Results from Bratislava Open 1997 - IDSF International Open Standard 16. marraskuuta 1997
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Bratislava Open 1997
Slovakia - Bratislava 15. marraskuuta 1997

IDSF International Open Standard 16. marraskuuta 1997

Finaali

1  Christopher Hawkins & Hazel Newberry Englanti
2  William Pino & Alessandra Bucciarelli Italia
3  Roberto Villa & Michelle Barry Englanti
4  Alessandro Firmo & Michela Cerea Italia
5  Michele Bonsignori & Monica Baldasseroni Italia
6  Arunas Bizokas & Edita Daniute Liettua
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Jonathan Crossley & Kylie Jones Englanti
8  Mirko Gozzoli & Alessia Betti Italia
9  Niko Kuznetsov & Petra Tomasovicova Slovakia
10  Mirco Selli & Marica Selli Italia
11  Davide Gozzi & Mara Narduzzi Italia
12  Domenico Soale & Gioia Cerasoli Italia

Neljännesfinaali

13  Christian Krenthaller & Agnes Twaroch Itävalta
14  Tibor Varga & Ivana Bacikova Slovakia
15  Serguei Beleikov & Irina Lapteva Venäjä
15  Neilas Katinas & Anita Pocz Saksa
17  Erkki Aas & Siret Siilak Viro
17  Fabian Bergelt & Sonja Freinstein Saksa
17  Marcel Gebert & Lenka Gebert (aka Strakosova) Tšekki
20  Arturas Narbutas & Sandra Celkyte Liettua
21  Vesa Anttila & Tuula Raukovaara Suomi
22  Martin Odstricil & Renata Odstricil Tšekki
23  Raffaele Damin & Nicoletta Zabeo Italia
24  Erminio Stefano & Luana Conte Italia

2. Kierros (48 parasta)

25  Igor Filimonchyk & Oxana Filimonchyk Valko-Venäjä
26  Gherman Mustuc & Natalia Oreschina Moldova
27  Mirko D'agostino & Arianna D'amico Italia
28  Tarmo Jogi & Kristi End Viro
29  Michele Boschi & Cinzia Vivarelli Italia
29  Sascha Karabey & Natasha Karabey Saksa
31  Milan Baciak & Jana Kvaakajova Slovakia
32  Egor Abashkin & Olga Folomeikina Moldova
32  Pavel Dvorak & Jitka Walischova Tšekki
34  Giampiero Giannico & Daniela Serio Italia
34  Radoslav Kovacik & Zuzana Paskova Slovakia
36  Gerwin Biedermann & Betty Urbeinz Saksa
37  Bernhard Winkler & Angelika Rom Itävalta
38  Xander Jager & Yvette Jager Alankomaat
39  Thorsten Koletschka & Corinna Marquardt Saksa
40  Marco Palladino & Tiziana Ielmini Italia
40  Gareth Taplin & Lisa Hammond Englanti
42  Davide Curzi & Cristina Ceccarelli Italia
43  Volker Schmidt & Ellen Jonas Saksa
44  Andrea Stefano & Silvia Stefano Italia
45  Stefano Ubaldi & Arianna Rossi Italia
46  Ulrich Proske & Nicole Proske Degering Saksa
47  Cristiano Bezzon & Laura Pontiggia Italia
48  Filip Gregoriades & Lenka Voborilova (aka Gregoriadesova) Tšekki

1. kierros (72 parasta)

49  Carlo Scoccia & Simonetta David Italia
50  Igor Stepanov & Daria Koniouchevskaia Venäjä
50  Guiseppe Tagarelli & Antonella Suglia Italia
52  Pavol Knapo & Alzbeta Kovalova Slovakia
52  Matthias Marschall & Sylvia Tröger Saksa
54  Yurii Braish & Marina Braish Moldova
55  Alessandro Di Melfi & Conchetta Christino Italia
55  Alessandro Riccardi & Simona Postiglione Italia
57  Mark Rudi & Christina Rudi Saksa
58  Martin Frano & Tatiana Kulikova Slovakia
58  Marek Hudec & Jana Klicova Slovakia
58  Peter Wondra & Ingrid Eder Itävalta
61  Armin Balk & Anja Frieling Saksa
62  Matej Chren & Slavka Lorencova Slovakia
63  Marek Dobis & Zdenka Husarova Slovakia
63  Tomasz Konury & Izabela Weiss Puola
65  Frank Ter Horst & Irene Lier Alankomaat
66  Udo Lang & Eva Maria Lang Saksa
67  Borek Lizek & Eva Hanzlova Tšekki
67  David Vitasek & Marie Janosova Tšekki
67  Radoslav Zofcin & Petra Stefankova Slovakia
70  Johann Horch & Christine Kunz Saksa
71  Christian Auer & Renate Kriegel Itävalta
71  Martin Oegg & Astrid Minnich Itävalta
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}