Results from Chisinau Open 2005 - IDSF International Open Standard 16. lokakuuta 2005
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Chisinau Open 2005
Moldova - Kishinev 15. lokakuuta 2005

IDSF International Open Standard 16. lokakuuta 2005

Finaali

1  Federico Di Toro & Genny Favero Italia
2  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Moldova
3  Alexander Muretov & Olga Serpikova Venäjä
4  Evgeni Kazmirchuk & Yulia Spesivtseva Venäjä
5  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Itävalta
6  Dumitru Doga & Alexandra Malai Moldova
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Andrej Hromadka & Aneta Orosiova Slovakia
8  Dmitri Krupnov & Olga Blinova Venäjä
9  Edgaras Saldukas & Giedre Kukucionyte Liettua
10  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Venäjä
11  Ruslan Golovashchenko & Olena Golovashchenko Ukraina
12  Timur Imametdinov & Ekaterina Nikolaeva Venäjä

Neljännesfinaali

13  Egor Abashkin & Katya Kanevskaya Yhdysvallat
14  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Venäjä
15  Oleg Kharlamov & Ekaterina Zubareva Venäjä
15  Ilya Zakharov & Suzanna Morbin Valko-Venäjä
17  Rares Cojoc & Katarzyna Kapral Romania
18  Vadim Garbuzov & Kathrin Menzinger Itävalta
19  Dmitri Bulanov & Anastasia Kazmina Venäjä
20  Andrey Begunov & Anna Demidova Yhdysvallat
20  Anatolijs Bengards & Paula Kokare Latvia
22  Maxim Furtuna & Ksenia Spinu Moldova
23  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Tšekki
24  Maksim Martynov & Julia Lupanova Venäjä

2. Kierros (48 parasta)

25  Vladislav Ivanovich & Olga Tribushevskaja Valko-Venäjä
26  Pavel Alexeevsky & Ekaterina Slesarenko Venäjä
27  Simeon Timov & Dimitra Nikiforova Bulgaria
27  Roman Zedan & Marian Zedan Romania
29  Jakub Jancina & Barbara Bilkovicova Slovakia
29  Calin Panaite & Tatiana Timus Moldova
29  Ilya Rubtsov & Olga Romanenko Venäjä
32  Razvan Dorin Galban & Emilia Oprea Romania
33  Roland Rannala & Karina Vesman Viro
33  David Schavel & Xenia Dvorinova Slovakia
35  Alexander Frolov & Nadiezda Stepochkina Venäjä
36  Vladimir Garbuzov & Elizaveta Efimova Valko-Venäjä
37  Andrey Lugin & Alina Belousova Ukraina
38  Anton Belyayev & Karolina Paliwoda Kanada
38  Dmitriy Milekhin & Evgeniya Shaw (aka Sutyaginskaya) Venäjä
40  Stefan Ciubotaru & Marina Bazarova Moldova
41  Dmitrii Paiu & Xenia Petrova Moldova
42  Edgar Orlovschii & Tatiana Balaban Moldova
43  Stas Chelnakoff & Mariya Dyomina Moldova
43  Denys Parfyonov & Elena Mikhailova Ukraina
45  Ilya Asonov & Alena Asonova (aka Garanina) Venäjä
45  Cristian Gelepu & Alina Daniela Petre Romania
47  Andrei Caisin & Ecaterina Mantaluta Moldova
47  Roman Manolachi & Natalia Gutu (aka Paun) Moldova

1. kierros (71 parasta)

49  Jan Joost & Marjolein Baks Alankomaat
49  Aleksandr Makarov & Anastasia Kiseleva Venäjä
49  Vladimir Martianov & Olga Choupilov Israel
52  Sergiy Samchynskyy & Yuliya Besarab Ukraina
53  Paul Jurczyk & Anetta Remelski Yhdysvallat
53  Christopher Millward & Sammy Jo Shirley Englanti
55  Ryan Wilson & Olesja Kosik Englanti
56  Petru Moscaliuc & Olga Goncearuc Moldova
57  Serghei Bondarenco & Elimira Bondarenco Moldova
58  Rangel Spirov & Antoaneta Popova Bulgaria
59  Thomas Milotti & Roxane Milotti Ranska
60  Johnatan Bouchard & Laure Nambottin Ranska
61  Nicolae Ivanesku & Simona Ardalau Romania
62  Alexandr Hudorozhtsov & Aneta Oglezneva Moldova
63  Tomoya Kawashima & Matsuri Kojima Japani
64  Kenji Shinohe & Kahori Shinohe Japani
65  Igor Colac & Nadejda Andronachii Moldova
66  Brendan Brbich & Jessica Martin Uusi-Seelanti
67  Abdul Aziz Ascar & Alexandra Ovchinnikova Alankomaat
67  Anton Sokolov & Lera Blinderman Israel
69  Denis Cascaval & Victoria Iatiuc Moldova
69  Catalin Macovei & Carolina Simion Moldova
69  Nicolai Sasorin & Cristina Barbuta Moldova
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}