Results from Crystal Cup 2006 - IDSF International Open Standard 19. maaliskuuta 2006
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Crystal Cup 2006
Venäjä - Moscow 17. maaliskuuta 2006

IDSF International Open Standard 19. maaliskuuta 2006

Finaali

1  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Venäjä
2  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Liettua
3  Vaidotas Lacitis & Evgenia Elfimova Venäjä
4  Alexander Muretov & Olga Serpikova Venäjä
5  Aleksandr Sergeev & Evgenia Bekova Venäjä
6  Dmitri Krupnov & Aleksandra Yarovenko Venäjä
Mainokset
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Roman Goncharov & Mariya Sekistova Venäjä
8  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Venäjä
9  Valdis Skutans & Laura Kosite Latvia
10  Andrei Chubarev & Yulia Saikina Venäjä
10  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Venäjä
12  Aleksey Bartolomei & Ekaterina Shayakhmetova Venäjä
13  Petr Kashinski & Evgenia Zakharova Venäjä
13  Alexei Troshine & Daria Shevelilova Venäjä

Neljännesfinaali

15  Ivan Anichkhin & Anastasia Tarlykova Venäjä
16  Oleg Kharlamov & Ekaterina Zubareva Venäjä
16  Vladislav Vinogradov & Daria Konstantinova Venäjä
18  Vasili Sazonov & Elena Ponomareva Venäjä
19  Anton Nedotsukov & Alina Valchuk Venäjä
20  Igor Mikushov & Ekaterina Romashkina Venäjä
21  Olegs Kuznecovs & Jekaterina Perederejeva Latvia
21  Stanislav Zelianin & Irina Cherepanova Venäjä
23  Pavel Eydinov & Tatyana Livatova Venäjä
23  Dmitri Shcheblinov & Anastasya Tenyakova Venäjä
25  Vladimir Stepochkin & Ilyana Sakal Venäjä
26  Denis Donskoy & Natalia Smirnova Venäjä

3. Kierros (52 parasta)

27  Dmitri Bulanov & Anastasia Kazmina Venäjä
28  Ivan Novikov & Tatiana Gershman Venäjä
28  Andrei Porokhine & Anastasia Sergievskaia Venäjä
28  Ivan Tarkhanov & Yulia Voronova Venäjä
31  Dmitry Evseev & Nadezhda Rukhlova Venäjä
31  Dmitry Golubkin & Olesya Golubkina Venäjä
31  Anton Shumov & Anastasia Popova Venäjä
34  Andrei Riapasov & Svetlana Perlova Venäjä
34  Alexandr Voskalchuk & Natalya Chizhova Venäjä
36  Aleksander Dmitrenko & Mariya Marderfeld Venäjä
36  Mikhail Solovyev & Irina Puzrina Venäjä
38  Ilya Asonov & Alena Asonova (aka Garanina) Venäjä
38  Evgeni Tereshyn & Elizaveta Nosova Venäjä
40  Egor Bezukladnikov & Natalia Belousova Venäjä
40  Andrey Mikhailovsky & Irina Muratova Venäjä
40  Evgeni Moshenin & Elena Kuvikova Venäjä
40  Sergei Pozdnyachkin & Olesia Sergantova Venäjä
40  Andrei Sergunin & Alexandra Avdeeva Venäjä
45  Sergei Sutyrin & Oxana Landyreva Venäjä
45  Aleksandr Zhiratkov & Svetlana Ershova Venäjä
47  Serguei Peshkun & Veronika Markova Venäjä
47  Alexei Seredin & Yuliya Karaseva Venäjä
49  Timur Namazbayev & Maria Muradova Venäjä
49  Yaroslav Sysoev & Olga Morozova Venäjä
51  Egor Dulebenets & Natalya Schennikova Venäjä
51  Vladimir Makunin & Anastasya Zakoptelova Venäjä

