Results from Celtic Classic 2004 - Celtic Rising Star Amateur Standard Championship 19. helmikuuta 2004
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Celtic Classic 2004
Irlanti - Tralee 19. helmikuuta 2004

Celtic Rising Star Amateur Standard Championship 19. helmikuuta 2004

Finaali

1  Valerio Colantoni & Sara Di Vaira Italia
2  Dmitri Krupnov & Agata Kozhevnikova Venäjä
3  Alexander Muretov & Olga Serpikova Venäjä
4  Eldar Dzhafarov & Anna Sazina Azerbaidžan
5  Craig Shaw & Marina Voytsekhovich Englanti
6  Richard Tonizzo & Claire Hansen Kanada
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Denis Bulanov & Aleksandra Lyubchevskaya Venäjä
7  Oliver Thalheim & Tina Spiesbach Saksa
9  Mikhail Avdeev & Olga Tsikalyuk Venäjä
9  Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Italia
11  Andrei Chubarev & Yulia Saikina Venäjä
11  Alexandr Sergeev & Tatyana Livatova Venäjä

Neljännesfinaali

13  Paolo Campigotto & Cristina Seccafien Italia
14  Ivan Anichkhin & Ekaterina Zubareva Venäjä
15  Joel Marasigan & Clara Shih Kanada
16  Mikhail Lenski & Alexandra Postelniak Venäjä
17  Daniele Pardini & Paola Rosi Italia
18  Gianni Porcaro & Ilaria Carrotta Italia
19  Roland Rannala & Karina Vesman Viro
19  Anton Semenov & Natalya Nikolaeva Venäjä
21  Christian Engelhardt & Inka Wagner Saksa
22  Andrea Faraci & Erica Ridgeway Yhdysvallat
23  Damien Koulouris & Natasha Manderson Australia
23  Tom Erik Nilsen & Pia Lundanes Loewe Norja

2. Kierros (40 parasta)

25  Isaac Rovira & Desiree Martin Espanja
26  Alexei Troshine & Viktoria Fomenko Venäjä
27  Rolf Lindberg & Helena Fransson Ruotsi
27  Michael Sörensen & Miriam Blume Tanska
29  Bernhard Maier & Katherina Kurzthaler Itävalta
30  Anton Sboev & Elizaveta Missevich Venäjä
31  Marc Christensen & Tine Dahl Tanska
31  Carlos Manchado & Silvia Colominas Espanja
31  Nal Vute & Spela Blatnik Slovenia
34  Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Ranska
34  Janick Loewe & Ditte Katherina Vedel Tanska
36  Cristian Torres & Adelaida Guerrero Espanja
37  Stanislav Ivanov & Olga Kim Venäjä
38  Robert Hoefnagel & Silke Hoefnagel Alankomaat
39  Yury Solovyev & Daria Fedorova Venäjä
40  Pasha Pashkov & Inna Brayer Yhdysvallat

1. kierros (70 parasta)

41  Stephen Arnold & Gemma-louise Arnold Englanti
41  Nicolai Nyholm & Katja Sörensen Tanska
43  Dmytry Pidlbnyy & Friederike Tischendorf Saksa
44  Inaki Albiol & Maria Carbonell Espanja
45  Steffen Bang-Möller & Charlotte Bang-möller Tanska
45  Grigory Novikov & Dinara Talypova Venäjä
47  Egor Filipenko & Camilla Bentzen Norja
48  Ryan Wilson & Olesja Kosik Englanti
49  David Carrillo Mengosa & Laia Benet Espanja
49  Christopher Millward & Sammy Jo Shirley Englanti
51  Wolfgang Lauer & Michaela Rothlaender Saksa
51  Igor Misurenko & Olga Tokareva Venäjä
53  Daniel Kinane & Lisa Corcoran Irlanti
54  Lluis Borrero & Miriam Bujaldon Espanja
55  Joseph Farrell & Sarah Corcoran Irlanti
55  Alexander Schalk & Meike Drews Saksa
57  Arnar Georgsson & Tinna Rut Petursdottir Islanti
58  Edgar Marcos & Saray Gomez Espanja
59  Andreas Bayer & Marie Christine Kloes Saksa
59  Dennis Dikkers & Petrie Hendrikx Alankomaat
61  Marc Fernandez & Anais Royo Espanja
62  Jordi Fonolla & Gemma Marti Espanja
62  Jon Thor Jonsson & Laufey Karlsdottir Islanti
64  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Saksa
64  Christopher Mckenna & Ciara Francis Irlanti
66  Bartosz Abramyk & Marion Hopf Saksa
66  Tim Brooks & Lindsey Goldbury Englanti
66  Andrew Maguire & Emma Mccarthy Irlanti
66  Josep Maldonado & Cristina Suarez Espanja
66  Alessandro Tataranni & Anna Oxengoit Italia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}