Results from Autumn Star - WDC AL World Cup Adult Latin 3. lokakuuta 2009
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Autumn Star
Venäjä - Moscow 3. lokakuuta 2009

WDC AL World Cup Adult Latin 3. lokakuuta 2009

Finaali

1  Anton Karpov & Khrystyna Moshenska Venäjä
2  Kirill Belorukov & Elvira Skrylnikova Venäjä
3  Dmytro Wloch & Ekaterina Vaganova Ukraina
4  Alexander Tchesnokov & Julia Tchesnokov Venäjä
5  Anton Sboev & Patrizia Ranis Venäjä
6  Pavel Troshychev & Olga Zalivalova Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Igor Kuzmenko & Tetyana Kuzmenko Ukraina
8  Igor Yaremenko & Yana Yaroslavskaya Ukraina
9  Andrey Mikhailovsky & Irina Muratova Venäjä
10  Denis Tagintsev & Svetlana Borisova Venäjä
11  Evgeny Orlov & Inga Kapkanschikova Venäjä
12  Andriy Voloshko & Ekaterina Krysanova Ukraina

Neljännesfinaali

13  Mykhaylo Samoshchenko & Yulia Shorokhova Venäjä
14  Alexey Zolotarevskiy & Tatyana Zolotarevskaya (aka Stepina) Venäjä
15  Fedor Artemyev & Ekaterina Shilova Venäjä
16  Oleg Dachkevitch & Tatiana Suslova (aka Gorokhova) Venäjä
17  Anton Kunchenko & Krystyna Shevchenko Ukraina
18  Aleksey Chystov & Alena Tikhonova Venäjä
18  Maksim Khodchenkov & Irina Kurbatova Venäjä
18  Dmitri Syzrantsev & Alena Syzrantseva (aka Strelkova) Venäjä
21  Denys Samson & Naira Markina Ukraina
22  Aleksey Boytsov & Lyubov Mironova Venäjä
22  Dmitri Nakostenko & Olga Golovko Ukraina
24  Nikolay Govorov & Evgeniya Tolstaya Venäjä

2. Kierros (48 parasta)

25  Eduard Zhigurt & Yulia Ivanova Venäjä
26  Oleg Mardachev & Kariana Kletsun Venäjä
27  Yuriy Egorov & Kateryna Stolyarenko Ukraina
28  Alexsey Bogdan & Anastasiya Pugacheva Venäjä
29  Vladislav Petrov & Dilyara Bliznyuk Venäjä
30  Aleksandr Andreichev & Kristina Nikiforova Venäjä
30  Yan Khachaturov & Valeriya Medvedeva Venäjä
30  Genadi Mikhailov & Ksenia Gnutova Venäjä
33  Dmitri Gunyaev & Elizaveta Tavrovskaya Venäjä
34  Aleksey Andretsov & Kristina Gribova Venäjä
34  Aleksandr Belov & Maryna Strelbytskaya Venäjä
34  Dmitriy Fedotov & Tatyana Nechaeva Venäjä
37  Sergey Stepovoy & Valeriya Kazenina Venäjä
38  Evgen Kaletin & Mariya Sklyar Ukraina
38  Viktor Vakulenko & Alla Savostina Venäjä
40  Vasiliy Platonov & Yana Mazalova Venäjä
41  Mikhail Tsipes & Lyubov Gundorova Venäjä
42  Sergey Ratchinskiy & Elena Pavlinskaya Venäjä
43  Aleksandr Sysoev & Galiya Mansurova Venäjä
44  Sergey Obukhov & Nataliya Urzhumova Venäjä
45  Aleksey Styazhkin & Yuliya Krot Venäjä
46  Dmitry Komarov & Anna Stepanova Venäjä
47  Sergey Goncharov & Ekaterina Demina Venäjä
48  Aleksandr Kuznetsov & Yuliya Sidorkina Venäjä

1. kierros (53 parasta)

49  Igor Kotelnikov & Nadezhda Orlova Venäjä
50  Aleksandr Chernov & Maria Klimova Venäjä
51  Vassili Lobas & Alena Lobas Venäjä
51  Mikhail Medvedev & Evgeniya Usova Venäjä
51  Alexey Pyshkov & Nadezhda Vorontsova Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}