2. Kierros (104 parasta)

53  Nikolay Konevtsev & Natalya Plaksina Venäjä
53  Aleksandr Ostrovsky & Natalia Osyko Venäjä
55  Petr Ilin & Olga Lobanova Venäjä
55  Maksim Ivanov & Inna Kocharian Venäjä
55  Vasiliy Kirin & Anna Oblakova Venäjä
55  Denis Krasikov & Kseniya Protopopova Venäjä
55  Anton Petrov & Ekaterina Khomik Venäjä
55  Vladimir Prokopchuk & Irina Kalashnik Venäjä
55  Denis Serebrennikov & Yulia Saitgalieva Venäjä
62  Evgeny Orlov & Svetlana Denisova Venäjä
63  Stanislav Ivanov & Elena Stepanova Venäjä
63  Vladimir Tychina & Ekaterina Kim Venäjä
65  Dmitriy Igonkin & Marina Bizaeva Venäjä
65  Vyacheslav Kuleznev & Ekaterina Blinkova Venäjä
67  Dmitriy Karpenko & Ekaterina Zabolotnaya Venäjä
67  Viktor Savitskiy & Elena Boldina Venäjä
67  Gennadiy Sevastyanov & Tatiana Mescheriakova Venäjä
67  Daniil Varlamov & Kseniya Lyasetskaya Venäjä
71  Yuri Chestnykh & Irina Goldinova Venäjä
71  Artem Khashimov & Natalia Voronkova Venäjä
71  Maksim Martynov & Julia Lupanova Venäjä
71  Ezio Mattioli & Azzurra Dogana Italia
71  Ilya Potapov & Viktoria Akinina Venäjä
71  Sergey Vysotskiy & Natalia Korionova Venäjä
77  Konstantin Gomelchuk & Natalya Kuznetsova Venäjä
77  Artem Terekhov & Yuliya Pletneva Venäjä
77  Sergey Ternovskikh & Valentina Kharitonova Venäjä
77  Vladimir Vyatkin & Ekaterina Malakhova Venäjä
81  Andrey Arkhipkin & Natalya Ablogina Venäjä
82  Artem Bafanov & Maria Mamonova Venäjä
82  Mikhail Marinin & Anna Popova Venäjä
82  Roman Popov & Alina Kokorina Venäjä
85  Ruslan Kargin & Ramilya Tibaeva Venäjä
85  Roman Mokrushov & Ekaterina Kudryavtseva Venäjä
85  Aleksandr Podgorelkin & Maria Mironiuk Venäjä
85  Aleksey Voronin & Veronika Svidruk Venäjä
89  Georgiy Markaryan & Ekaterina Zlobina Venäjä
89  Mikhail Nikolaev & Anna Semenova Venäjä
89  Vladimir Shelomitskiy & Ekaterina Leonova Venäjä
89  Aleksandr Shelyubskiy & Galina Starovoytova Venäjä
89  Petr Shigin & Maryana Nemova Venäjä
94  Aleksandr Zakharin & Aleksandra Proskurina Venäjä
95  Ivan Shiriaev & Elena Kuzovleva Venäjä
96  Kirill Netsvetaev & Oxana Kudriashova Venäjä
96  Aleksei Yazykov & Olga Danilova Venäjä
98  Aleksey Karpychov & Larysa Karpychova Venäjä
99  Andrey Dementiev & Evgeniya Kuligina Venäjä
99  Roman Rebrik & Tatyana Ilina Venäjä
101  Nikolay Korotkov & Polina Evdokimova Venäjä
101  Viktor Kurenkov & Aleksandra Breus Venäjä
101  Igor Shamrin & Ekaterina Maslova Venäjä
104  Andrey Molodenko & Angelina Sergeeva Venäjä

1. kierros (198 parasta)

