Results from Crystal Cup 2004 - Russian Junior II Standard 13. maaliskuuta 2004
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Crystal Cup 2004
Venäjä - Moscow 12. maaliskuuta 2004

Russian Junior II Standard 13. maaliskuuta 2004

Finaali

1  Nikita Brovko & Natasha Kalashnik Venäjä
2  Pavel Osin & Evgenia Zakharova Venäjä
3  Maksim Pokrovskiy & Alina Glazkova Venäjä
4  Andrey Chekmarev & Irina Zuykova Venäjä
5  Vladimir Rudko & Daria Talagaeva Venäjä
6  Dmitri Kitaev & Yulia Tomilina Venäjä
7  Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

8  Anton Shumov & Olga Muravskaya Venäjä
9  Vladimir Arkihipenko & Taisia Ruban Venäjä
10  Denis Tagintsev & Svetlana Borisova Venäjä
11  Denis Goncharov & Ksenia Putko Venäjä
12  Maksim Valeev & Daryana Mikhaylova Venäjä
13  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Venäjä
14  Kirill Belorukov & Elena Zuzukina Venäjä
15  Artem Rannev & Yuliya Kashapova Venäjä
16  Vasiliy Safronov & Mariya Brilka Venäjä

Neljännesfinaali

17  Aleksandr Akimenko & Ksenya Gnezdilova Venäjä
17  Dmitri Podgornyi & Irina Shpak Venäjä
19  Andrei Badaev & Yulia But Venäjä
20  Yurii Zhiltsov & Alena Popova Venäjä
21  Gayk Karamyan & Svetlana Slivinskaya Venäjä
21  Evgeni Vinkurov & Iulia Baturina Venäjä
23  Stanislav Silvestrovich & Olga Yermakova Venäjä
24  Garik Akopdzhanian & Kristina Mironova Venäjä
24  Georgiy Kiriya & Diana Bugrovskaya Venäjä
24  Daniil Ulanov & Maria Makhaniouk Venäjä
27  Dmitriy Platov & Kseniya Chudakova Venäjä
28  Ilya Rubtsov & Mariya Raevskaya Venäjä
29  Ivan Avdienko & Arina Lelina Venäjä
29  Semen Ginzburg & Elena Litvinenko Venäjä

3. Kierros (59 parasta)

31  Alexei Ivanov & Alisa Melnikova Venäjä
31  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Venäjä
31  Vitaliy Ogorodnikov & Melina Kolmykova Venäjä
34  Roman Besedin & Irina Samoylova Venäjä
35  Pavel Zuykov & Inna Ososova Venäjä
36  Aleksandr Alekhov & Svetlana Khrychova Venäjä
36  Aleksandr Pakhomov & Natalya Shevchuk Venäjä
38  Denis Kalyuzhnyy & Evgeniya Churikova Venäjä
38  Roman Nelyubov & Yuliya Belova Venäjä
40  Artemiy Busarov & Yuliya Gorshkova Venäjä
40  Anton Teplykh & Ekaterina Belyaeva Venäjä
42  Roman Shatrov & Alexandra Larionova Venäjä
43  Anton Besedin & Ekaterina Ishina Venäjä
43  Aleksey Gubin & Olga Muntyanu Venäjä
43  Yuriy Shtubov & Iulia Gurkina Venäjä
46  Evgeniy Chigiriov & Viktoria Viktorova Venäjä
46  Denis Glivenko & Dina Bogapova Venäjä
48  Aleksey Glukhov & Ekaterina Lantsova Venäjä
48  Viktor Kobelev & Nelia Raspopova Venäjä
48  Alexandr Krasnenkov & Valeria Morgucheva Venäjä
48  Sergey Kumskov & Olga Salyakaeva Venäjä
48  Egor Yuzhakov & Olga Soina Venäjä
53  Fuad Dadashev & Yana Chepeleva Venäjä
53  Mikhail Vinokurov & Mariya Salop Venäjä
55  Tigran Akopov & Ekaterina Chuykova Venäjä
56  Aleksandr Alshevskiy & Angelina Kuznetsova Venäjä
56  Aleksandr Kotov & Inna Tsyzman Venäjä
56  Yuriy Petrov & Anna Parkhomenko Venäjä
59  Maksim Pimenov & Dayana Pyzhova Venäjä

