Results from Baltic Cup 2011 - WDSF International Open Latin 23. lokakuuta 2011
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Baltic Cup 2011
Puola - Elblag 21. lokakuuta 2011

WDSF International Open Latin 23. lokakuuta 2011

Finaali

1  Armen Tsaturyan & Svetlana Gudyno Venäjä
2  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Latvia
3  Guillem Pascual & Rosa Carné Espanja
4  Damir Haluzan & Anna Mashchyts Slovenia
5  Andrzej Suchocki & Natalia Piecewicz Puola
6  Vyacheslav Benko & Elena Klepikova Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  [23] Roman Gerbey & Vera Bondareva Ukraina
7  [23] Dmitriy Sorokin & Alina Zharullina Venäjä
9  [19] Stefano Vidoni & Orsolya Toth Unkari
10  [15] Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Norja
11  [14] Pavel Silantev & Irina Samoylova Venäjä
12  [10] Aleksandr Nabiullin & Barbara Ribeiro Portugali

Neljännesfinaali

13  [32] Igor Makarov & Anna Baklanova Venäjä
14  [29] Kirill Zakharov & Ekaterina Bralyuk Venäjä
15  [24] Adam Fedko & Paulina Dabek Puola
15  [24] Konstanty Kolesinski & Agata Koziol Puola
17  [20] Eric Damian & Greta Kisielewska Puola
18  [16] Michal Stukan & Susanne Miscenko Puola
19  [15] Robert Muller & Justyna Luczak Puola
20  [14] Tomasz Kurczynski & Anna Telka Puola
21  [11] Sebastian Mroz & Joanna Szumkowska Puola
22  [9] Lars Olav Eltervaag & Melanie Kegel Norja
22  [9] Igor Wilczynski & Karolina Urban Puola
24  [6] Rihards Eglitis & Egle Straleckaite Liettua

2. Kierros (48 parasta)

25  [32] Ruslan Podkolzin & Maria Kukushkina Venäjä
25  [32] Georgii Rasskazov & Olga Paretskaya Valko-Venäjä
27  [31] Kamil Gwara & Ewa Malik Puola
28  [29] Igor Gorokhov & Ekaterina Polevtsova Venäjä
29  [24] Niels Didden & Gwyneth Van Rijn Alankomaat
30  [23] Janusz Ptaszek & Magda Geldner Puola
31  [22] Igor Plukarski & Paulina Filipczuk Puola
32  [20] Radoslaw Rykowski & Magdalena Kogut Puola
33  [19] Volodymyr Sharapov & Joanna Fedko (aka Dąbrowska) Puola
34  [17] Branislav Elias & Jana Hradilova Slovakia
34  [17] Arturs-karols Junelis & Natalia Szypulska Latvia
36  [16] Pawel Nesterowicz & Katarzyna Vu Manh Puola
37  [15] Daniil Sukhanov & Ekaterina Vasilenko Venäjä
37  [15] Maciej Walczak & Kseniya Kolesnyk Puola
39  [14] Nikita Tabachkov & Ekaterina Kostochkina Venäjä
40  [12] Jorgen Nilsen & Hanne Marie Akselsen Norja
41  [11] Dawid Fiszer & Katarzyna Rawska Puola
42  [9] Richard Szilagyi & Eftymia Giannaraki Kreikka
43  [8] Marcin Zaprawa & Anna Piaseczna Puola
44  [5] Pawel Jurczynski & Dorota Poslednik Puola
45  [4] Deividas Simaska & Goda Siugzdinyte Liettua
46  [3] Sebastian Saarinen & Laura Lackman Suomi
47  Sergiy Georgiyev & Olena Khablenko Itävalta
47  Arkadiusz Sosnowski & Joanna Rolecka Puola

1. kierros (64 parasta)

49  [33] Oskar Zoladkiewicz & Alicja Kotarba Puola
50  [32] Wojciech Sar & Monika Pasek Puola
51  [27] Pawel Matczak & Monika Chojnacka Puola
52  [25] Adrian Bienioszek & Magdalena Rynka Puola
53  [23] Michal Maj & Katarzyna Roczniak Puola
54  [21] Aleksander Goc & Monika Dacz Puola
55  [14] Pawel Borowka & Agnieszka Baran Puola
56  [12] Michal Rydzynski & Monika Switlicka Puola
57  [11] Michal Skowronski & Aleksandra Gasinska Puola
58  [5] Ilya Makhankov & Ekaterina Ermolaeva Puola
58  [5] Adam Popowski & Paulina Karpinska Puola
60  [4] Jacek Stroz & Paula Leszczynska Puola
61  [2] Michal Prochnicki & Klaudia Staszak Puola
61  [2] Michal Slugocki & Anna Sosinska Puola
63  [1] Grzegorz Michrowski & Aneta Kowalewska Puola
64  Sergey Podkas & Anastasia Klepcha Valko-Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}