Results from Coppa Italia 1st round for Classes A and B - Senior II A Standard 21. marraskuuta 2009
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Coppa Italia 1st round for Classes A and B
Italia - Veroli 21. marraskuuta 2009

Senior II A Standard 21. marraskuuta 2009

Finaali

1  Fabrizio Bruni & Ornella Colosi Italia
2  Lino Muzi & Cinzia Pontecorvo Italia
3  Gianni De Matteis & Tiziana Monisi Italia
4  Franco Ascione & Antonella Colli Italia
5  Romeo Angelini & Rita Foglia Italia
6  Stefano Proietti & Marina Ischiboni Italia
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Alessandro Fontana & Gina Ponte Italia
8  Massimo Bartoli & Quirina Monisi Italia
8  Nunzio Destefano & Marianna Genovese Italia
8  Armando Zero & Licia Varesano Italia
11  Emiliano Ciarabellini & Martina Susino Italia
11  Luca Durazzi & Barbara Lorenzoni Italia

Neljännesfinaali

13  Stefano Tani & Marzia De Grandis Italia
14  Secondo Fantegrossi & Elisabetta Cenciarelli Italia
14  Raffaele Ferrandino & Anna Caracozzi Italia
16  Luciano Poggi & Grazia Sacci Italia
17  Guido Tedesco & Franca Marchello Italia
18  Riccardo Ridda & Simonetta Deangelis Italia
19  Mario Chianese & Maria Migliaccio Italia
19  Agostino Della Monica & Antonietta Bellone Italia
21  Rino Pasqualone & Cinzia Todini Italia
22  Maurizio Catale & Irene Mazzaroppi Italia
22  Sandro Raggi & Patrizia Pasquini Italia
24  Domenico Esposito & Lucia De Crescenzo Italia
24  Gianni Proietti & Daniela Ciappici Italia

2. Kierros (48 parasta)

26  Stefano Cantalini & Daniela Filoni Italia
26  Vito Cutrone & Gina Focarazzo Italia
26  Stefano Nocentini & Alessandra Curri Italia
29  Roberto Brizzi & Antonella Pagnotta Italia
29  Cosimo Greco & Mara Quarta Italia
29  Paolo Tesi & Roberta Corrieri Italia
32  Valtere Brestolli & Roberta Minelli Italia
32  Angelo Petrocchi & Lucia Fedele Italia
34  Angelo Panarello & Daniela Santaroni Italia
35  Luciano Felici & Domenica Buzzi Italia
36  Dino Pizzolante & Loredana Grappasonni Italia
36  Giuseppe Zichella & Lolita Mariettini Italia
38  Luigi Pirilli & Elisabetta Menzica Italia
39  Gaetano La Forgia & Maria Rosa Torre Italia
40  Tiziano Loffredi & Marina Castagnacci Italia
41  Claudio Di Giovanni & Tiziana Pettinella Italia
41  Giovanni Marzullo & Anna Epicoco Italia
43  Giuseppe Frontera & Maria Madia Italia
43  Giovanni Polito & Angela Santese Italia
45  Antonio Alfieri & Angela Razzano Italia
46  Vincenzo Lamberti & Annunziata Raucci Italia
47  Umberto Cellino & Giuseppina Epicoco Italia
48  Vincenzo Grieco & Rosamaria Cosoleto Italia

1. kierros (57 parasta)

49  Donato Andrisano & Dolores Zizzari Italia
49  Pietro Briganti & Maria Tilde Pagano Italia
51  Claudio Terrinoni & Giuseppina Esposito Italia
52  Raffaele Rotiroti & Antonella Mineo Italia
52  Santo Ruggero & Lucia Benincasa Italia
54  Giancarlo Rollin & Rosa Pondelli Italia
55  Maurizio Pierluigi & Maura Bocci Italia
56  Pasquale Valente & Giuseppina Di Gennaro Italia
57  Sebastiano Tarascio & Antonella Ciccio Italia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}