Results from Crystal Cup - IDSF International Open Standard 24. maaliskuuta 2007
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Crystal Cup
Venäjä - Moscow 24. maaliskuuta 2007

IDSF International Open Standard 24. maaliskuuta 2007

Finaali

1  Paolo Bosco & Silvia Pitton Italia
2  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Venäjä
3  Nikolai Darin & Ekaterina Fedotkina Venäjä
4  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Venäjä
5  Aleksandr Sergeev & Evgenia Bekova Venäjä
6  Andrei Chubarev & Yulia Saikina Venäjä
7  Alexander Muretov & Jelena Samuilova Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

8  Roman Goncharov & Mariya Sekistova Venäjä
9  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Venäjä
9  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Venäjä
11  Ivan Anichkhin & Anastasia Tarlykova Venäjä
11  Petr Kashinski & Evgenia Zakharova Venäjä

Neljännesfinaali

13  Rustam Shayahmetov & Olga Blinova Venäjä
14  Aleksandr Radush & Alisa Pavlova Venäjä
15  Mikhail Lenski & Alla Shamshurova Venäjä
16  Sami Vainionpää & Merje Styff Suomi
17  Evgeniy Zavyalov & Lyudmyla Shvetsova Venäjä
18  Dmitriy Pugachev & Ulyana Fomenko Venäjä
19  Evgeni Moshenin & Elena Kuvikova Venäjä
20  Artem Zubarev & Alina Agafonova Venäjä
21  Aleksey Bartolomei & Ekaterina Shayakhmetova Venäjä
22  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Venäjä
23  Ilya Asonov & Alena Asonova (aka Garanina) Venäjä
24  Konstantin Kasper & Elena Shabanova Venäjä

4. Kierros (52 parasta)

25  Anton Nedotsukov & Alina Valchuk Venäjä
26  Rihards Mailitis & Anna Voroncuka Latvia
26  Vladimir Rudko & Mariya Ivanova Venäjä
28  Maxim Antipin & Elena Dudochkina Venäjä
28  Vitaly Denisov & Natalia Pazyna Venäjä
28  Pavel Eydinov & Tatyana Livatova Venäjä
28  Olegs Kuznecovs & Jekaterina Perederejeva Latvia
28  Anton Smolyaninov & Olga Shelomizkaia Venäjä
28  Mikhail Solovyev & Irina Puzrina Venäjä
34  Aleksey Baranov & Veronika Elizarova Venäjä
35  Evgeni Tereshyn & Daria Fedorova Venäjä
36  Pavel Denissenko & Natalja Ryzova Viro
36  Aleksander Dmitrenko & Mariya Marderfeld Venäjä
36  Alexander Frolov & Alina Shliakhova Venäjä
36  Ilya Mazurov & Marina Koroleva Venäjä
36  Mikhail Ostryakov & Marina Bevz Venäjä
36  Dmitri Shcheblinov & Anastasya Tenyakova Venäjä
42  Egor Bezukladnikov & Natalia Belousova Venäjä
42  Andrei Motyl & Vlada Goncheva Venäjä
42  Anton Shumov & Anna Parkhomenko Venäjä
45  Denis Krasikov & Kseniya Protopopova Venäjä
45  Vasili Sazonov & Veronika Egorova Venäjä
47  Artem Terekhov & Olga Tarasova Venäjä
48  Artem Khashimov & Natalia Voronkova Venäjä
49  Eduard Borodov & Elena Tikhomirova Venäjä
49  Daniil Varlamov & Kseniya Lyasetskaya Venäjä
51  Maksim Martynov & Julia Lupanova Venäjä
52  Gennadiy Sevastyanov & Tatiana Mescheriakova Venäjä

