Results from Brno Open 2007 - IDSF International Open Latin 31. maaliskuuta 2007
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Brno Open 2007
Tšekki - Brno 31. maaliskuuta 2007

IDSF International Open Latin 31. maaliskuuta 2007

Finaali

1  Marek Dedik & Kristina Horvatova Slovakia
2  Zufar Zaripov & Anna Ludwig-Tchemodourova Itävalta
3  Denis Podolski & Yuliya Kushnirenko Venäjä
4  Fedor Polyanskiy & Anastasia Gorbonosova Venäjä
5  Marek Swetik & Renata Dohnanska Tšekki
6  Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Latvia
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Charles-Guillaume Schmitt & Elena Salikhova Ranska
8  Saverio Loria & Giovanna Bellomo Italia
8  Alex Zampierollo & Yulia Podshivalova Italia
10  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Tšekki
11  Sandris Cirulis & Elina Ozolina Latvia
12  Lukas Hojdan & Zuzana Sykorova Tšekki

Neljännesfinaali

13  Radim Pradka & Katerina Kolmanova Tšekki
14  Andrzej Suchocki & Natalia Piecewicz Puola
15  Daniils Kutuzovs & Madara Liepniece Latvia
15  Norbert Mika & Anna Ramiaczek Puola
17  Sergiu Luca & Katarina Vuletic Saksa
18  Filip Swetik & Lenka Chovancikova Tšekki
19  Robert Muller & Natalia Sakowicz Puola
20  Aleksandr Skarlato & Yulia Lesokhina Ukraina
21  Radek Mucha & Alice Stodulkova Tšekki
22  Evgeny Vorobyev & Alexandra Averkieva Venäjä
23  Domenik Herrmann & Anna Walz Saksa
24  Valentin Lusin & Renata Lusin (aka Busheeva) Saksa
25  Ivan Bocharov & Josefina Ortova Tšekki

3. Kierros (49 parasta)

26  Sergey Dementyev & Anamarija Novak Slovenia
27  Marek Hrstka & Vitalija Tyrnova Tšekki
27  Vaclav Masaryk & Zaneta Vaskova Tšekki
27  Sebastian Matheja & Lydia Hellmann Saksa
30  Miroslav Gago & Lucia Krncanova Slovakia
31  Adam Katona & Júlia Kardos Unkari
32  Aleksei Sokolkov & Natalya Ivanova Venäjä
33  Filip Karasek & Sabina Karaskova (aka Piskova) Tšekki
33  Aleksey Shamin & Anna Bessarabova Venäjä
35  Rihards Eglitis & Elza Pole Latvia
35  Jiri Hein & Darina Paulovova Slovakia
35  Andrei Mangra & Ioana Diana Degau Romania
38  Lukas Bartunek & Katerina Hrstkova Tšekki
38  András Mészáros & Dorottya Oláh Unkari
38  Zsolt Vas & Kitti Práger Unkari
41  Jan Dvoracek & Veronika Lalova Tšekki
42  Markus Heffner & Marina Scharin Saksa
42  Thomas Wimmer & Christiana Leuthner Itävalta
44  Zsolt Sandor Cseke & Lavinia Ghilea Romania
45  Bartosz Ranis & Patrizia Ranis Puola
46  Krzysztof Ozog & Monika Heinze Puola
47  Stepan Kunstyr & Ruzena Halamkova Tšekki
48  Igor Misyurenko & Kristyna Kotinova Tšekki
49  Ales Petran & Aneta Tvrznikova Tšekki

2. Kierros (80 parasta)

50  Jozef Herak & Sandra Agalareva Slovakia
51  Edgars Brivks & Agnese Pure Latvia
52  Mariusz Nosal & Marlena Fital Puola
53  Tomas Komenda & Iveta Vancakova Slovakia
53  Tomas Vasicek & Gabriela Coufalova Tšekki
55  Robert Drobinski & Aleksandra Jurga Puola
55  Michal Padevet & Barbara Vernarcikova Tšekki
57  Adam Vasina & Lenka Mrazkova Tšekki
58  Peter Erlbeck & Claudia Kreuzer Itävalta
59  Jan Kula & Veronika Buiova Tšekki
60  Tomas Pridal & Gabriela Horinkova Tšekki
61  Slawomir Turski & Aleksandra Turska Puola
62  Roman Stukheil & Lucia Arguellova Tšekki
63  Jakub Rezner & Katerina Stalmachova Tšekki
64  Christian Eichler & Michaela Fries Itävalta
64  Vladimir Kopriva & Lenka Stixova Tšekki
66  Bogdan Mysliwiec & Dominika Pancerz Puola
67  Máté Kovács & Zsuzsa Makai Unkari
68  Branislav Elias & Jana Hradilova Slovakia
68  Robert Fogl & Katarina Capova Slovakia
68  Jan Herodek & Lucie Ondrackova Tšekki
68  Jaroslav Horak & Klara Zborovska Tšekki
68  Lubomir Skrivanek & Aneta Horakova Tšekki
73  Milan Adamec & Hana Koprivova Tšekki
73  Petr Krol & Barbora Kozakova Tšekki
73  Petr Kucin & Petra Kaskova Tšekki
76  Milan Chalupa & Tereza Jelínkova Tšekki
76  Viktor Palles & Kristina Turinicova Slovakia
76  Radim Vajchr & Sandra Petrosova Tšekki
79  Szilárd Erdélyi & Anna Pollák Unkari
80  Jan Srubar & Petra Kofronova Tšekki

1. kierros (96 parasta)

81  Viktor Polasek & Dita Drabkova Tšekki
82  Michal Vlk & Jarmila Brazdova Tšekki
83  Ondrej Rydl & Adela Nemeckova Tšekki
84  Wolfgang Raab & Jana Hofkirchner Itävalta
85  Ales Kaspar & Jana Vondruskova Tšekki
86  Pavel Boros & Michaela Habartova Tšekki
87  Stefan Polhorsky & Katarina Ochrankova Slovakia
88  Jan Kohout & Hana Novotna Tšekki
89  Martin Bilek & Michaela Serlova Tšekki
89  Tomas Vintrlik & Jana Blazkova Tšekki
91  Jan Pluhar & Veronika Sumna Tšekki
92  Radim Weiser & Lenka Machkova Tšekki
93  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Tšekki
93  Vladimir Junak & Martina Jirickova Tšekki
93  Lukas Mitacz & Andrea Kucejova Tšekki
96  Mikhail Koptev & Alina Pokhodeeva Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}