Results from Austrian Open Championships 2012 - WDSF World Open Standard 17. marraskuuta 2012
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Austrian Open Championships 2012
Itävalta - Vienna 16. marraskuuta 2012

WDSF World Open Standard 17. marraskuuta 2012

Finaali

1  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Saksa
2  Simone Segatori & Annette Sudol Saksa
3  Evgeni Moshenin & Genny Favero Italia
4  Alexey Glukhov & Anastasiya Glazunova Venäjä
5  Daniil Ulanov & Irina Gogoladze Venäjä
6  Nikolai Darin & Natalya Seredina Moldova
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Salvatore Todaro & Violeta Yaneva Bulgaria
8  Vadim Shurin & Anastasia Meshkova Venäjä
9  Evgeniy Nikitin & Dana Spitsyna Venäjä
10  Rares Cojoc & Hanna Zudziewicz Romania
11  Vasiliy Kirin & Ekaterina Prozorova Itävalta
11  Csaba László & Viktoria Pali Unkari

Neljännesfinaali

13  Artem Bronnikov & Darya Grishko Venäjä
13  Giovanni Vitone & Sara Confalonieri Italia
15  Simone Carabellese & Lucia Cafagna Italia
16  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Tšekki
17  Giuseppe Longarini & Katarzyna Kapral Puola
18  Steeve Gaudet & Marioara Cheptene Ranska
19  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukraina
19  Evgeniy Mushtukov & Anastasiya Koler Venäjä
21  Valentin Lusin & Renata Busheeva Saksa
22  Paolo Campigotto & Alina Daniela Petre Romania
23  Valeriy Pavlov & Ekaterina Karaschuk Venäjä
24  David Odstrcil & Tara Bohak Tšekki

3. Kierros (49 parasta)

25  Francesco Andreani & Francesca Longarini Italia
26  Oleksandr Brezhnyy & Olga Golovko Ukraina
27  Paul Lorenz & Ekaterina Leonova Saksa
28  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Liettua
29  Markus Hackl & Stefanie Krausz Itävalta
29  Vladislav Korotchenko & Olga Gandembul Venäjä
31  Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Suomi
31  Matej Kralj & Spela Kralj Slovenia
33  Anatoly Novoselov & Tasja Schulz Saksa
34  Lukas Spisak & Eva Tibenska Slovakia
35  Madis Abel & Aleksandra Galkina Viro
35  Michelangelo Longo & Maria Longo Italia
37  Boris Basin & Tatyana Zhilkina Venäjä
37  Nils Jugans & Anna Elizabete Kalnina Latvia
39  Vadim Garbuzov & Kathrin Menzinger Itävalta
39  Lubomir Mick & Adriana Dindofferova Slovakia
41  Daniel Radu & Anne Weber Saksa
42  Alexey Barkov & Anna Grischenko Venäjä
43  Alari Liiv & Baile Orb Viro
44  Sergey Rozhkov & Veronika Dichka Venäjä
45  Razvan Cotescu & Ioana Lupeanu Romania
45  Vitaly Denisov & Natalia Pazyna Venäjä
47  Trifon Parushev & Chiara Giretti Bulgaria
48  Aleksandr Ignatov & Mariya Barabanova Venäjä
48  Aleksey Usanov & Polina Merkelova Venäjä

2. Kierros (98 parasta)

50  Salvatore Vitacca & Stefania Vitacca Italia
51  Antonio Micheli & Ekaterina Maksimova Australia
51  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Liettua
53  Nikita Dolyuk & Alla Tsveleva Venäjä
54  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Saksa
55  Ergo Lükk & Rutt Metusala Viro
55  Rami Schehimi & Jurga Gustaite Liettua
57  Igor Akinshin & Kristina Shinkaryuk Venäjä
57  Daniel Buschmann & Katarina Bauer Saksa
57  Andriy Kamyshnyy & Anastasja Ermolenko Ukraina
57  Andrea De Marco & Debora Zecca Italia
61  Sander Seppik & Kaari Kink Viro
62  Marat Khannanov & Anastasiya Timofeeva Venäjä
63  Roberto Guida & Daniela Rossetti Italia
64  Luca Belometti & Denise Colombo Italia
65  Tomas Uvacek & Martina Reiterova Slovakia
66  Michal Mladek & Marika Kasalova Tšekki
66  Alexander Novac & Andra Galben Romania
66  Andreas Pohl & Elisabeth Beck Itävalta
69  Marek Bures & Ekaterina Kalish Tšekki
69  Ilya Mirgorodskiy & Anna Mirgorodskaya Venäjä
69  Wesley Van Riel & Wies Van Haren Alankomaat
72  Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Tšekki
73  Davide Manfrin & Eleonora Taddei Italia
73  Dmitro Paley & Anastasiya Gryban Ukraina
73  Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Liettua
76  Audrius Kleismantas & Juste Buciunaite Liettua
76  Philipp Lugmayr & Gisela Kubouschek Itävalta
76  Dmitriy Pozdnyakov & Svetlana Senko Venäjä
76  Oleksandr Savchenko & Ganna Poberezhnyk Ukraina
80  Michael Infanti & Giada Cragnolini Italia
80  Deividas Kacinauskas & Paulina Rimkute Liettua
80  Anton Larionov & Anastasiya Bezuglova Venäjä
83  Andrey Magdisyuk & Darya Andrianova Venäjä
83  Lukas Markevicius & Gabija Tuinaite Liettua
83  Iakov Ponomarenko & Polina Perova Venäjä
86  Robert Novac & Bianca Pavel Romania
86  Radim Stupka & Tereza Jendrulkova Tšekki
88  Adam Jendrulek & Iva Riederova Tšekki
89  Vit Domorad & Simona Tejcova Tšekki
89  Guillaume Foucault & Laura Lozingue Ranska
89  Ronald Pux & Sabine Pux (aka Möstl) Itävalta
89  Florin Vlad & Natalia O''Connor Romania
93  Adrian Stefan Gagu & Andra Mihaela Radu Romania
93  Dinu Victor Lung & Martina Cellarova Slovakia
93  Dusan Novak & Petra Jurcovicova Slovakia
96  Ivan Kurilo & Anastasiya Bessalova Ukraina
97  Giuseppe Aiutino & Chiara Denicolo Italia
97  Tine Kranjc & Sasa Ul Slovenia

