Results from Baltic Cup 2009 - Youth Open Latin 24. lokakuuta 2009
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Baltic Cup 2009
Puola - Elblag 23. lokakuuta 2009

Youth Open Latin 24. lokakuuta 2009

Finaali

1  Andrey Kitsun & Yuliya Krepchuk Valko-Venäjä
2  Jakub Lipowski & Pola Anforowicz Puola
3  Ilie Bardahan & Ekaterina Kalugina Saksa
4  Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Valko-Venäjä
5  Leonid Apranich & Kamila Schmidt Puola
6  Kamil Gwara & Anna Budreiko Puola
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  [26] Michal Le & Kamila Duranska Puola
8  [23] Michal Danilczuk & Natalia Tyszko Puola
9  [18] Frederik Lund & Sofie Samuelsen Tanska
10  [17] Tobiasz Uniejewski & Izabela Skierska Puola
11  [16] Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Puola
12  [15] Volodymyr Sharapov & Kaja Czapnik Puola

Neljännesfinaali

13  [25] Bartlomiej Chwil & Klaudia Zaniewska Puola
14  [23] Piotr Paszewski & Weronika Mierzwa Puola
15  [19] Marcin Rychwinski & Magdalena Lubaszewska Puola
16  [18] Dmitri Kolobov & Kristiina Reinfeldt Viro
17  [17] Pawel Obrocki & Karolina Wilk Puola
18  [16] Edgaras Brazas & Vasilina Batova Liettua
18  [16] Sebastian Mroz & Joanna Szumkowska Puola
20  [11] Aleksander Goc & Marta Rozycka Puola
20  [11] Lukas Petkevicius & Migle Klupsaite Liettua
22  [9] Maciej Rygielski & Agnieszka Olszewska Puola
23  [8] Dawid Kaleta & Frida Steffensen Ruotsi
23  [8] Nauris Kalva & Zanda Gruba Latvia

1. kierros (41 parasta)

25  [27] Pawel Karabin & Adrianna Rogowska Puola
26  [26] Bartlomiej Hofman & Dominika Ryffa Puola
26  [26] Marek Karowiec & Ania Karowiec Puola
26  [26] Pawel Kostrzewa & Martyna Lewandowska Puola
29  [25] Arkadiusz Glogowski & Sandra Wieliczko Puola
30  [24] Marcin Klasz & Karolina Grzybek Puola
31  [20] Daniel Jurca & Katerina Krakowkova Tšekki
31  [20] Bartosz Kolecki & Monika Dacz Puola
31  [20] Elvis Kurzemnieks & Annija Bergmane Latvia
34  [18] Mikolaj Balcerzak & Malgorzata Rusiniak Puola
35  [16] Aleksandr Oleshkevich & Evelina Filipchik Valko-Venäjä
36  [14] Krzysztof Dzwoniarski & Magda Strzesnicka Puola
37  [13] Damian Kohyt & Monika Muszynska Puola
38  [8] Krzysztof Tomaszewski & Patrycja Sech Puola
39  [3] Karol Ossowski & Agnieszka Gajak Puola
40  [2] Anton Ukalovic & Mathilda Dafheim Ruotsi
41  Tomasz Jedruszewski & Dominika Porzezinska Puola
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}