Results from Baltic Cup 2010 - IDSF International Open Standard 24. lokakuuta 2010
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Baltic Cup 2010
Puola - Elblag 22. lokakuuta 2010

IDSF International Open Standard 24. lokakuuta 2010

Finaali

1  Marek Kosaty & Paulina Glazik Puola
2  Andrzej Sadecki & Karina Nawrot Puola
3  Lukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak Puola
4  Sergiu Rusu & Dorota Makar Puola
5  Vadim Shurin & Anastasia Meshkova Venäjä
6  Anton Nedotsukov & Maria Mitrokhina Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  [26] Mateusz Papuzynski & Katarzyna Czyzyk Puola
8  [22] Csaba László & Anna Mikes Unkari
9  [18] Stanislav Portanenko & Nataliya Kolyada Ukraina
10  [17] Jacek Jeschke & Hanna Zudziewicz Puola
11  [14] Denis Krasikov & Ekaterina Kim Venäjä
12  [4] Sebastian Prekun & Ciara Francis Irlanti

Neljännesfinaali

13  [24] Iaroslav Bieliei & Liliia Gladiuk Ukraina
14  [23] Michal Stukan & Susanne Miscenko Saksa
15  [22] Petr Zabystrzan & Monika Mihalikova Tšekki
16  [18] Martin Houska & Andrea Trestikova Tšekki
16  [18] Marcin Kalitowski & Katarzyna Florczuk Puola
18  [17] Marek Szulgo & Renata Schodnik Puola
19  [14] Krists Ciapas & Anna Andreicuka Latvia
20  [13] Bartlomiej Szkutnik & Alicja Minkiewicz Puola
21  [12] Egor Bezukladnikov & Natalia Belousova Venäjä
22  [9] Robert Pavlik & Simona Brecikova Slovakia
23  [5] German Filimonov & Daria Demenkova Venäjä
23  [5] Piotr Paszewski & Weronika Mierzwa Puola

2. Kierros (48 parasta)

25  [28] Daniel Radu & Marta Cieplik Puola
26  [27] Igor Ammosov & Lyubov Vasileva Venäjä
26  [27] Wojciech Jeschke & Maja Barczuk (aka Mlynek) Puola
28  [26] Jerzy Borowski & Kaja Jackowska Ruotsi
28  [26] Pavel Rysin & Sofiya Schipskaya Venäjä
30  [24] Ruslan Polovandoshvili & Viktoriya Burnos Valko-Venäjä
30  [24] Dawid Skrzydlowski & Karolina Woch Puola
32  [23] Norbert Sikora & Dominika Wojcik Puola
33  [22] Artur Kozun & Kamila Wierzynska Puola
34  [18] Jordi Fabrega & Maria Pomar Espanja
34  [18] Gundars Kalnins & Madara Freiberga Latvia
36  [15] Pawel Czyzewski & Katarzyna Piekarska Puola
37  [13] Tadeusz Rey & Nicole Krawczyk Puola
37  [13] Marcin Tichoniuk & Agnieszka Gajak Puola
39  [12] Mateusz Czyzyk & Marta Pilipczuk Puola
39  [12] Eros Sciamanna & Anna Jaglinska Italia
41  [11] Krzysztof Szostek & Malgorzata Kowalik Puola
42  [9] Charalambos Charalambopulos & Magdalena Moleda Puola
43  [7] Jakub Cymbor & Agnieszka Olszewska Puola
43  [7] Allan Vedel & Malgorzata Cieszkowska Tanska
45  [6] Pawel Kostrzewa & Martyna Lewandowska Puola
46  [3] Arkadiusz Guzierowicz & Katarzyna Dmochowska Puola
46  [3] Kamil Kedra & Marzena Graniczna Puola
48  Aleksey Bredikhin & Mariya Kerentseva Venäjä

1. kierros (91 parasta)

49  [23] Sebastian Rutkowski & Arletta Wyzlic Puola
50  [20] Wojciech Rozwalka & Anna Tymczak Puola
51  [19] Kamil Baran & Natalia Kaleta Puola
51  [19] Damian Olczak & Aleksandra Piasecka Puola
53  [15] Patryk Budakiewicz & Monika Kaczmar Puola
54  [14] Mateusz Zakrzewski & Jolanta Krasinska Puola
55  [13] Piotr Brzozowicz & Ewa Plakwicz Puola
55  [13] Kamil Swiatek & Magdalena Janiak Puola
55  [13] Kacper Zakowicz & Natalia Zakowicz Puola
58  [12] Piotr Giglewicz & Justyna Klekotko Puola
59  [11] Jan Borecki & Ewelina Czarnecka Puola
60  [9] Pawel Borowka & Agnieszka Baran Puola
60  [9] Rolands Malcans & Kristine Lopeta Latvia
60  [9] Péter Schwartz & Anna Prozlik Unkari
63  [8] Lukasz Sieduszewski & Monika Mazur Puola
63  [8] Bartosz Skrzypek & Magdalena Kwasniak Puola
65  [6] Filip Iliukhin & Kristina Tkach Venäjä
65  [6] Mariusz Pilipczuk & Paulina Misiak Puola
67  [5] Dénes Bödi & Gabriella Zsíros Unkari
67  [5] Filip Budzicki & Karolina Smolinska Puola
67  [5] Emil Daniel Leonte & Oana Patricia Rau Romania
70  [4] Mikolaj Krencik & Magdalena Lubaszewska Puola
71  [3] Andrei Irini & Andrea Vlad Romania
71  [3] Mircea Rosu & Andreea Eliza Marica Romania
73  [2] Kamil Bigaj & Kinga Turska Puola
73  [2] Maksim Ilinov & Viktoriya Bakalyar Ukraina
73  [2] Bartosz Kolecki & Monika Dacz Puola
73  [2] Pawel Sieradzki & Maja Weglinska Puola
77  [1] Robert Drozd & Dominika Zochowska Puola
77  [1] Vencel Kis & Ildikó Bori Unkari
77  [1] Michal Litewka & Katarzyna Lewandowska Puola
77  [1] Piotr Nowokunski & Patrycja Dudziak Puola
77  [1] Robert Plichta & Klaudia Plichta Puola
77  [1] Adam Popowski & Paulina Karpinska Puola
77  [1] Krzysztof Tomaszewski & Patrycja Sech Puola
77  [1] Radoslaw Wiatrowski & Katarzyna Oleszczuk Puola
85  Piotr Aleksandrowicz & Katarzyna Machaj Puola
85  Kamil Dlugosz & Alicja Wolska Puola
85  Pawel Jacewicz & Izabella Gierulska Puola
85  Lukasz Pierwienis & Martyna Nowaczynska Puola
85  Bartosz Samborski & Karolina Mikolajczuk Puola
85  Piotr Starowicz & Paulina Drozyner Puola
85  Grzegorz Strzelinski & Marta Labieniec Puola
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}