Results from Copenhagen Open - Junior II Latin 18. helmikuuta 2012
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Copenhagen Open
Tanska - Copenhagen 17. helmikuuta 2012

Junior II Latin 18. helmikuuta 2012

Finaali

1  Vyacheslav Samokhin & Alina Karapetyan Venäjä
2  Aleksandr Ryabtsev & Ekaterina Vyalshina Venäjä
3  Jan Janzen & Maria-louise Hougesen Tanska
4  Stepan Mikhaylov & Svetlana Ivanova Venäjä
5  Karlis Didrihsons & Elina Kalvane Latvia
6  Victor Catalin Cauca & Natalie Winter Tanska
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  [20] Petur Fannar Gunnarsson & Rakel Matthiasdottir Islanti
7  [20] Filipp Onischenko & Anna Abrosimova Venäjä
9  [15] Christoffer Höjmark Thomsen & Sandra Overballe Pedersen Tanska
10  [13] Werner Robert Laaneots & Laura-Liisa Lohmus Viro
11  [11] Roberts Gints Berzins & Megija Dana Morite Latvia
12  [6] Aleksey Kapusta & Mariya Pavlova Venäjä

Neljännesfinaali

13  [23] Vladislav Stytsyuk & Varvara Kurdakova Venäjä
15  [17] Hoskuldur Jonsson & Margret Johannsdottir Islanti
16  [13] Dmitriy Andreev & Evgeniya Banderova Venäjä
17  [12] Hugo Gustafsson & Anna Götborg Ruotsi
17  [12] Jacob Pedersen & Emma Andersen Tanska
19  [11] Victor Wolff Bengtsen & Ida Kofoed Tanska
20  [10] Martin Jantson & Kerstin Kessa Viro
21  [9] Malte Brandt & Natasha Alling-andersen Tanska
22  [8] Ingemar Moberg & Alexandra Kaleta Ruotsi
23  [3] Eemeli Kirjavainen & Esteri Talvio Suomi
23  [3] Oliver Willestofte & Malou Castell Roussel Tanska

2. Kierros (32 parasta)

25  [27] Jere Hakalahti & Inka Hakomaki Suomi
26  [25] Björgvin Thor Halldorsson & Harpa Steingrimsdottir Islanti
26  [25] Dmitry Polkovnikov & Diana Markova Venäjä
28  [22] Vitaliy Shakhmatov & Daria Prizyazhnaya Venäjä
29  [21] Alexander Gudjonsson & Hrafnhildur Arnardottir Islanti
30  [17] Christian Kristensen & Anique Buck-Arentsen Tanska
31  [16] Anton Ryabinskiy & Larisa Chernykh Venäjä
32  [12] Philipp Alexeev & Anastasiya Romanova Puola
32  [12] Scot Gold & Ellen Gold Suomi

1. kierros (46 parasta)

34  Oscar Brogger & Amelie Buck-Arentsen Tanska
34  Efrem Fedoseenko & Ekaterina Talanina Venäjä
34  Dmitriy Iridekov & Maria Zhabina Venäjä
34  Henrik Nyberg Larsen & Sandra Stendahl Hauberg Tanska
38  Marius Bless Figenschaug & Marthe Ekrem Norja
39  Kasper Habekost & Julie Gravesen Tanska
40  Reynir Stefansson & Nhat Minh Vu Duong Islanti
41  Soren Krogh & Sizet Sarosi Thomasen Tanska
42  Tarjei Svalastog & Frida Foreland Norja
43  Szymon Artelik & Martyna Dworak Puola
44  Justynas Palekas & Marina Ruschin Vevle Norja
45  Gunnar Sundby Gunnarsson & Stefania Fanney Armannsdottir Islanti
45  Kasper Larsson & Celina Maria Christiansen Tanska
47  Bjarni Armann Atlason & Laufey Halla Atladottir Islanti
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}