3. Kierros (100 parasta)

53  Andraz Snoj & Tatiana Popova Slovenia
53  Ivan Tarkhanov & Yulia Voronova Venäjä
53  Aleksei Yazykov & Olga Danilova Venäjä
56  Vasiliy Kirin & Ekaterina Prozorova Venäjä
56  Nikita Smirnov & Svetlana Semenova Venäjä
58  Alexei Danilin & Darya Garmash Venäjä
58  Gleb Ivanov & Anastasiya Yakusheva Venäjä
58  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Viro
61  Maxim Axenov & Karina Nizamutdinova Kazakstan
61  Egor Dulebenets & Natalya Schennikova Venäjä
61  Denis Goncharov & Ksenia Putko Venäjä
61  Rinat Sunitulin & Darya Kushnir Venäjä
61  Aleksandr Volodin & Elena Ivanchikova Venäjä
66  Edgars Gerosins & Nikola Matjusenko Latvia
66  Nikolay Korotkov & Polina Evdokimova Venäjä
66  Andrey Mozheyko & Iulia Melnik Venäjä
66  Evgeniy Plokhikh & Yelena Klyuchnikova Kazakstan
70  Sergei Belozerov & Ekaterina Belozerova (aka Motlich) Venäjä
70  Dmitry Golubkin & Olesya Golubkina Venäjä
70  Vyacheslav Kuleznev & Ekaterina Blinkova Venäjä
70  Dmitriy Mogusev & Inga Andreychenko Venäjä
70  Dmitriy Vorobyev & Kseniya Gladkikh Venäjä
75  Konstantin Belenko & Vasilina Belomestnova Venäjä
75  Nikolay Konevtsev & Renata Muftakhetdinova Venäjä
75  Pavel Lopatin & Olga Lillo Venäjä
78  Aleksandr Belyaev & Ekaterina Bogdanova Venäjä
78  Ott Sander Palm & Madli Pappa Viro
78  Maksim Parshin & Ekaterina Dontsova Venäjä
78  Artem Shekhovtsov & Kristina Bezvuglyak Venäjä
82  Alexei Blokhin & Yulia Virshke Venäjä
82  Aleksandr Koshkin & Lyubov Vasileva Venäjä
82  Evgeny Orlov & Svetlana Denisova Venäjä
82  Sergey Potemkin & Mariya Potemkina Venäjä
82  Aleksandr Zimin & Ekaterina Kirillova Venäjä
87  Konstantin Anosov & Evguenia Zemnitsyna Venäjä
87  Evgeniy Bogdan & Ekaterina Vasileshnikova Venäjä
87  Nikolai Cheremukhin & Anna Yanchikova Venäjä
87  Viacheslav Doage & Elena Rakova Venäjä
87  Denis Ermolin & Ekaterina Ermolina Venäjä
87  Vladislav Khudyakov & Elena Kolyagina Venäjä
93  German Filimonov & Daria Demenkova Venäjä
93  Artem Rannev & Anna Rufanova Venäjä
95  Aleksey Beredikhin & Aleksandra Breus Venäjä
95  Yuri Dasov & Maria Mitrokhina Venäjä
95  Aleksey Ivanov & Olga Blyum Venäjä
95  Anton Leonov & Kristina Kulyabina Venäjä
95  Ilya Mirgorodskiy & Anna Storozheva Venäjä
95  Ivan Orekhov & Anna Silaeva Venäjä

