Results from Brno Open 2011 - IDSF International Open Latin 26. maaliskuuta 2011
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Brno Open 2011
Tšekki - Brno 25. maaliskuuta 2011

IDSF International Open Latin 26. maaliskuuta 2011

Finaali

1  Yuriy Simachev & Anastasia Klokotova Venäjä
2  Andrea De Angelis & Ulyana Fomenko Italia
3  Joel Lopez & Kristina Bespechnova Espanja
4  Dario Pizzo & Karen D'albundo Ranska
5  Simone Casula & Frederikke Flyvbjerg Norgaard Tanska
6  Marco Cuocci & Nadiya Dyatlova Italia
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  László Kovács & Erika Kelemen Unkari
8  David Odstrcil & Caroline Kjeldgaard Tšekki
9  Steeve Gaudet & Laure Colmard Ranska
10  Michal Hornicek & Yana Grishchenko Tšekki
10  Robert Muller & Justyna Luczak Puola
12  Ilja Chubanov & Anastasiya Rybalko Venäjä

Neljännesfinaali

13  Adam Katona & Alexandra Dáné Unkari
14  Radek Mucha & Vitalija Tyrnova Tšekki
15  Gediminas Grigonis & Sandra Kniazeviciute Liettua
16  Stefano Mendolia & Martina Tagliacollo Italia
17  Rihards Eglitis & Egle Straleckaite Liettua
18  György Köcse & Alexandra Stana Unkari
18  Evgeniy Oreshnikov & Darya Kasparova Venäjä
20  Aleksey Boychenko & Alina Fedorenko Venäjä
20  Marco De Angelis & Alice Fabrizi Italia
20  Kirill Kartavtsev & Evgenia Golikova Venäjä
20  Tomas Tanka & Dominika Feketova Slovakia
24  Przemyslaw Modrzynski & Aleksandra Jurga Puola
25  Lukas Chmelik & Zuzana Stastna Tšekki

3. Kierros (51 parasta)

26  Telmo Madeira & Vanessa Ferrao Portugali
26  Mikhail Schepkin & Natalya Polyakova Venäjä
28  Alexander Walger & Julia Syceva Luxemburg
29  Andrei Sergunin & Alina Glazkova Venäjä
30  Adam Vasina & Dagmara Nowak Puola
31  Dawid Fiszer & Katarzyna Rawska Puola
32  Michal Galek & Klaudia Kedzierska Puola
33  Artem Luchin & Lyubov Shatskaya Venäjä
33  Florian Vana & Karina Shpakovskaya Itävalta
35  Markus Hackl & Stefanie Krausz Itävalta
35  Volodymyr Sharapov & Joanna Dabrowska Puola
37  Francesco Cattafe & Chantal Tartaglione Italia
37  Omar Topic & Kristina Chochlikova Slovakia
39  Tomas Komenda & Martina Manakova Slovakia
39  Maciej Rasinski & Nikolina Melin Puola
41  Edgaras Brazas & Viktorija Gaidyte Liettua
41  Adam Brestansky & Dominika Chrapekova Slovakia
41  Zsolt Fáskerti & Eszter Ocsovszki Unkari
41  Marek Hrstka & Veronika Flaskova Tšekki
45  Dimitar Stefanin & Ludovica Antonietti Bulgaria
46  Martin Janicek & Livia Melnikova Slovakia
47  Michal Kot & Marcelina Kika Puola
47  Rosario Rizzo & Graziana Nicosia Italia
49  Radim Stupka & Tereza Jendrulkova Tšekki
50  Jan Srkal & Karolina Hajkova Tšekki
51  Jakub Skopal & Zuzana Rechova Tšekki

2. Kierros (82 parasta)

52  Vladimir Kopriva & Lenka Stixova Tšekki
53  Mikhail Koptev & Aleksandra Atamantseva Venäjä
54  Alessandro Barbero & Federica Brugiati Italia
55  Hunor Albert Sebesi & Anna Tuba Unkari
56  Evgeniy Kendys & Kseniya Zubareva Venäjä
56  Alan Walme & Valentina Walme Kroatia
58  David Riegler & Julia Jussel Saksa
59  Davide Civello & Elisa Cali Italia
59  Denislav Dimitrov & Iliana Staevska Saksa
59  Michal Drha & Klara Zamecnikova Tšekki
62  Arthur Weingardt & Victoria Chumakova Saksa
63  Julien Espagnet & Nelly Frankenberg Ranska
63  Nikita Lyssenkov & Irina Vasilevskaya Venäjä
65  Titus Ablorh & Natalya Bekker Tšekki
66  Peter Schäfer & Maja-karolina Franke Itävalta
66  Marco Steindl & Barbora Spurna Itävalta
68  Marek Kypus & Petra Smidova Tšekki
69  Abylaykhan Akkubekov & Veronika Popova Kazakstan
70  Andrea Bello & Elisa Tiberio Italia
70  Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Venäjä
72  Viktor Houdek & Tamara Houdkova Tšekki
73  Jan Pitela & Nicol Cupalová Tšekki
74  Illya Korovay & Antonia Petritzikis Saksa
74  Martin Simek & Dita Tuhackova Tšekki
74  Peter Talian & Radka Britanakova Slovakia
77  Vadim Cesca & Sara Lauri Italia
77  Giuseppe Fazio & Aureliana Spina Italia
79  Martin Cech & Dominika Bohusova Slovakia
80  Robin Ondracek & Kristyna Coufalova Tšekki
81  Marek Polacek & Sarka Kotatkova Tšekki
81  W Illya Vinnikovskyy & Orsolya Horvath Unkari

1. kierros (106 parasta)

83  Martin Pazdera & Vitaliya Ivanytska Tšekki
84  Martin Kucera & Barbora Kocmanova Tšekki
85  Valentin Mukhrev & Ekaterina Vaskina Venäjä
86  Josef Kukan & Marketa Plesna Tšekki
87  Matej Madeja & Alena Reznicka Slovakia
88  Artur Alexandrov & Anna Antonyan Tšekki
88  Jaroslav Novak & Renata Smidova Tšekki
90  Nick Balazs & Ágnes Losonci Unkari
90  Teodor Zlatarev & Iva Georgieva Bulgaria
92  Luka Vodlan & Anamarija Novak Slovenia
93  Karel Slijkhuis & Barbara Hübner Itävalta
94  Petr Krol & Anna Sadilkova Tšekki
95  Jan Musal & Jana Kukucova Tšekki
96  Filip Volaj & Antonia Renata Sevcikova Slovakia
96  Jan Vysin & Eva Necesalova Tšekki
98  Christoph Slouka & Ena Atarac Itävalta
99  Jakub Brisuda & Nikola Dianiskova Slovakia
99  Christian Groß & Stephanie Keusch Saksa
101  Tomas Kastalan & Daniela Strasilova Tšekki
101  Jakub Krivohlavek & Romana Medunova Tšekki
101  David Schöbl & Radka Berankova Tšekki
104  Marian Chladny & Veronika Csemanova Slovakia
104  Roman Unzeitig & Jana Fuchsova Tšekki
106  Juraj Benko & Martina Barjakova Slovakia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}