Results from Copenhagen Open 2004 - IDSF International Open Standard 14. helmikuuta 2004
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Copenhagen Open 2004
Tanska - Copenhagen 13. helmikuuta 2004

IDSF International Open Standard 14. helmikuuta 2004

Finaali

1  Marat Gimaev & Alina Basyuk Venäjä
2  Emanuel Valeri & Tania Kehlet Tanska
3  Christian De Cillis & Claudia Balestra Yhdysvallat
4  Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Puola
5  Simon Reuter & Julia Niemann Saksa
6  Mark Elsbury & Olga Alissievich Englanti
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Tšekki
8  Janis Kukainis & Valentina Oseledko Latvia
9  Björn Bitsch & Ashli Williamson Tanska
9  Alessio Potenziani & Veronika Vlasova Venäjä
11  Mikhail Avdeev & Olga Tsikalyuk Venäjä
12  Dmitri Krupnov & Agata Kozhevnikova Venäjä

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Neljännesfinaali

13  Felix Schäfer & Melanie Ahl Saksa
13  Vladislav Vinogradov & Yulia Solovieva Venäjä
15  Martin Køhler & Julie Thagesen Tanska
15  Ivan Tarkhanov & Veronika Egorova Venäjä
17  Tadas Ivasauskas & Erika Marengolcaite Liettua
18  Rustam Shayahmetov & Olga Blinova Venäjä
19  Vasili Sazonov & Daria Konstantinova Venäjä
20  Stas Khmel & Tatiana Kudriavtseva Venäjä
20  Vladimir Slon & Martina Friedl Itävalta
22  Rolf Lindberg & Helena Fransson Ruotsi
23  Michael Kluge & Marlene Quenzel Saksa
24  Gustaf Lundin & Anastasia Shalimova Ruotsi

2. Kierros (47 parasta)

25  Veiko Ratas & Helena Liiv Viro
26  Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Italia
27  Robert Hoefnagel & Silke Hoefnagel Alankomaat
27  Alexei Troshine & Viktoria Fomenko Venäjä
29  Christian Engelhardt & Inka Wagner Saksa
29  Edgaras Saldukas & Giedre Kukucionyte Liettua
31  Jan Marcel Rahder & Ariane Ploetz Saksa
32  Steffen Bang-Möller & Charlotte Bang-möller Tanska
32  Dmitri Osipov & Anzhelika Rakitina Venäjä
34  Micki Chow & Kimmie Sorensen Tanska
35  Gianni Porcaro & Ilaria Carrotta Italia
36  Thomas Szego & Corinne Roost Sveitsi
37  Jacob Nilsson & Jeanet Ollerup Tanska
38  Tatsuyuki Matsumoto & Terumi Matsumoto Japani
38  Teis Woller & Sabrina Skiby Tanska
40  Alexcandar Halleland & Anette Stokke Norja
40  Mikael Lauridsen & Maria Lauridsen (aka Odgaard) Tanska
40  Igor Popov & Anna Kozyreva Venäjä
40  Alex Tecza & Katja Lindholm Yhdysvallat
44  Kristian Andersen & Gitte Bluhme Rieck Tanska
44  Morten Schnedler-Jensen & Janne Vejlby Tanska
44  Anders Tybjerg & Ditte Lundsgaard-rasmussen Tanska
44  Jakob Vejlby Sorensen & Maria Moeler Larsen Tanska

1. kierros (57 parasta)

48  Larsa Sinclair & Rebecca Engman Ruotsi
49  Nicolai Nyholm & Katja Sörensen Tanska
50  David Thomsen & Helle Merete Wiborg Tanska
51  Martin Parnov Reichardt & Henriette Johansen Tanska
52  Anders Pemer & Alexandra Hultberg Ruotsi
53  Brian Braae & Maja Dueholm Tanska
54  Magnus Nielsen & Anita Ivarsson Ruotsi
55  Alexander Florin & Isabelle Florin Sveitsi
56  Rene Loft & Laura Hair Tanska
56  Frederik Sloth & Lene Krogsgaard Tanska
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}