2. Kierros (201 parasta)

101  Boris Antipov & Ekaterina Syvorotka Venäjä
101  Oleg Surma & Tatyana Zhirukhina Venäjä
101  Dmitriy Tokarev & Raisa Monulenko Venäjä
104  Aleksandr Akimenko & Ekaterina Pospelova Venäjä
104  Pavel Sineglazov & Valeriya Derevyagina Venäjä
104  Aleksandr Smirnov & Anna Shunina Venäjä
107  Andrey Levitskiy & Lyubov Malchinova Venäjä
108  Aleksey Lysenko & Irina Zhernakova Venäjä
108  Georgiy Sevastyanov & Kseniya Bochkareva Venäjä
110  Evgeniy Mushtukov & Yuliya Rodina Venäjä
110  Vladimir Prokopchuk & Irina Kalashnik Venäjä
110  Dmitriy Zavyalov & Kristina Nikulina Venäjä
113  Konstantin Gomelchuk & Natalya Kuznetsova Venäjä
113  Viktor Kurenkov & Yuliya Zyuzina Venäjä
113  Aleksandr Podgorelkin & Ksenia Markova Venäjä
116  Dmitriy Berdinskiy & Yana Neustroeva Venäjä
116  Sergey Mikhalkov & Elena Filippova Venäjä
116  Ilya Zhukovskiy & Maryana Nemova Venäjä
119  Pavel Bichurov & Anastassia Burenina Venäjä
119  Vitaliy Kozhevnikov & Maria Peregudova Venäjä
119  Mikhail Ponomarev & Zoia Ponomareva Venäjä
122  Rodion Khromov & Larisa Razumeychenko Venäjä
122  Maksim Khuzhaiarov & Ekaterina Korneeva Venäjä
122  Tornike Lomtadze & Anna Dubrovina Venäjä
122  Roman Odnoshevnyy & Kseniya Pozhilenkova Venäjä
126  Igor Arsenev & Olga Khafizova Venäjä
126  Artem Balashov & Valentina Balashova Venäjä
126  Anton Sokolov & Mariya Kyshtymova Venäjä
129  Andrey Fomichev & Anna Kharitonova Venäjä
129  Mikhail Kolmykov & Liya Oganesyan Venäjä
129  Nikita Moiseev & Olga Plakhotnaya Venäjä
129  Kirill Netsvetaev & Oxana Kudriashova Venäjä
129  Stanislav Semenov & Elena Konovalova Venäjä
134  Artem Abdurakhmanov & Yuliya Pletneva Venäjä
134  Evgeniy Andreyanov & Alina Sokolova Venäjä
134  Andrei Konobevtsev & Ksenia Kopysheva Venäjä
134  Andrei Linev & Maria Matazova Venäjä
134  Evgeniy Sikorskiy & Viktoriya Khashimova Venäjä
134  Vladislav Sterligov & Natalya Shegutova Venäjä
134  Denis Vazhenin & Zhanna Simonova Venäjä
141  Aleksandr Andrianov & Uliana Zhuchkova Venäjä
141  Mikhail Baturin & Tatyana Bulavina Venäjä
141  Aleksey Chinenov & Irina Ulyanova Venäjä
141  Evgeniy Klimov & Tatyana Trofimova Venäjä
141  Egor Kuznetsov & Ekaterina Oschepkova Venäjä
141  Ilya Mishin & Kristina Zabludina Venäjä
147  Andrey Belugin & Alena Kan Venäjä
147  Dmitri Divtsov & Veronika Gumenyak Venäjä
147  Yuriy Druzhnikov & Natalia Kalinina Venäjä
150  Igor Ammosov & Anna Tverdokhlebova Venäjä
150  Temir Dzhabrailov & Alisa Krasnova Venäjä
150  Alexandr Gruzdev & Natalia Terpugova Venäjä
150  Roman Levchik & Mariya Bushueva Venäjä
150  Artem Levin & Kseniya Aleksandrova Venäjä
150  Dmitriy Mikhalskiy & Irina Firsova Venäjä
150  Viacheslav Ryzhov & Ksenia Ludanenkova Venäjä
150  Sergey Sidorenko & Marina Dorokhova Venäjä
150  Sergei Vorobev & Vera Tatarkina Venäjä
