Results from Brno Open 2011 - IDSF Rising Star Standard 25. maaliskuuta 2011
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Brno Open 2011
Tšekki - Brno 25. maaliskuuta 2011

IDSF Rising Star Standard 25. maaliskuuta 2011

Finaali

1  David Odstrcil & Caroline Kjeldgaard Tšekki
2  Vladislav Korotchenko & Olga Gandembul Venäjä
3  Aleksandr Koshkin & Aleksandra Rygina Venäjä
4  Piotr Paszewski & Weronika Mierzwa Puola
5  Rihards Eglitis & Egle Straleckaite Liettua
6  Jan Kohout & Johanka Pruzincova Tšekki
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Andrea Bencivenga & Daniela Rossetti Italia
8  Ion Postolache & Ioana Damsa Romania
9  Marcello Nencini & Tessa De Jong Alankomaat
10  Alessandro D'amora & Maria Gorelik Italia
11  Aleksandr Shershitskiy & Ksenia Nikitina Venäjä
12  Artur Kozun & Kamila Wierzynska Puola
13  Tomas Uvacek & Martina Reiterova Slovakia

Neljännesfinaali

14  Alessandro Bosco & Urte Januskeviciute Liettua
15  Daniel Buhala & Anna Korbutt Sveitsi
16  Xavi Fonolla Sopena & Anna Shevliakova Espanja
16  Jiri Koci & Dominika Kocova Tšekki
18  Artem Braylovskiy & Anna Surikova Venäjä
19  Jakub Skopal & Zuzana Rechova Tšekki
19  Peter Udvary & Sofie Ragnar Ruotsi
21  Andrea De Marco & Debora Zecca Italia
21  Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Italia
23  Teodor Zlatarev & Iva Georgieva Bulgaria
24  Artjom Potapow & Mai Mentzoni Saksa

2. Kierros (48 parasta)

25  Konrad Paprocki & Justyna Malisz Puola
26  Charalambos Charalambopulos & Magdalena Moleda Puola
26  Pawel Switalski & Joanna Grudzien Puola
28  Milan Martinek & Veronika Volkova Tšekki
28  Radim Stupka & Tereza Jendrulkova Tšekki
30  Deividas Kacinauskas & Gabriele Sabaliauskaite Liettua
30  Robin Ondracek & Kristyna Coufalova Tšekki
30  Dimitar Stefanin & Ludovica Antonietti Bulgaria
33  Vaclav Bures & Jana Osickova Tšekki
34  Augustas Gostautas & Agne Cimermonaite Liettua
35  Ludek Horeni & Michaela Riedlova Tšekki
35  Karolis Varkalys & Gabriele Siriunaite Liettua
37  Jakub Necpal & Zuzana Borska Tšekki
38  Bogdan Suciu & Larisa Pop Romania
39  Tomas Jelinek & Simona Tejcova Tšekki
39  Matej Kutalek & Michaela Krakorova Tšekki
39  Rudolf Stupka & Kristyna Hlavicova Tšekki
42  Jan Grega & Martina Cellarova Slovakia
42  Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Tšekki
42  Pawel Stekala & Danuta Kwasny Puola
42  Miguel Zurita & Nerea Sotelo Tiebo Espanja
46  Maksim Ilinov & Viktoriya Bakalyar Ukraina
47  Jan Baca & Monika Zemanova Tšekki
47  Tim Steinmetz & Lisa-Sophie Runge Saksa

1. kierros (66 parasta)

49  Titus Ablorh & Natalya Bekker Tšekki
49  Jozef Conka & Zuzana Bosanska Slovakia
49  Valentin Mukhrev & Ekaterina Vaskina Venäjä
49  Marek Necas & Lucie Novotna Tšekki
49  Roman Vseticka & Martina Jalovecka Tšekki
54  Krzysztof Nowak & Aleksandra Niedospial Puola
54  Jakub Surovcik & Barbora Fischerova Tšekki
56  Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Venäjä
57  Michal Solc & Tereza Moravkova Tšekki
58  Patrik Sedlak & Daniela Krejci Tšekki
59  Ronald Pux & Sabine Pux (aka Möstl) Itävalta
60  Georgi Trifonov & Ekaterina Stefanova Bulgaria
61  Ctibor Mazal & Kamila Rajsiglova Tšekki
61  Tomas Oliva & Petra Dvorakova Tšekki
63  Ondrej Galecka & Maria Brindzakova Tšekki
64  Tomas Jirsík & Martina Jezkova Tšekki
64  Jiri Sabík & Lucie Jarolímkova Tšekki
66  Martin Klimes & Sarka Stojarova Tšekki
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}