Results from Copenhagen Open - Youth U21 Latin 17. helmikuuta 2012
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Copenhagen Open
Tanska - Copenhagen 17. helmikuuta 2012

Youth U21 Latin 17. helmikuuta 2012

Finaali

1  Joel Lopez & Kristina Bespechnova Espanja
2  Jakub Lipowski & Camilla Melania Christensen Tanska
3  Egor Petrov & Varvara Shatalova Venäjä
4  Petar Daskalov & Christine Hojmark Thomsen Tanska
5  Valters Janis Frickauss & Liva Orleane Latvia
6  Malthe Brinch Rohde & Hanne Marie Akselsen Norja
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  [21] Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen Tanska
8  [17] Alexandru Pogor & Mathilde Lyngsdal Tanska
9  [16] Stefano Grassi & Giulia Ardizzoni Italia
10  [15] Anton Inglikov & Ella Troshina Venäjä
10  [15] Arturs-karols Junelis & Natalia Szypulska Latvia
12  [9] Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir Islanti

Neljännesfinaali

13  [23] Freythor Ossunrarson & Hrefna Halldorsdottir Islanti
14  [20] Benjamin Jayakoddy & Sandra Sorensen Ruotsi
14  [20] Pyry Kansa & Taiju Koivula Suomi
16  [16] Rasmus Lander & Line Smed Tanska
17  [13] Petter Engan & Kine Mardal Norja
17  [13] Igor Gutan & Sofie Svenninggaard Tanska
19  [12] Ivan Dubinin & Anastasiya Gryban Ukraina
20  [10] Ignat Calasnic & Olivia Gjelfort Tanska
20  [10] Artem Lazarev & Amalie Stampe Tanska
22  [7] Dmitriy Bayanov & Olga Voronina Venäjä
23  [6] Egor Kondratenko & Mie Lincke Funch Tanska
24  [3] Armann Hagalin Jonsson & Erne Dogg Palsdottir Islanti

2. Kierros (46 parasta)

25  [22] Timur Dogan & Vanessa Beer Saksa
25  [22] Juho Rämäkkö & Ella Rask Suomi
27  [20] Andreas Boddum Jorgensen & Maria Rasmussen Tanska
28  [19] Hans Christian Kogsboll & Charlotte Winding Larsen Tanska
28  [19] Raphael Provitera & Mélanie Labrosse Ranska
30  [18] Lasse Frederiksen & Olivia Jorgensen Tanska
31  [17] Slawomir Sowa & Nicoline Kirkegaard Tanska
32  [15] Mikkel Klinksgaard Hjortshoj & Jeanette Kristiansen Tanska
33  [14] Alexander Bouet & Malin-agla Kristjansdottir Tanska
34  [12] Ottar Tveisme & Tanja Kleiven Norja
35  [11] Piotr Zaremba & Natasza Dziagwa Puola
36  [10] Emil Vange & Amalie Brynjulfsson Tanska
37  [9] John Nordberg & Felicia Taube Ruotsi
38  [8] Francis Carnes & Sussen Hoen-Vestrheim Norja
38  [8] Nikita Goncharov & Alina Siranya Muschalik Saksa
38  [8] Hjalmar Göransson & Sara Frisack Ruotsi
41  [7] Peter Christiansen & Helena Bakholm Tanska
42  [5] Björn Dagur Bjarnason & Rebekka Helga Sigurdardottir Islanti
42  [5] Tobias Fladby & Rikke Lund Norja
44  [4] Magnus Kornevald & Cecilie Flink Tanska
44  [4] lev lukovich & Anna Steblyanko Venäjä
46  [1] Haakon Gerhard-Lihaug & Ronja Ostensvik Norja

1. kierros (55 parasta)

47  Dati Freyr Gutjonsson & Sigrun Helgadottir Islanti
47  Jason Tuxen & Malene Koch Tanska
49  Magnus Ginge & Tenna Bloch Petersen Tanska
50  Jacob Nielsen & Linette Schindler Christensen Tanska
50  Halvar Vigdal Olsen & Tuva Halvorsen Norja
52  Christian Skibsrud & Helene Spilling Norja
53  Karl Hallberg & Matilda Johansson Ruotsi
54  Marcel Marchewka & Klaudia Rafinska Puola
55  Andrej Dordevic & Signe Rosen Vange Ruotsi
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}