Results from Baltic Grand Prix 2010 - IDSF Youth Open Latin 18. joulukuuta 2010
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Baltic Grand Prix 2010
Latvia - Riga 17. joulukuuta 2010

IDSF Youth Open Latin 18. joulukuuta 2010

Finaali

1  Jakub Lipowski & Emma-Leena Koger Viro
2  Vyatseslav Molkin & Darya Chentsova Ukraina
3  Jokubas Venckus & Jomante Dapkeviciute Liettua
4  Mateusz Sobczynski & Kamila Schmidt Puola
5  Malthe Brinch Rohde & Camilla Melania Christensen Tanska
6  Adrian Kopczynski & Natalia Glebocka Puola
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  [28] Valeriy Pavlov & Ekaterina Karaschuk Venäjä
8  [26] Aleksandr Porozov & Yuliya Remizova Venäjä
9  [20] Tigran Akinyan & Aleksandra Shapovalenko Venäjä
9  [20] Valeriu Ursache & Tatiana Scheghiriova Moldova
11  [11] David Mhitaryan & Galina Mhitaryan Ukraina
12  [8] Filipp Zholudev & Ekaterina Kostochkina Venäjä

Neljännesfinaali

13  [24] Edgaras Brazas & Viktorija Gaidyte Liettua
14  [23] Arturs Freimanis & Elina Muceniece Latvia
15  [22] Krists Ciapas & Anna Andreicuka Latvia
15  [22] Marts Punins & Dana Jakobsone Latvia
17  [21] Gustavs Ernests Arajs & Anastasija Volozaninova Latvia
17  [21] Dmitriy Kapusta & Ekaterina Kalish Venäjä
17  [21] Vladimir Vasilevich & Anna Magdeeva Venäjä
20  [19] Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen Tanska
21  [18] Nikita Tabachkov & Ekaterina Ryabogina Venäjä
22  [16] Stefano Grassi & Giulia Ardizzoni Italia
23  [14] Nikita Moisejenko & Ieva Miklasevskaja Liettua
24  [11] Aleksandr Samosyuk & Sofya Aksenchik Valko-Venäjä

2. Kierros (47 parasta)

25  [26] Alex Gerlein & Alexandra Elert Saksa
25  [26] Maksim Sitkin & Viktoriya Kashtelo Venäjä
25  [26] Mindaugas Strazdas & Evelina Butkaite Liettua
28  [25] Robert Veskus & Kristiina Prants Viro
29  [24] Aliksey Tkachuk & Nadzeya Valui Valko-Venäjä
31  [23] Aurimas Bartkus & Klimate Auguste Liettua
31  [23] Andriy Doskoch & Yuliya Zhyk Ukraina
31  [23] Valters Janis Frickauss & Liva Orleane Latvia
34  [21] Armand Fazullin & Marit Mets Viro
35  [20] Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Liettua
36  [18] Artur Balandin & Anna Salita Saksa
37  [17] Dmitriy Bunin & Magdalena Baranowska Venäjä
38  [16] Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Liettua
39  [15] Dmytro Yevtushenko & Olena Dudka Ukraina
40  [14] Gabriel Opris & Elizaveta Semjonova Viro
41  [13] Arturs Voicehovics & Anastasija Golubova Latvia
42  [12] Aleksei Sharamed & Aleksandra Smetannikova Valko-Venäjä
43  [11] Leonid Khokhlov & Yulia Koshkina Venäjä
43  [11] Jani Neulaniemi & Henni Syvaoja Suomi
45  [10] Viktor Povolotskiy & Anastasia Gabysheva Venäjä
46  [9] Matas Norkus & Diana Tamosauskaite Liettua
46  [9] Vladislav Robatsenko & Emilia Bogdanova Viro
48  [3] Nikita Shevchenko & Anastasiya Prilutskaya Valko-Venäjä

1. kierros (72 parasta)

49  Deniss Artemjevs & Julija Guseva Latvia
49  Vadim Gorbach & Elena Rabinovich Venäjä
51  Ralfs Jugans & Diana Romancane Latvia
51  Daniel Kolosin & Carmen Kreinin Viro
53  Yahor Savostau & Darya Polischuk Valko-Venäjä
54  Paulius Jonikas & Indre Kontrimaite Liettua
54  Ergo Lükk & Rutt Metusala Viro
56  Arturs Caune & Megija Grundberga Latvia
56  Edgars Seleznevs & Inna Klasa Latvia
58  Elvis Kurzemnieks & Annija Bergmane Latvia
58  Jesper Rauhala & Mila Nikanto Suomi
60  Artis Janmeijs & Vineta Ziverte Latvia
60  Marius Mince & Monika Katkauskaite Liettua
62  Martins Kagainis & Eliza Lucava Latvia
63  Antton Schukov & Alina Susi Suomi
64  Aleksejs Saburovs & Laima Caunite Latvia
65  Mantas Kvietkus & Mege Serniyte Liettua
65  Justas Mejeris & Giedre Lescinskaite Liettua
67  Emils Viksnins & Alina Rekena Latvia
68  Aleksandras Pasinas & Ugne Vysniauskaite Liettua
69  Tomas Siaulytis & Jolanta Lauraityte Liettua
70  Rannar Edovald & Pilleriin Valdur Viro
70  Kipras Paulauskas & Greta Prialgauskaite Liettua
72  Sten Tarsalainen & Mari Liis Mets Viro
73  Deividas Pucita & Raminta Baguckyte Liettua
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}