Results from British Open 2000 - Youth Latin 30. toukokuuta 2000
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

British Open 2000
Englanti - Blackpool 26. toukokuuta 2000

Youth Latin 30. toukokuuta 2000

Finaali

1  Paul Hurley & Lisa Bellinger-Ivanets Englanti
2  Benedetto Ferruggia & Claudia Buldini Italia
3  Joshua Keefe & Daniella Miller Australia
4  Genya Mazo & Giselle Peacock Yhdysvallat
5  Martino Zanibellato & Elisa Nasato Italia
6  Marat Gimaev & Alina Basyuk Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

  Roki Cesen & Jana Pokrovskaya Slovenia
  Scott Cleaver & Vanessa Polimeno Australia
  Olexandr Prysyazhnyuk & Mariya Antonova Ukraina
  Tony Pututau & Shala Parrish Yhdysvallat
  Jeroen Struylaart & Lorna van Dijk (aka Da Silva) Alankomaat
  Marco Verrelli & Sara Magnanelli Italia

Neljännesfinaali

  Dmytro Bondarenko & Inna Berlizyeva Ukraina
  Alessandro Camerotto & Zeudi Zanetti Italia
  Kevin Clifton & Lisa Darby Englanti
  Arsen Kishishian & Miranda Postlethwaite Australia
  Tristan Macmanus & Lora Dolan Irlanti
  Marco Mancini & Giada Filacchione Italia
  Paul Mccann & Crystal Main Englanti
  Pedro Mendes & Caterina Fonseca Portugali
  Nathan Meyers & Rachel Jones Australia
  Andrew Palmer & Skye Wilson Australia
  Bor Pantic & Maja Gersak Slovenia
  Dmitro Petrov & Yulia Zagoruychenko Venäjä
  Alexei Silde & Anna Firstova Venäjä
  Evgeni Stepanov & Maria Goncharuk Venäjä

2. Kierros (50 parasta)

  Bradley Adcock & Eve Taylor Skotlanti
  Rory Couper & Rachael Heron Englanti
  Dmitri Datsko & Maria Tzaptashvili Venäjä
  Werner Figar & Karin Figar Itävalta
  Giampiero Gencarelli & Elia Maria Valentina Italia
  Raymon Jansson & Sandra Sjöblom Ruotsi
  Serguei Khadzhiev & Olga Iagant Venäjä
  Michal Kostovcik & Eva Waniekova Tšekki
  Francis Lafreniere & Christine Thibault Kanada
  Dimitrij Mikulich & Milana Mikulich Saksa
  Christian Millette & Stefanie Lambert Kanada
  Michael Miziner & Gina Buber Australia
  Ilario Parise & Stephania Traina Italia
  Michael Petr & Martina Kocikova Tšekki
  Arkady Polezhaev & Alyona Zarnitsina Venäjä
  Gregor Rebula & Petra A Wagner Slovenia
  Shane Reilly & Ash-leigh Hunter Australia
  Martin Rycroft & Rebecca Young Wales
  Simone Segatori & Lara Astolfi Italia
  Kirill Shevelev & Anna Dorosh Venäjä
  Tomas Sieder & Magdalena Teslikova Tšekki
  Andrey Strinadko & Svetlana Feldman Yhdysvallat
  Clive Uter & Katie Lee Englanti
  Bas Van Der Zanden & Leila Akcelik Alankomaat

1. kierros (78 parasta)

  Ricky Bentzen & Charlotte Kristiansen Tanska
  Rene Castaneda & Elina Lipkin Yhdysvallat
  Emanuele Chetta & Lorena Buono Italia
  Maksim Chmerkovskiy & Snezhana Urbin Yhdysvallat
  Alex Contreras & Natasha Bitters Yhdysvallat
  Frank Ekelmann & Lynn Müller-hegemann Saksa
  Pascal Fremmer & Angela Kraft Saksa
  Peter Geulinckx & Isabelle Geulinckx Belgia
  Ryan Hammond & Samantha Viana Etelä-Afrikka
  Björn Holthe & Anna Soupron Norja
  Bjoern Johansson & Angelica Rosen Ruotsi
  Christoph Kies & Silke Zetzsche Saksa
  Jiri Kosydar & Martina Ralikova Tšekki
  Yuriy Kutikov & Liliana Giterman Yhdysvallat
  Lars Olof Larsson & Carolina Baeck Ruotsi
  Przemek Lowicki & Danuta Wittig Puola
  Grzegorz Lugowicz & Khrystyna Vorobyova Puola
  Gustaf Lundin & Carin Da Silva Ruotsi
  Jani Manelius & Anne Jänkälä Suomi
  Francesco Paris & Erika Buzzoni Italia
  Valerio Pavia & Elisa Vona Italia
  Ultimo Piacentini & Cata Mammone Italia
  Keabetswe Ramoshebi & Tebogo Mokgethi Etelä-Afrikka
  Joseph Rossi & Meagen Alderton Saksa
  Vladislav Silde & Olga Dubravina Venäjä
  Emanuele Soldi & Sara Di Vaira Italia
  Sergey Sourkov & Ksenia Balovneva Venäjä
  Bartosz Zagajewski & Natalia Matusiak Puola
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}