Results from Copenhagen Open 2002 - IDSF International Open Latin 16. helmikuuta 2002
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Copenhagen Open 2002
Tanska - Copenhagen 16. helmikuuta 2002

IDSF International Open Latin 16. helmikuuta 2002

Finaali

1  Klaus Kongsdal & Victoria Franova Tanska
2  Peter Stokkebroe & Kristina Juel Tanska
3  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Saksa
4  Ilya Svintsov & Liubov Bondareva Venäjä
5  Heiko Straile & Daniela Beckmann Saksa
6  Sören Hougaard & Mette Georgio Tanska
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Przemek Lowicki & Kinga Jurecka-Fiksa Puola
8  Tobias Carlsson & Vickie Jo Ringgaard Tanska
9  Mikhail Volkov & Elena Ivanyuk Venäjä
10  Mikko Kaasalainen & Hanna Haarala Suomi
11  Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Tanska
12  Werner Figar & Karin Figar Itävalta

Neljännesfinaali

13  Dimitrij Mikulich & Milana Mikulich Saksa
13  Ilario Parise & Lydia Brangbour Ranska
13  Vaidotas Skimelis & Jurga Pupelyte Liettua
17  Blaz Bezek & Gigi Fredie-pedersen Tanska
17  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukraina
20  Dmitri Kladov & Carolin Neumann Saksa
20  Robin Sewell & Elisabeth Haralsdottir Islanti
23  Oliver Ferchau & Marina Lomazova Saksa
23  Mario Radinger & Lilia Albrecht Saksa

2. Kierros (46 parasta)

25  Toni Tuominen & Soile Nasanen Suomi
26  Danilo Forte & Adriana Di Nardi Irlanti
27  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Itävalta
28  Nedas Grigaliunas & Olga Kosmina Viro
28  Gustaf Lundin & Agnieszka Kazmierczak Ruotsi
30  Regis Capparotto & Marina Kamai Italia
30  Marcin Hakiel & Magda Soszynska Puola
32  Rene Loft & Laura Hair Tanska
33  Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Suomi
34  Oleksander Kasko & Iryna Shamanovska Ukraina
34  Josef Sesse & Ekaterina Kostromskaya Venäjä
36  Patrick Helm & Christina Hansson Ruotsi
36  Tuomo Pynttäri & Katriina Puro Suomi
36  Jesper Lund Sörensen & Majken Honore Tanska
39  Richard Andersson & Cecilia Ehrling Ruotsi
39  Isak Halldorsson & Helga Helgadottir Islanti
39  Reinhard Nissl & Reneta Pawlik (aka Temelkova) Saksa
39  Michael Olesen & Katherine Bonde Tanska
39  Oystein Saethre & Jeanette Luhr Olsen Norja
39  Tommi Skogberg & Elina Katainen Suomi
39  Thomas Szego & Corinne Roost Sveitsi
46  Gunnar Gunnarsson & Sigrun Magnusdottir Islanti
46  Jan Kliment & Petra Kostovcikova Tšekki
46  Karsten Mogesen & Anna Andrianets Tanska
46  Torben Kaer Nielsen & Trine Dall Tanska

1. kierros (56 parasta)

50  Kristjan Kuusk & Gitte Jensen Tanska
51  Troels Bager & Silke Stjerneklar Tanska
51  Ken Moller Hansen & Stephanie Lorentzen Tanska
53  Alexander Schack & Susi Susa Saksa
54  Benjamin Martin & Charlotte Stella Tanska
55  Paul Atherton & Cecilie Eriksen Norja
55  Emil Lauri & Sabina Bonnevier Ruotsi
57  Jiri Srba & Vanda Jasikova Tšekki
58  Marcus Lazar & Karin Svedberg Ruotsi
59  Peter Nymann & Anne Kjeldsen Tanska
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}