150  Anton Yarosh & Yuliya Komarova Venäjä
160  Pavel Getmantsev & Anna Bashmakova Venäjä
160  Artur Khayrullin & Yulia Saitgalieva Venäjä
160  Anton Khomyakov & Polina Kiselyeva Venäjä
160  Aleksey Romanenko & Vladlena Davidova Venäjä
160  Stanislav Tenyaev & Elena Yashina Venäjä
160  Nikita Trushyn & Viktoriya Starodubtseva Venäjä
166  Valentin Nikolaev & Yuliya Nikolaeva Venäjä
166  Sergei Sidorov & Evguenia Shendrogalova Venäjä
168  Evgeniy Grinin & Olga Morozova Venäjä
168  Andrey Polyakov & Tatiana Irikhina Venäjä
168  Arseniy Rodionov & Elizaveta Khomyakova Venäjä
171  Dmitriy Karasev & Yuliya Karaseva Venäjä
171  Aleksey Prokopchuk & Sofiya Schipskaya Venäjä
173  Oleg Loginov & Ekaterina Samoylyuk Venäjä
173  Anton Nikulin & Darya Smirnova Venäjä
173  Timur Takazov & Maria Shterkel Venäjä
173  Ivan Vlasenko & Anastasiya Popereka Venäjä
177  Dmitriy Gavrin & Anastasiya Borovaya Venäjä
177  Igor Markin & Yulia Kukarina Venäjä
177  Semen Osipov & Alina Vinogradova Venäjä
177  Igor Troyanovich & Valeriya Batt Venäjä
177  Vitaliy Yadov & Lyudmila Khaponen Venäjä
182  Yuriy Bolshakov & Olga Dudnikova Venäjä
182  Timofey Larichev & Ekaterina Pavlova Venäjä
182  Andrey Ryzhov & Svetlana Menshova Venäjä
182  Artem Sadovskiy & Anastasiya Balashova Venäjä
182  Artem Zhigalsky & Ekaterina Semenova Venäjä
187  Pavel Miroshnichenko & Evgeniya Yakovleva Venäjä
188  Vlad Builov & Maria Belousova Venäjä
188  Aleksandr Danilov & Ekaterina Zaletova Venäjä
188  Sergey Galyamichev & Yuliya Kapustina Venäjä
188  Konstantin Goryachev & Ekaterina Novikova Venäjä
188  Ruslan Kalashnikov & Anastasiya Bykova Venäjä
188  Sergey Kulyabin & Anastasiya Kokanova Venäjä
188  Konstantin Lamanov & Alina Pervukhina Venäjä
188  Nikita Novikov & Nailia Ramazanova Venäjä
188  Dmitriy Petrov & Ekaterina Yarovikova Venäjä
188  Denis Podolski & Kristina Arabadzhieva Venäjä
188  Evgeniy Polyakov & Anastasiya Vedeneeva Venäjä
188  Andrey Romanovskiy & Aleksandra Shapovalenko Venäjä
188  Dmitriy Shefer & Yuliya Chulkova Venäjä
188  Aleksander Vorobyev & Tatyana Potapenkova Venäjä

1. kierros (215 parasta)

202  Dmitriy Aksenov & Anna Abnitskaya Venäjä
202  Petr Avramenko & Karina Rudenko Venäjä
202  Mikhail Belotserkovets & Darya Drozdova Venäjä
202  Aleksandr Ivanischev & Svetlana Plotnikova Venäjä
202  Maksim Luchin & Olga Zavalina Venäjä
202  Pavel Shugaley & Mariya Paskhina Venäjä
202  Vitaliy Starostin & Yulia Kuprina Venäjä
202  Anton Talipov & Darya Gerasimova Venäjä
210  Dmitriy Ageev & Nadezhda Chvileva Venäjä
210  Ivan Baganov & Anna Balaganova Venäjä
210  Aleksandr Emelin & Tatyana Konivets Venäjä
210  Evgeniy Guzev & Ekaterina Grotskaya Venäjä
210  Nugzar Kvartskhava & Anastasiya Kiryukhina Venäjä
210  Vladimir Stolbovskikh & Elona Varban Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}