Results from Coppa Italia 1st round for Classes A and B - Senior IV A2 Standard 21. marraskuuta 2009
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Coppa Italia 1st round for Classes A and B
Italia - Veroli 21. marraskuuta 2009

Senior IV A2 Standard 21. marraskuuta 2009

Finaali

1  Mauro Andreini & Loriana Ferretti Italia
2  Bartolomeo Olcese & Letizia La Foresta Italia
3  Francesco Torre & Elena Cappello Italia
4  Angelo Romeo & Giuseppina Maglia Italia
5  Costante Romani & Leda Romagnoli Italia
6  Aldo Savarese & Francesca Vaccariello Italia
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Paolo Arciprete & Mariagrazia Capitelli Italia
7  Giancarlo Fortunati & Angela Marinelli Italia
9  Ugo Bellei & Renilde D'agostino Italia
10  Sandro Di Meo & Carmela Sasso Italia
11  Giuseppe Del Giudice & Adele Capuano Italia
12  Ettore Carotti & Rossana Alfi Italia

Neljännesfinaali

13  Franco Cantini & Annetta Bini Italia
14  Gavino Manca & Luciana Lanza Italia
14  Sandro Verrocchio & Anna Trozzi Italia
16  Mario Baiocchi & Rita Della Torre Italia
16  Francesco Cosciotti & Gabriella Cavallini Italia
16  Carmine Ferrentino & Grazia Nacchia Italia
16  Roberto De Luca & Tina Caruso Italia
16  Vincenzo Magrelli & Giuseppina Ragusa Italia
21  Vittorio Balestracci & Carla Cecchinelli Italia
21  Giacomo Spalvieri & Lidia Visco Italia
23  Adrio Pellegrini & Tamara Moretti Italia
24  Massimo Taddei & Susanna Lucarini Italia

1. kierros (46 parasta)

25  Nunzio Luise & Flora Giordano Italia
26  Luciano Canale & Rita Panichi Italia
26  Elio Iannitelli & Anna Merone Italia
28  Augusto Dori & Santa Lauri Italia
28  Elio Rini & Ernesta Bergesio Italia
30  Mario Boni & Rita Palombo Italia
30  Carmelo Mordini & Maria Remo Italia
32  Giovanni Columbano & Anna Pennacchia Italia
33  Renzo Luzzi & Daniela Pasquini Italia
34  Carlo Brioni & Nuccia Zito Italia
34  Franco Criscioni & Marinella Sperati Italia
36  Vincenzo Cirillo & Annamaria Alvino Italia
37  Roberto Corti & Biondi Loretta Italia
37  Francesco Ruiu & Giovanna Pala Italia
39  Mauro Graziuso & Anna Buonavoglia Italia
39  Diego Latella & Elisabetta Zanini Italia
39  Vincenzo Di Lauro & Luisa Adiletta Italia
42  Robert Hetherton & Ada Salerno Italia
43  Alberto Luciani & Serenella Batino Italia
44  Gianfranco Antonelli & Caterina Lucarelli Italia
44  Stefano Matteucci & Matilde Cencetti Italia
46  Vincenzo D'angelo & Immacolata Berriola Italia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}