105  Anton Besedin & Valeriya Yakunchikova Venäjä
105  Vladislav Ivanovich & Olga Tribushevskaja Valko-Venäjä
107  Rodion Cherniaev & Svetlana Shikareva Venäjä
107  Farkhat Dadashev & Elena Komolova Venäjä
107  Konstantin Kokora & Darya Garmash Venäjä
107  Yuriy Komarov & Anna Manaenkova Venäjä
111  Temir Dzhabrailov & Elena Terkulova Venäjä
111  Maksim Khuzhaiarov & Ekaterina Korneeva Venäjä
111  Vadim Shevchenko & Svetlana Chumachenko Venäjä
111  Andrey Utkin & Yuliya Fomicheva Venäjä
111  Dmitriy Zavyalov & Kristina Nikulina Venäjä
111  Maksim Zhemchuzhnikov & Mariya Sysoeva Venäjä
117  Denis Dembskiy & Olga Mikhaylova Venäjä
117  Yaroslav Sekistov & Vera Sekistova Venäjä
119  Andrei Linev & Maria Matazova Venäjä
120  Artur Khayrullin & Alia Kurbanova Venäjä
121  Pavel Melnikov & Adelya Abdieva Venäjä
122  Konstantin Anosov & Evguenia Zemnitsyna Venäjä
123  Ilya Aleksandrov & Aleksandra Oshkordina Venäjä
123  Vitaliy Surma & Olga Zakharova Venäjä
125  Kirill Berezin & Nina Kulikova Venäjä
125  Vladimir Kisliakov & Aleksandra Bobyleva Venäjä
125  Rinat Sunitulin & Darya Kushnir Venäjä
125  Aleksandr Vorontsov & Yulia Tumanova Venäjä
129  Andrey Levitskiy & Lyubov Malchinova Venäjä
129  Dmitri Podgornyi & Irina Kopytina Venäjä
129  Evgeny Pushkarev & Anastasia Pistoliaka Venäjä
132  Artem Abdurakhmanov & Mariya Rybakova Venäjä
132  Yuri Dasov & Valeriya Zyryanova Venäjä
132  Pavel Ditkov & Vladislava Kudryashova Venäjä
132  Evgeniy Korshunov & Anastasya Afanasyeva Venäjä
132  Sergey Novik & Natalia Baranova Venäjä
132  Kirill Rassolov & Irina Odintsova Venäjä
138  Nikolay Cheremisin & Ekaterina Dukhovskaya Venäjä
138  Denis Kulagin & Ekaterina Formaleva Venäjä
138  Evgeniy Lunev & Olga Kuznetsova Venäjä
138  Oleg Surma & Svetlana Zorina Venäjä
142  Aleksey Farkash & Ekaterina Butivshchenko Venäjä
143  Alexandr Domanitskiy & Yekaterina Nikolaeva Venäjä
143  Dmitriy Dvoryakov & Nadezhda Zabalueva Venäjä
143  Timur Guseinov & Marina Smolina Venäjä
143  Igor Markin & Yulia Kukarina Venäjä
143  Maksim Soyko & Elena Avdeeva Venäjä
143  Evgeny Trifonov & Ekaterina Lobova Venäjä
143  Ilya Zhukovskiy & Marina Kashkina Venäjä
150  Vyacheslav Efimov & Olga Lillo Venäjä
150  Mihail Panin & Natalya Vinogradenko Venäjä
150  Andrey Polyakov & Tatiana Irikhina Venäjä
150  Alexandre Shevchenko & Ekaterina Kovaleva Venäjä
154  Georgiy Dikarev & Yuliya Kirichenko Venäjä
154  Alexandr Gruzdev & Natalia Terpugova Venäjä
154  Evgeniy Petrov & Natalia Senina Venäjä
154  Aleksey Zemlyak & Viktoriya Kovaleva Venäjä
154  Anatoliy Zyrin & Anna Pinigina Venäjä
159  Pavel Getmantsev & Anna Bashmakova Venäjä
159  Dmitriy Kuzin & Anna Shlapak Venäjä
159  Ilya Mishin & Kristina Zabludina Venäjä
159  Sergei Potapov & Yana Tsyganova Venäjä
159  Sergey Trishkin & Alevtina Likhacheva Venäjä
164  Mikhail Bogoslavtsev & Alisa Nikulina Venäjä
164  Timofey Kudryavtsev & Tatyana Lebedeva Venäjä
164  Dmitriy Mikhalskiy & Irina Firsova Venäjä
164  Vladimir Zhilkinskiy & Olga Ivanova Venäjä
168  Evgeny Filippov & Nadezhda Solzhenitsyna Venäjä
168  Egor Kuznetsov & Ekaterina Oschepkova Venäjä
168  Roman Prik & Yuliya Aksenova Venäjä
171  Anton Berliner & Mariya Shaytorova Venäjä
171  Innokentiy Dementev & Kseniya Aleksandrova Venäjä
171  Evgeni Filatov & Yuliya Cherepennikova Venäjä
171  Mikhail Kotsar & Olga Melnik Venäjä
171  Andrey Petrov & Katerina Suvorova Venäjä
171  Andrey Polnarev & Ksenya Vorobeva Venäjä
171  Alexander Ruchkin & Tatyana Khmelevskaya Venäjä
171  Aleksandr Savchuk & Anastasiya Kolchina Venäjä
171  Ivan Shnygin & Nataliya Rozhkova Venäjä
180  Denis Chigridov & Ilona Bakanova Venäjä
180  Yuriy Druzhnikov & Natalia Kalinina Venäjä
180  Sergey Efremov & Ekaterina Nosik Venäjä
180  Dmitriy Gavrin & Mariya Grischeva Venäjä
180  Konstantin Lamanov & Alina Pervukhina Venäjä
180  Petr Moiseev & Natalya Lugovskaya Venäjä
180  Denis Pinzhura & Kseniya Gomonova Venäjä
180  Aleksey Romanenko & Vladlena Davidova Venäjä
180  Aleksey Shoshin & Marina Borisovskaya Venäjä
189  Vladimir Abakumov & Ekaterina Abakumova Venäjä
189  Roman Gavrilin & Vera Tomilova Venäjä
189  Stepan Kalinin & Viktoriya Zhuravleva Venäjä
189  Ruslan Khayrutdinov & Anastasiya Zagvozdina Venäjä
189  Mikhail Molchanov & Lilit Bagdasarian Venäjä
189  Fedor Pominov & Ekaterina Mikheeva Venäjä
189  Rais Sabirov & Anna Petrova Venäjä
189  Dmitry Smirnov & Anastasiya Mazhorova Venäjä
189  Andrei Stanislavsky & Anna Shatalova Venäjä
189  Yuri Timofeev & Olga Bakirova Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}