Results from Baltic Cup 2010 - IDSF Open Latin 23. lokakuuta 2010
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Baltic Cup 2010
Puola - Elblag 22. lokakuuta 2010

IDSF Open Latin 23. lokakuuta 2010

Finaali

1  Krystian Radziejowski & Sylwia Maczek Puola
2  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Latvia
3  Vitaly Sevastianov & Anna Stepunina Irlanti
4  Marts Smolko & Viktorija Puhovika Latvia
5  Michal Stukan & Susanne Miscenko Saksa
6  Arkady Bakenov & Rosa Filippello Australia
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  [22] Igor Gorokhov & Ekaterina Polevtsova Venäjä
8  [21] Konstanty Kolesinski & Agata Koziol Puola
9  [19] Gennady Bondarenko & Ilona Cutenco Saksa
10  [15] Eric Damian & Greta Kisielewska Romania
11  [10] Pawel Bartelik & Polina Petrischeva Puola
12  [7] Krzysztof Psciuk & Monika Heinze Puola

Neljännesfinaali

13  [28] Andrei Vavilov & Terje Piho Viro
14  [27] Pawel Milcarz & Karolina Skowyrska Puola
15  [25] Marcin Zaprawa & Anna Piaseczna Puola
16  [20] Michal Sadcza & Paulina Filipczuk Puola
17  [19] Michal Miniewicz & Nastazja Szypulska Puola
18  [16] Dmitriy Belov & Alena Vitsan Venäjä
18  [16] German Filimonov & Daria Demenkova Venäjä
18  [16] Ruud Moers & Natalia Krzystoszek Alankomaat
21  [15] Adam Fedko & Paulina Dabek Puola
21  [15] Michal Galek & Klaudia Kedzierska Puola
21  [15] Jacek Janda & Agnieszka Pomorska Puola
24  [14] Dawid Fiszer & Katarzyna Rawska Puola
25  [13] Tomasz Kurczynski & Anna Telka Puola
26  [9] Marcin Kalitowski & Katarzyna Florczuk Puola

2. Kierros (48 parasta)

27  [33] Dawid Kisiel & Monika Stempniewicz Puola
27  [33] Arkadiusz Sosnowski & Joanna Rolecka Puola
29  [30] Michal Danilczuk & Aleksandra Konstantinova Puola
30  [25] Jordi Fabrega & Maria Pomar Espanja
31  [24] Edgaras Brazas & Viktorija Gaidyte Liettua
32  [23] Robert Muller & Justyna Luczak Puola
32  [23] Lukas Petkevicius & Migle Klupsaite Liettua
32  [23] Igor Plukarski & Elzbieta Sierocinska Puola
35  [21] Piotr Purchala & Marika Ostrowska Puola
36  [20] Pawel Muchewicz & Valeriya Zhuravliova Puola
37  [19] Michal Slugocki & Anna Sosinska Puola
38  [18] Rolandas Berzinis & Ingrida Kisieliute Liettua
39  [16] Ruben Diaz Castrillon & Alona Sergeeva Espanja
40  [15] Krists Ciapas & Anna Andreicuka Latvia
40  [15] Michal Majcherczyk & Patrycja Wieman Puola
42  [11] Adrian Dreling & Julia Adamczyk Puola
43  [10] Dominik Rudnicki & Adrianna Lojszczyk Puola
44  [8] Jan Borecki & Ewelina Czarnecka Puola
45  [6] Mikolaj Krencik & Magdalena Lubaszewska Puola
46  [3] Arturs Freimanis & Elina Muceniece Latvia
46  [3] Mateusz Zakrzewski & Jolanta Krasinska Puola
48  [1] Karol Ossowski & Lucyna Stranc Puola

1. kierros (68 parasta)

49  [29] Pawel Kudaj & Iwona Weglinska Puola
50  [27] Blazej Lewandowski & Marta Kapanowska Puola
50  [27] Pawel Sieradzki & Maja Weglinska Puola
52  [26] Bartosz Kolecki & Monika Dacz Puola
53  [25] Aleksander Goc & Anna Glownia Puola
53  [25] Rafal Marciszewski & Magdalena Pietrzykowska Puola
55  [17] Wiktor Brzezinski & Malgorzata Rozanska Puola
56  [12] Krzysztof Tomaszewski & Patrycja Sech Puola
57  [11] Pawel Borowka & Agnieszka Baran Puola
57  [11] Pawel Kostrzewa & Martyna Lewandowska Puola
57  [11] Mateusz Zygan & Ada Paczuk Puola
60  [7] Mariusz Finkielsztein & Dominika Rucinska Puola
61  [6] Damian Olczak & Aleksandra Piasecka Puola
62  [5] Filip Iliukhin & Kristina Tkach Venäjä
63  [4] Mattias Gustavsson & Nathalie Davidsson Ruotsi
63  [4] Roman Vasilev & Ekaterina Korol Venäjä
65  [2] Tobias Svensson & Sigrid Bernson Ruotsi
66  [1] Adam Jablonski & Ewelina Borowska Puola
66  [1] Robert Plichta & Klaudia Plichta Puola
66  [1] Rafal Pryk & Ewelina Gralewicz Puola
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}