovich & Katerina Yavorska Ukraina
35  Iliya Dobrev & Adriana Angelova Bulgaria
36  Alen Staleker & Suzana Krevh Slovenia

1. kierros (68 parasta)

37  Evgeniy Dyachenko & Valeriya Grabilina Ukraina
38  Valentin Kravchenko & Anastasiya Guryanova Venäjä
39  Yaroslav Verba & Darya Chistyakova Ukraina
39  Komil Vokhidov & Vitalina Maryashina Venäjä
41  Artem Krylov & Nataliya Sukhocheva Venäjä
41  Nazar Los & Yuliya Login Ukraina
43  Daniel Bras & Anna Sloukova Tšekki
43  Vladislav Chuchenov & Taisiya Priporova Venäjä
45  Matyas Adamec & Natalie Otahalova Tšekki
45  Tomasz Augustynowicz & Paulina Ronowska Puola
45  Georgi Kininchev & Yana Yanusheva Bulgaria
45  Konstantin Startsev & Elizaveta Kozlova Venäjä
49  Ruslan Akhundov & Angelina Myastkovskaya Ukraina
49  Vladislav Stepanskij & Irina Budinkevich Ukraina
51  Filip Kucman & Valéria Ziffová Terézia Slovakia
52  Juraj Bjelac & Petra Bozuric Kroatia
52  Vladislav Gonchar & Diana Matskulyak Ukraina
52  Volodymir Spyvachuk & Anastasiya Shevchenko Ukraina
55  Heinz-Christoph Lode & Anna Neubauer Itävalta
56  Rares Banu & Janine Lackner Itävalta
56  Jurica Kavran & Tihana Vusic Kroatia
56  Niko Pfneissl & Barbara Stevic Itävalta
56  Jaka Podgorsek & Katarina Marus Slovenia
60  Jonathan Metu & Jenny Dubsky Itävalta
60  Dominik Pocho & Selina Haider Itävalta
62  Raphael Resch & Ilena Steinkellner Itävalta
63  Bernhard Schimkowitsch & Andrijana Radojkovic Itävalta
63  Nikita Velma & Polina Beloedova Venäjä
65  Felix Brand & Timna Wallner Itävalta
65  Ivan Jarnec & Helena Vincek Kroatia
65  Lukáš Kollár & Laura Jawabi Korienkova Slovakia
65  Adam Ondrej & Veronika Liskova Tšekki
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}