Results from Baltic Grand Prix 2011 - WDSF World Youth Standard 17. joulukuuta 2011
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Baltic Grand Prix 2011
Latvia - Riga 16. joulukuuta 2011

WDSF World Youth Standard 17. joulukuuta 2011

Finaali

1  Artem Bronnikov & Darya Grishko Venäjä
2  Evgeniy Nikitin & Dana Spitsyna Venäjä
3  Dmitri Kolobov & Signe Busk Tanska
4  Patrick Rucinski & Ella Nusenbaum Kanada
5  Valts Liepnieks & Inese Zarina Latvia
6  Michelangelo Longo & Maria Longo Italia
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  [20] Krists Ciapas & Anna Andreicuka Latvia
8  [17] Dan Capcelea & Natalia Luchiv Moldova
8  [17] Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Liettua
10  [13] Valeriu Ursache & Darya Goncharenko Ukraina
11  [12] Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Romania
12  [9] Vladlen Kravchenko & Aigerim Toktarova Kazakstan
13  [3] Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Italia
14  [1] Winson Tam & Anna Nina Kus Kanada

Neljännesfinaali

15  [21] Ergo Lükk & Rutt Metusala Viro
16  [19] Michal Hornicek & Yana Grishchenko Tšekki
17  [17] Maciej Mikrzak & Martyna Michalik Puola
18  [15] Alex Ionel & Cordula Patricia Beckhoff Saksa
19  [13] Armand Fazullin & Marit Mets Viro
19  [13] Karolis Varkalys & Gabriele Siriunaite Liettua
21  [12] Daniel Buschmann & Katarina Bauer Saksa
22  [11] Vlad Paslariu & Eszter Pop Romania
22  [11] Dmitriy Piletskiy & Vita Porshina Valko-Venäjä
22  [11] Alexandru Pogor & Mathilde Lyngsdal Tanska
25  [4] Nicholas Kharlamov & Rochelle Kharlamov Yhdysvallat

2. Kierros (36 parasta)

26  [24] Erik Husgafvel & Laura Mäkinen Suomi
27  [22] Ion Simboteanu & Lina Vartic Moldova
28  [21] Ivan Hristov & Pamela Mavrova Bulgaria
29  [20] Yaroslav Semenenko & Anastasiya Vysotska Ukraina
29  [20] Aliksey Tkachuk & Nadzeya Valui Valko-Venäjä
31  [15] Tamás Jéri & Lilla Szepesi Unkari
32  [13] Bertalan Hegyes & Violetta Kis Unkari
33  [12] Tine Kranjc & Sasa Ul Slovenia
34  [11] Dimitar Stefanin & Ksenija Lakusic Montenegro
35  [10] Mateusz Czyzyk & Marta Pilipczuk Puola
36  [6] Michal Konecny & Dominika Feglova Tšekki

1. kierros (59 parasta)

37  [17] Jani Neulaniemi & Henni Syvaoja Suomi
38  [16] Matej Pritekelj & Anja Pritekelj Slovenia
39  [15] Maxim Rekhtin & Marya Kupryancheva Kazakstan
40  [14] Michael Lerner & Marika Odikadze Israel
41  [13] Nicolas Ballester & Carla Salbia Espanja
41  [13] Dawid Kaleta & Frida Steffensen Ruotsi
43  [11] Daniel Shapiro & Katya Kovalyova Yhdysvallat
44  [9] Geraint Heaney & Oktawia Talabska Wales
45  [5] Francis Carnes & Sussen Hoen-Vestrheim Norja
45  [5] David Merenguer Torres & Sigrid Merenguer Torres Espanja
47  [3] Raphael Provitera & Mélanie Labrosse Ranska
48  [2] Glenn Feddema & Patricia Bach Alankomaat
48  [2] Dusan Grula & Alexandra Ksiazekova Slovakia
50  [1] David Büchel & Flavia Landolfi Sveitsi
50  [1] Marek Estocin & Simona Feckova Slovakia
50  [1] John Nordberg & Felicia Taube Ruotsi
50  [1] Gudlaugur Valsson & Malin-agla Kristjansdottir Islanti
54  Jean-Baptiste Boyer & Morgane Salomon Gagnaire Ranska
54  Edward Fraanje & Bo Sutter Alankomaat
54  Takuya Ohashi & Akari Ohashi Japani
54  Gabriel Plutov & Viktoria Stytsenko Israel
54  Shimpei Saito & Izuho Saito Japani
54  Ottar Tveisme & Tanja Kleiven Norja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}