1. kierros (154 parasta)

99  Maximilian Kopt & Daniela Seiringer Itävalta
99  Oleg Shvaga & Adelya Pizhovska Ukraina
99  Sebastian Wartner & Anna Gruell Itävalta
102  Aleksandr Gusarevich & Kristina Martirosova Ukraina
103  Alex Angiolini & Martina Virzi Italia
103  Csongor Balogh & Anita Szabó Unkari
105  Roman Kvas & Anastasiya Burova Venäjä
105  Giulio Petrilli & Roberta Tarquinio Italia
105  Matej Pritekelj & Anja Pritekelj Slovenia
108  Matthias Fencak & Diana Bykova Itävalta
109  Mantas Bruder & Anastasia Shamis Saksa
110  Mihai Aurelian Gavrilescu & Lisa Villani Romania
110  Thomas Reininger & Anna-Katharina Schramke Itävalta
112  David Büchel & Flavia Landolfi Sveitsi
112  Nikola Oto & Katarina Lepoglavec Kroatia
114  Jaroslav Obona & Dominika Roskova Slovakia
115  Manfred Jaritz & Gitti Puster Itävalta
116  Yaroslav Makarenko & Svetlana Makarenko Ukraina
116  Václav Málek & Catharina Dvorak Itävalta
118  Joep Mutsaerts & Sulekha Buhala (aka Mukherjee) Sveitsi
119  Klemens Hofer & Bettina Finek Itävalta
119  Hem Spilker & Leonie Borneman Alankomaat
121  Jean-Baptiste Boyer & Morgane Salomon Gagnaire Ranska
121  Richard Forro & Petra Vitazkova Slovakia
121  Maksim Labovkin & Anna Gonchar Venäjä
124  Aleksey Garanin & Yuliya Belykh Venäjä
124  Aleksandr Gureev & Anastasiya Mazhorova Venäjä
124  Kevin Kolaczek & Clementine Rasset Ranska
124  Vaclav Kubat & Zdenka Vojtikova Tšekki
128  Alexander Gadenne & Christine Bareis Saksa
128  Milan Simic & Ena Atarac Itävalta
130  David Diaz Falcon & Lara Quintela Espanja
130  Karl Hallberg & Matilda Johansson Ruotsi
130  Bostjan Lemez & Ana Gerecnik Slovenia
130  Dennis Pieske & Tanja Hermsdorf Saksa
134  Roland Harrer & Camilla Mader Itävalta
134  Karel Zmeskal & Irena Zizkova Tšekki
134  Pavel Zuska & Lenka Parizkova Tšekki
137  Lukas Benda & Marie Dolezelova Tšekki
137  Zbynek Deyl & Martina Cervenkova Tšekki
137  Stefan Fröhlich & Sylvia Vogler Itävalta
137  Mateo Krcic & Adriana Musanovic Kroatia
137  Markus Siebinger & Christina Siebinger Itävalta
137  Herbert Stanonik & Lena Sabisch Itävalta
143  Roman Kytka & Sarka Hesova Tšekki
143  Robin Matejka & Marketa Skorkovska Tšekki
143  Dmitriy Mikaya & Olga Kireeva Venäjä
143  Massimiliano Mura & Anna-Maria Moskaliova Italia
143  Henrik Persson & Julia Hallberg Ruotsi
143  Jiri Sabík & Lucie Jarolímkova Tšekki
143  Nick Salzer & Barbara Deyerl Itävalta
143  Peter Schaldemose & Liuba Mattes Tanska
143  Herbert Schrammel & Katharina Ferstl Itävalta
143  Péter Szánthó & Szilvia Juhász Unkari
143  Sascha Weber & Verena Tophofen Saksa
143  Peter Wurm & Claudia Jabornegg Itävalta
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}