Results from Barborka 2007 - Grand Prix Youth Standard 10. marraskuuta 2007
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Barborka 2007
Puola - Belchatow 10. marraskuuta 2007

Grand Prix Youth Standard 10. marraskuuta 2007

Finaali

1  Pavel Novikov & Karolina Iwanowicz Puola
2  Szymon Kulis & Katarzyna Szymanska Puola
3  Rafal Janecki & Anna Piaseczna Puola
4  Michal Wasik & Aleksandra Korscik Puola
5  Tadeusz Rey & Karolina Szmit Puola
6  Michal Lemieszek & Anna Tymczak Puola
Mainokset
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Jan Borecki & Daria Kolata Puola
7  Michal Jeziorowski & Magdalena Marycz Puola
9  Grzegorz Zareba & Kinga Turska Puola
10  Artur Kozun & Kamila Wierzynska Puola
11  Lukasz Sitarski & Ewelina Czarnecka Puola
11  Pawel Swiackiewicz & Anna Tarnowska Puola
13  Marek Szulgo & Renata Schodnik Puola

Neljännesfinaali

14  Damian Pawlowski & Marika Ostrowska Puola
14  Igor Plukarski & Justyna Wojcicka Puola
16  Charalambos Charalambopulos & Angelika Prokop Puola
16  Karol Michalowski & Anna Wojcik Puola
18  Mateusz Szostek & Adrianna Kaczmarek Puola
19  Mariusz Pilipczuk & Paulina Misiak Puola
20  Maciej Miszczuk & Aleksandra Dawidczyk Puola
21  Tomasz Batko & Anna Uznanska Puola
22  Andrzej Szelag & Sandra Wieliczko Puola
23  Witold Wosinski & Natalia Walas Puola
24  Jakub Pieron & Adrianna Wabnic Puola

2. Kierros (37 parasta)

25  Lukasz Sieduszewski & Agnieszka Kalinowska Puola
26  Wiktor Wasowski & Aneta Utracka Puola
27  Robert Sitarski & Ilona Jabczyk Puola
28  Ernest Cendrowski & Kamila Wawrzyniak Puola
28  Jakub Grzybek & Natalia Sukowska Puola
28  Michal Jezierski & Anna Leska Puola
28  Michal Urbaniak & Agnieszka Ludkiewicz Puola
32  Maciej Holski & Martyna Lewandowska Puola
32  Michal Zacharewicz & Dominika Jablonska Puola
34  Pawel Kostrzewa & Aleksandra Piasecka Puola
35  Bartosz Lech & Kinga Nowak Puola
36  Robert Kozar & Magdalena Rudolf Puola
37  Adrian Dyla & Aleksandra Sieminska Puola

1. kierros (49 parasta)

38  Adam Jacek & Iga Ramlo Puola
38  Szymon Kalinowski & Katarzyna Florczuk Puola
38  Krystian Krzeminski & Magdalena Kaminska Puola
41  Karol Iliew & Magdalena Dubiel Puola
41  Radoslaw Perz & Marta Wojczuk Puola
41  Bartosz Soltysiak & Martyna Tatar Puola
44  Maciej Slysz & Agnieszka Serowka Puola
45  Kamil Wieczorek & Katarzyna Wicenciak Puola
46  Marcin Rychwinski & Liwia Tomaszewska Puola
47  Mariusz Kowalski & Julia Czeczek Puola
48  Jakub Tyman & Agnieszka Czarny Puola
49  Jakub Lopatka & Zaneta Szymanska Puola
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}