2. Kierros (114 parasta)

60  Mikhail Aniskin & Yana Petrova Venäjä
60  Daniil Khudyakov & Angelina Ptashkina Venäjä
60  Aleksandr Pimenov & Aleksandra Mikhaylova Venäjä
60  Ivan Revukhin & Elena Khokhlova Venäjä
60  Kirill Simakov & Lyubov Ryumina Venäjä
65  Aleksandr Ivanov & Tatyana Reusova Venäjä
65  Vladimir Prokopchuk & Dilyara Arifulina Venäjä
67  Daniil Varlamov & Ekaterina Sergeyeva Venäjä
68  Ivan Belyaev & Karina Lapina Venäjä
68  Dmitriy Bogush & Kristina Matsak Venäjä
68  Yuriy Dudoladov & Ekaterina Artemeva Venäjä
68  Roman Khomyakov & Svetlana Vyazankina Venäjä
72  Maksim Komarov & Liliya Abdullina Venäjä
72  Aleksandr Ovchinnikov & Valeriya Zaikina Venäjä
72  Artem Yamschikov & Ekaterina Kuznetsova Venäjä
75  Stepan Babenko & Evgenia Andreevskikh Venäjä
75  Vadim Kozenko & Evgeniya Anikina Venäjä
75  Nikolay Kupriyanov & Yelena Pyetrunina Venäjä
78  Nikolay Mezentsev & Olga Romanenko Venäjä
78  Vladislav Petrov & Ekaterina Shmorina Venäjä
80  Rinat Isniyazov & Evgeniya Medvedeva Venäjä
80  Dmitriy Rudskikh & Anastasiya Polyanina Venäjä
80  Evgeniy Sokolov & Ulyana Kolchanova Venäjä
83  Andrey Dubinkin & Anastasiya Sainkina Venäjä
83  Aleksey Stupivtsev & Anush Astabatsyan Venäjä
85  Roman Badulin & Ekaterina Fatovskaya Venäjä
85  Yan Konyshev & Anastasiya Kharitonova Venäjä
87  Aleksey Abramov & Anastasiya Goncharenko Venäjä
87  Artem Lutsyuk & Oksana Pavlenok Venäjä
87  Vladislav Suzdaltsev & Anastasiya Korobitsyna Venäjä
87  Ivan Turbasov & Angelina Kolot Venäjä
87  Anton Yefremov & Darya Filipenko Venäjä
92  Evgeni Pronin & Tatyana Petrova Venäjä
92  Vadim Romin & Mariya Chistyakova Venäjä
92  Aleksey Yudkin & Mariya Ofrosimova Venäjä
95  Sergey Lazarev & Evgeniya Lazareva Venäjä
95  Evgeniy Nasonov & Alevtina Malenina Venäjä
95  Ilya Sokolikov & Svetlana Tikhonova Venäjä
98  Dmitry Abdrashitov & Anna Spirina Venäjä
98  Nikita Anikeev & Irina Kopytina Venäjä
98  Anton Chernyshev & Ekaterina Kokhnenko Venäjä
98  Vasili Khitov & Alina Bashlykova Venäjä
98  Artem Ovchinnikov & Anastasiya Alekseeva Venäjä
98  Andrei Timonine & Ekaterina Vasileshnikova Venäjä
104  Nikolay Muzhichkov & Yuliya Gusarova Venäjä
105  Aleksandr Fyedorov & Aleksandra Plyasunova Venäjä
105  Vasiliy Kirin & Olga Lesina Venäjä
105  Dmitriy Porfenchuk & Mariya Kulaeva Venäjä
105  Pavel Shustrov & Yuliya Kotsenko Venäjä
109  Aleksandr Kazimirov & Nataliya Krasnova Venäjä
110  Konstantin Konstantinov & Evgeniya Panfilkina Venäjä
110  Kirill Savelev & Anna Shlapak Venäjä
112  Maksim Fedorchenko & Kristina Kondakova Venäjä
113  Pavel Tkachenko & Alevtina Likhacheva Venäjä
114  Ivan Patyutkin & Olesya Kanygina Venäjä

1. kierros (146 parasta)

115  Sviatoslav Alshanov & Elizaveta Mokeeva Venäjä
115  Dmitry Baranov & Polina Rassadina Venäjä
115  Ilya Davydov & Mariya Sholeva Venäjä
115  Nikita Gromov & Anastasiya Lyuzzhukhina Venäjä
115  Dmitriy Kondrashov & Evgeniya Glazunova Venäjä
115  Mikhail Korotkevich & Olga Tarasova Venäjä
115  Aleksander Shustrov & Olga Kuznetsova Venäjä
122  Boris Filatov & Anna Rychagova Venäjä
122  Nikita Ignatenko & Anna Ignatenko Venäjä
122  Sergey Kovalchuk & Alina Frolova Venäjä
122  Aleksey Prokopchuk & Anna Grinina Venäjä
122  Pavel Zhuravlev & Lyubov Afanaseva Venäjä
127  Ivan Serebrennikov & Olga Smeshlivaya Venäjä
128  Vladimir Chernykh & Darya Cherkasova Venäjä
128  Kirill Protsvetov & Kristina Stekolnikova Venäjä
130  Kirill Gerasimov & Kristina Ukhanova Venäjä
130  Konstantin Manuylo & Lali Surmava Venäjä
130  Anton Ostapeev & Svetlana Nikulova Venäjä
130  Arseniy Reshilov & Elizaveta Zueva Venäjä
130  Evgeniy Sikorskiy & Viktoriya Khashimova Venäjä
135  Artur Ananyev & Ekaterina Dolmatova Venäjä
135  Konstantin Chigirev & Aleksandra Ezhova Venäjä
135  Vladimir Dolotov & Mariya Turchannikova Venäjä
135  Guram Kapanadze & Kseniya Prudko Venäjä
139  Vladimir Akulenov & Anastasya Kashkova Venäjä
139  Aleksandr Kazarin & Kristina Kirichkova Venäjä
139  Maksim Lukyanenkov & Aleksandra Schegoleva Venäjä
139  Vagan Melikyan & Karina Gevorkova Venäjä
139  Anton Milyaev & Elena Kuznetsova Venäjä
139  Dmitriy Prokopchuk & Yuliya Kharitonova Venäjä
139  Andrey Timoshenkov & Natalya Kostomarova Venäjä
139  Evgeniy Zaytsev & Olga Kirilenko Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}