Results from Crystal Cup - Junior I Latin 24. maaliskuuta 2007
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Crystal Cup
Venäjä - Moscow 24. maaliskuuta 2007

Junior I Latin 24. maaliskuuta 2007

Finaali

1  Valeriy Pavlov & Elizaveta Shibaeva Venäjä
2  Artem Efanin & Anastasiya Kornilova Venäjä
3  Dmitriy Bunin & Natasha Rusetskaya Venäjä
4  Vladislav Tkachenko & Aleksandra Tarasenko Venäjä
5  Vadim Likhovtsev & Yana Cherepanova Venäjä
6  Gleb Moliy & Yuliya Kovaleva Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Andrej Blokhin & Vlada Mazun Venäjä
7  Filip Popov & Ekaterina Tregubova Venäjä
9  Nikita Tabachkov & Ekaterina Kostochkina Venäjä
10  Andrey Makarov & Alina Takhautdinova Venäjä
11  Alexey Barkov & Anna Grischenko Venäjä
12  Denis Mironov & Elvira Elagina Venäjä
13  Vladimir Tkachuk & Polina Mamykina Venäjä

Neljännesfinaali

14  Oleg Strekalov & Katerina Semenova Venäjä
15  Marat Zhumabekov & Yana Popkova Venäjä
16  Aleksandr Avdeev & Darya Zheleztsova Ukraina
17  Denis Murzal & Alisa Kushnareva Venäjä
17  Vitaliy Nechaev & Sofya Pechenkina Venäjä
19  Kirill Medyanov & Eliza Lozhnikova Venäjä
20  Artem Valov & Kristina Murakhovskaya Venäjä
21  Kirill Kuznetsov & Tatyana Paramonova Venäjä
23  Dmitriy Pandurskiy & Mariya Zubanova Venäjä
24  Andrey Prytkov & Ulyana Burkun Venäjä

2. Kierros (42 parasta)

25  Viacheslav Karasev & Ekaterina Bykova Venäjä
27  Pavel Emelyanov & Angelina Troshina Venäjä
29  Pavel Surkov & Anastasiya Sakhnenko Venäjä
31  Stanislav Maksimov & Anna Ionichenok Venäjä
32  Andrey Loginov & Vasilina Kuchina Venäjä
32  Denis Novikov & Vladlena Khodyreva Venäjä
35  Ilia Ivanov & Mariya Gorodilova Venäjä
35  Vladimir Zubov & Mariya Eliseeva Venäjä
37  Artem Podolskiy & Darya Shishkina Venäjä
38  Maksim Chernyaev & Yuliya Skalaba Venäjä
40  Andrey Magdisyuk & Anastasiya Soloveva Venäjä
41  Maksim Zhiganov & Darya Klyuchnikova Venäjä
42  Maksim Kolesov & Polina Kotova Venäjä
44  Aleksandr Lutovin & Yuliya Remizova Venäjä
45  Dmitriy Radchenko & Yuliya Tarasova Venäjä
46  Maxim Akhmetzhanov & Sofia Afanasenko Venäjä
47  Karlen Agadzhanyan & Elizaveta Shimova Venäjä
47  Pavel Elnikov & Anastasiya Vladimirova Venäjä
47  Ilya Petukhov & Ekaterina Koskova Venäjä

1. kierros (53 parasta)

51  Oleg Kudin & Vera Erpuleva Venäjä
52  Evgeniy Ivanov & Tatyana Andreeva Venäjä
53  Maksim Kornilov & Yuliya Gorodischer Venäjä
54  Mikhail Gusev & Polina Pronina Venäjä
55  Ilya Raskatov & Kristina Kuvaeva Venäjä
58  Leonid Bobkov & Polina Tropskaya Venäjä
59  Vladislav Bozhko & Valeriya Panfilova Venäjä
60  Artem Rannev & Aleksandra Lakhtyukova Venäjä
61  Oleg Korepov & Oksana Chernyavskaya Venäjä
62  Dementiy Fedirko & Yuliya Prozorova Venäjä
63  Ulyan Evteev & Anastasiya Pashevich Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}